Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak w tym kraju normalnie żyć

Polecane posty

Gość gość

Zarabiam 1200zł na czarno innej pracy w mojej miejscowości nie znajdę, w okolicach też nie znajdę bo wszystko obstawione i znajomości a jak ich nie masz to nie masz pracy. Dokładam się do rachunków, kupuje podstawowe rzeczy i zostaje mi 200zł w portfelu na całe życie. Wykształcenie zawodowe, średnie i średnie techniczne, 29 lat, doświadczenie, prawo jazdy od 10 lat. Nie dawno dostałem mandat za przekroczenie prędkości 400zł, nic im się nie dało wytłumaczyć a wiele razy widziałem na tej samej drodze radiowozy które jechały trzy razy szybciej niż ja. To Państwo jest za przeproszeniem p**********e, mega durne ustawy, mega durni politycy, człowiekowi tylko życie utrudniają a człowiek za wszystko musi płacić z marnej pensji i swoim zdrowiem. Tylko mi nie mówcie że mam innej pracy szukać albo że jestem leniem bo nie będę dyskusji prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, masz racje, nie szukaj pracy, siedz i narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i zarabiam 5 netto. Trzeba bylo sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku pracy to ja szukam odkąd skończyłem 18 lat, nie wiem czy jest jeszcze ktoś który przez tyle lat się napracował tyle co ja. Pensje są wszędzie g******e, jak pracowałem nie dawno 20km od mojego miejsca zamieszkania to zarabiałem 1700zł na czarno z tego 600zł na paliwo to teraz mam pracę na miejscu i zarabiam 1200zł więc na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa ludzie ktorzy zarabiaja.ciekawe dlaczego nie mozesz normalnej pracy dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, od 7 lat pracuję w różnych firmach i nigdy nei zarobiłam więcej niż 1500zł, mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 5 netto, znam niejedną osobę wykształconą i nie ma pracy, a nawet, jeżeli ktoś nie jest wykształcony to co ma zdychać w ty p*********m kraju, każda osoba pracująca winna godnie zarabiać, a jak nie to pieprzony rząd winno się rozstrzelić za to, że źle rządzi, po cholerę sie pchają na stołki jak nie umieją rządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie umieja ale zarabiac chca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pracowałem za mniej niż 12 na godzinę. Nigdy! A pracuję od szkoły średniej, od lat dziewiędziesiątych. Gdzie wy tak mało płatne prace znajdujecie? Ukraińcom na jabłkach lepiej płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuna minela trzeba samemu sie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuna minęła i pracodawcy chcą się jak najwięcej nachapać dla siebie a pracowników traktują jak parobków, by ich wuj trafił, dlaczego ten p********y rzad nie ustanowi najniższa krajową 2 tys. wtedy ci oszuści mnie by mieli, jak ja nienawidzę tego kraju, to wszystko przez tych pieprzonych solidaruchów z lat 80, oni się nabrali dla siebie, no własnie twierdzicie, że trzeba się uczyć, a co, wałęsa tak wyuczony. A jak wam te niewyuczone przeszkadzają to pod ścianę tak jak za II wojny światowej i będziecie sami zapieprzali na te swoje milony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być 3,5 tys. nainiższa krajowa a nie 2 tys, bo to jałmużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łap śnieg i sprzedawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta za 5 tys, to i tak mało zarabiasz z tymi swoimi fakultetami, bo w Niemczech od nowego roku najniższa krajowa to 8,5 euro za godzinę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siedź dalej w tej miejscowości i narzekaj dalej. Od narzekania nie zarobisz więcej pieniędzy. Rusz głową, pomyśl w czy jesteś dobry i na tym zarabiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×