Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość sygittka
Ja prezenty połączyłam i kupiłam ukochanemu i okulary vr i pada do gier w Teletorium, był bardzo zadowolony z prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu zestaw kosmetyków! np. coś takiego: 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW- PER FUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-p lastikowych.html 2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html Pomyśl co mu się jeszcze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę powiedzieć ze gra jest fajnym pomysłem! kojarzy się z relaksem. dobre znajdziesz na konsoleigry.pl jest duzy wybór gier wiec mysle ze na pewno coś wybierzesz i trafisz w gust! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti la
Mój to gadżeciaże, a ze niedawno kupiła sobie nowego iPada zatem poszukałam i kupiłam mu taki pokrowiec http://www.jagodowykot.pl/shop/akcesoria/pokrowiec-na-ipada-3/ fajny i idealnie pasuje. Możecie zerknąć na te ich muchy to również może być dobry prezent, a niektóre z nich są nawet zabawne, ciekawa opcja zabawnego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golarka to bardzo dobry prezent dla faceta. Ja swojemu kupiłam na urodziny Panasonica i jest bardzo zadowolony. :) faceci lubią praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina77
Kwestia tego co lubi twój facet. Mój uwielbia sport, uwielbia też wszelkie gadżety więc na urodziny dostał smartwacha, wybrałam mu całkiem fajnego w Teletorium. Twierdzi, że jest świetny zwłaszcza przy bieganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masenka21
Mój mężczyzna jeździ samochodem marki Volkswagen, dlatego kupiłam mu kilka oryginalnych akcesoriów i gadżetów tej firmy, m.in. koszulkę, brelok, kubek itp. w sklepie https://www.vw-sklep.pl/ i bardzo się z nich ucieszył. :) Coś nietypowego i udało mi się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonka55
Mojemu lubemu kupiłam okulary VR, znalazłam fajne w Teletorium i bardzo mu się spodobały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z ubrań? Wiadomo, że na miło patrzy się na stylowego faceta. Mało który niestety lubi zakupy... Dlatego fajna koszula, marynarka czy nawet modna bluza będą świetnym pomysłem! Zapraszamy do www.edoti.com -> tutaj pomożemy wybrać Ci coś idealnego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu kupiła butelkę dobrej whisky na http://squadwhisky.pl, na pewno się nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem faceci lubą elektronikę, motoryzacje i gadżety. Na avans.pl może kup jakąś kamerkę do samochodu albo GPS? To są rzeczy które się przydają na codzień i myślę że faceta ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessiea
Z tym gamepadem to dobry pomysł, chętnie przejdę się do Teletorium i zobaczę którego wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska222
Jeśli nigdy nie był w tunelu aerodynamicznym to taki prezent mu kup, zobaczysz będzie mega szczęśliwy. Wiem co mówie. Ja swojego w wielkopolsce zabrałam do takiego obiektu i dziękował za taką niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinkaMoto
Prezent jest najlepszy, wtedy kiedy trafia w gusta i zainteresowania osoby obdarowywanej. Nie jest zaskoczeniem że mężczyźni najczęściej się interesują motoryzacją. Może warto takiej osobie kupić coś z tym związanego np. zestaw kluczy, albo zabrać jego auto do spa ;) A tu strona z pomysłami http://www.crnavigator.com.pl/transport-i-motoryzacja/car-spa-i-inne-pomysl-na-prezent-dla-swojego-mezczyzny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet teraz chce kamerkę sportową, to kup mu też :P Dużo tego jest, ja mojemu sprawiłam tanią jakiś bml c3 i też jest zadowolony. Wieczne dzieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór jest prosty mężczyzna jest dość prosty w obsłudze najlepiej kupić coś pod jego zainteresowania Informatykowi myszkę Kucharzowi zestaw a Alfonsowi .... a nie to zły przykład jest lub coś co lubi każdy mężczyzna czyli piwo ale nie jedno czy dwa tu chodzi bardziej o opakowanie w jakieś fajnej zabawnej gablotce lub coś takiego ewentualnie dobry obiad i s.... ale to już trochę słabe http://walendzik.com.pl/co-kupic-swojemu-mezczyznie-na-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opila
Swojemu mężowi kupiłam drona w sferisie, widziałam wcześniej jak przegląda różne oferty, prezent trafiony oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent polecam koszulkę woolmed. Zadbacie w ten sposób o zdrowie waszego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMycha
Pierwsza moja myśl to portfel, ale skoro już ma to możesz mu np. kupić jakiś porządny skórzany pasek albo torbę jeśli używa. W wojasie mają teraz fajne na wyprzedaży, więc mieszą się w Twoim budżecie, a miałby coś uniwersalnego i porządnego na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu facetowi kupiłam zestaw kluczy. Taki w ładnej walizce, będzie miał do swojego warsztaciku w garażu. Zamówilam w sklepie wasserman.eu i naprawdę mu się przydają, jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie do sklepu http://rg-narzedzia.com.pl widzialam tam fajne narzędzia ogrodowe, takie jak sekatory, czy nożyce, a dla ogrodnika to będzie bardzo fajny zestaw. Zobacz tam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieszka
Może okulary VR? W sumie całkiem fajna zabawka, ja z moim chłopakiem ostatnio oglądaliśmy modele w Teletorium i zastanawialiśmy się nad kupnem któregoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta dobrym prezentem będzie na przykład powerbank, to bardzo praktyczna rzecz, wejdź sobie na avans.pl i poczytaj o tym, to taka przenośna bateria, która może naładować telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu kupiłam plakat zdrapkę z kamasutrą :D polecam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×