Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent gwiazdkowy dla babci

Polecane posty

Gość gość

Co można kupić babci w prezencie na gwiazdkę? Ma 72 lata. To pierwsza gwiazdka od 10 lat u niej i niestety nie mam pomysłu, co można podarować starszej kobiecie. Mój budżet to 120 zł. Za każdą radę będę ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochoł z Wesela
A czym się interesuje? Co lubi? Jaki typ człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcie lubią Broszki i Kapelusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubia tez wszystko co z tiulem i koronkami jest związane to z czasów ich młodości moja jak jeszcze zyła uwielbiała to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour Dream
72 lata!!! to może być rock-and-rolówa !!! a nie koronki i broszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicya
a nie lepiej dla babci skomponowac przerozny zestaw herbat np teekanne? mozesz dac i owowce, zielone czarne a na pewno babci sie taki prezent spodoba. pozdrawiam i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisia44
Z takiej okazji musisz kupić coś wyjątkowego, szczerze polecam obraz z DCN Gallery, możesz wybrać piękną reprodukcję dzieł znanego malarza lub przesłać jakieś zdjęcie babci, z którego tez można wykonać obraz, 120 zł w zupełności wystarczy http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemu z kupieniem dla babci prezentu, bo zawsze zaopatruję ją w jakieś gadżety z http://edan.krakow.pl/. Moja babcia pięknie maluje i tym zajmuje sie teraz na emeryturze, więc na każdą okazję kupuję jej nowe farby albo pędzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×