Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
Świetnym prezentem może być książka. W zależności od tego, czym interesuje się mężczyzna, można wybrać odpowiednią pozycję, która go zainteresuje. W tej księgarni znajdzie się coś odpowiedniego https://ckwiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lue65
elegancki kosz upominkowy jest swietnym prezentem, ktory on na pewno doceni, mozesz zamowic tutaj www.tokante.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinka
co myslicie o jakimś fajnym wyjeździe we dwoje? Znalazłam ciekawą promocję na wyjazdy w okolicy świąt i sylwestra https://www.sunandsnow.pl/promotion/1 jest w czym wybierać jeśli chodzi o miejsca, bo i nad morzem i w górach są apartamenty, ale tez w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirka788
ja tym razem kupuje alkomat, mam już upatrzony pod choinkę dla męża z Xblitz AlControl Pro, miał taki do kluczyków jakby bryloczek a alkomatem ale to raczej zabawka...ten alkomat jest profesjonalny, ma rzeczywisty pomiar więc na pewno sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mezowi sprawiłam kamerkę samochodową , ale już z takich porządnych. Wiadomo, żeby miała dobrej jakości nagrania, ta ma przyssawkę więc i łatwo mu się będzie montowało Xblitz Black Bird 2.0 gps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanapouszy2
W moim przypadku najlepszym pomysłem na prezent okazał się kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą :) znalazłam na allegro https://allegro.pl/sweter-z-gruszka-gr****-i7701307322.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola02
Mi od razu przychodzi zegarek i model Xonix, bardzo fajne modele dla facetów, choć w sumie skórzany zegarek jest unisex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystotelekes

dostałem od mojej żony na mikołajki trymer do brody i to był jeden z fajniejszych prezentów jakie dostałem w ogóle, nie lubię rzeczy które tylko zbeirają kurz, wolę co praktycznego a ten trymer jest bardzo przydatny, używam praktycznie codziennie. bardzo dobrze leży w dłoni, bateri ma wytrzymą i nie wibruje jak szalony przy strżyeniu. prezent w 100% trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka

Mój facet na mikołajki dostał ode mnie alkomat alkohit, już od dawna mi marudził że chciałby sobie kupić, dorabia grając na weselach i czasami coś tam wypije a potem dylemat kto ma kierować, w końcu myślę sobie sama mu kupię, poszperałam, kilka modeli wybrałam a potem tyulko opinie sprawdziałam, wybór padł na model x60. Mały, można naert do kieszeni wrzucić, ma długą gwarancję i kalibrację w cenie, facet zaskoczony ale zadowolony 🙂 to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszkoa

Ciekawy pomysł. Na pewno praktyczny prezent. Z ciekawości, jaka cena? I ta długa gwarancja, to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birno

Może jakiś voucher? Dla kobiet to raczej spa czy coś, dla faceta coś bardziej "męskiego". Ja swojemu chłopakowi kupowałam lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod wrocławiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja stawiam na praktyczne prezenty. Dlatego w tym roku kupiłam pasek skórzany i spinki do mankietów z Roland Moda Męska. Takie rzeczy to typowy "basic" w szafie faceta i każdy powinien je mieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka895

Dla faceta zdecydowanie coś praktycznego, tutaj najlepsza opcją jest galanteria skórzana i portfel lub pasek do spodni. Polecam www.Alfasan.pl gdzie teraz znajdziecie wiele świątecznych promocji i rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

ja bym chłopakowi zamówiła list od Mikołaja, poczytajcie tutaj http://swietadlakazdego.pl/kilka-slow-z-laponii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka
Dnia 18.12.2018 o 22:44, Gość blaszkoa napisał:

Ciekawy pomysł. Na pewno praktyczny prezent. Z ciekawości, jaka cena? I ta długa gwarancja, to ile?

płaciłam coś koło 600 zł, udało mi się kupić w promocji, gwarancja na 6 lat i ma kalibracje w cenie, po sylwestrze był mocno używany 😉 robilimy imprezę u siebie i nie chciałam rano puszczać gości do domu bez dmuchnięcia w alkomat, wszystkim wyszło grubo powyżej 0,2 i musieli auta zostawić i wracać taxi, ale nikt o to pretensji nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effka

Zegarek! Ja mojemu facetowi ostatnio kupiłam jordan kerr i teraz mamy komplet, on i ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może coś do ubrania? Polecam polską firmę woolmed. Wysoka jakość i oryginalny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta

Też własnie szukam jakiegoś prezentu na urodziny dla męża. Chyba postawię na te głośniki do samochodu, bo ostatnio narzekał że słaba jakość głośników w samochodzie jest, także mam nadzieję że głośniki od STX spełnią jego oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietka

kup mu np. lot w tunelu aerodynamicznym 😄 polecam speedfly pod wrocławiem - niezapomniane wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertes

Może po prostu kubek ze zdjęciem? Np. taki magiczny, gdzie fotka pojawi się dopiero po jego zalaniu gorącą wodą. Takie kubki macie za grosze na Empik Foto. A jakie jeszcze? To wy najlepej znaciej tę osobę i wiecie, co jej powinno pasować, prawda? Zatem przede wszystkim - stawiajcie na rozsądne prezenty 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wibertya

Może coś z artykułów na siłownie? Widziałam bardzo wiele promocji na takie rzeczy w sklepie - Toyroom.pl - warto sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morka

perfumy - tylko i wyłącznie 🙂 dla mnie to prezent idealny. Tylko musisz znać jego ulubiony zapach. Jak już będziesz znała to wejdź sobie na stronkę perfumik i tam poszukaj odpowiedniej perfumetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Ostatnio dostałem kupon do salonu, gdzie mogłem go zrealizować kupując sobie pierwszy garnitur szyty na miarę. Polecam salon mody męskiej Roland - mój 1 taki garnitur i jestem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remee

Dla zapalonych wędkarzy ale i dla poszukiwaczy przygód fajną opcją będzie rejs wędkarski, najlepiej taki kilkudniowy. To dobry organizator takich rejsów w okolice Bornholmu  www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/oferta-i-cennik.html Ja bawiłem się na tym świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ciekawych pomysłów na prezent nie brakuje w sklepie www.bybociek.pl. Ogólnie polecam szybka realizacja i dobra obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Cześć wszystkim. Chcę się z wami podzielić moim nowym odkryciem w internecie znalazłam sklep www.bybociek.pl jest tam duży wybór rożnych upominków. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×