Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki płyn micelarny polecacie

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam płyn micelarny Soraya, ale jest średni. Szukam innego, naprawdę dobrego. Dziewczyny, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bioderma jest dobra, perfecta ale tylko jeden, tyle że nie pamiętam który to rodzaj był bo dawno kupowałam. Teraz używam Delii, jest taniutki a działa mi podobnie jak bioderma. Po sorayi twarz najpierw mi się kleiła, a później skóra tak dziwnie się ściągała, jakby mocno wysuszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la rosche posay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowaaaaaa23456
Bioderma różowy zdecyowanie. Najlepiej sobie radzi z makijażem:) Avene nie polecam, bo mnie uczulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charmonia
ruboril jeśli ktoś ma cerę naczynkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy, ale jest drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy i wydajny jest bonjuris rozowy w promocji czasem za 13 zl cudo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DERMEDIC :) jest fenomenalny :) Szczególnie Tolerans ( dla wrażliwców z suchą skórą - takich jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinka

Moim zdaniem bardzo dobre plyny micelarne ma Eveline i nie kosztuja duzo. Testowalam kilka i krzywda mojej skorze sie nie stala :) Obecnie mam taki plyn w czarnym duuuzym (650ml) opakowaniu. Zachecil mnie sklad (czarna herbata, chaber, bławatek). Dokladnie zmywa makijaz, nie podraznia i chyba zbawiennie wplywa na kondycje skory, bo moja odżyla, nie wyskakuja mi pryszcze i juz nie mam suchych skorek na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes

Oj teraz od ilości płynów micelarnych w drogerii mozna dostać zawrotu glowy 😄 jesli chodzi o mnie to ogolnie jestem wierna marce Eveline, wiec i od nich płyn wybralam. BArdzo fajnie dziala np. facemed plus. I jest calkiem tani, bo za 100 ml zapłaciłam niecale 9 zł i jest to regularna cena. Dziala jak nalezy, czy makijaz dokladnie usuniety, skora nie przesusza sie, zero podraznien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten z linii owocowej z Bielendy Fresh Juice . Płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową zawiera rozświetlający sok z ananasa, regenerujący kwas laktobionowy oraz oczyszczające micele. Znakomicie oczyszcza skóre, a jego zapach uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie płyn micelarny z Bilendy z tej linii Beauty Molecules -Płyn Micelarny Synbiotyczny .Super oczyszcza skórę twarzy oraz oczu. nawet dla wrazliwej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×