Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna Karenina

miłość bez wzajemności

Polecane posty

Witam, mam problem i potrzebuję porady. od ponad roku jestem bez pamięci zakochana w mężczyźnie. Łączą nas stosunki czysto zawodowe. Nie była to szaleńcza miłość od pierwszego wejrzenia- było to stopniowe odkrywanie drugiej osoby, docenienie inteligencji oraz osobowośc****oczątkowo kompletnie nie traktowałam Go jako swojego potencjalnego faceta. W tym momencie nie wyobrażam sobie, abym była w stanie zainteresować się kimś innym. Dochodzi nawet do sytuacji, że odrzucam zaloty innych facetów, gdyż nie są Nim. Oczywiście z jego strony spotyka mnie tylko uprzejma obojętność, typowa dla koleżanki z pracy. stąd moje pytanie- byliście kiedyś w sytuacji, gdy osoba, którą pokochaliście, nie zwracała na was uwagi? jak długo trwało takie zakochanie? jak udało Wam się zwalczyć w sobie to uczucie? ja próbowałam już chyba wszystkiego, aby wybić Go sobie z głowy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo podobnie jak ty obecnie, od około miesiaca dopiero, też nie wiem, co robić, chodzę z nim na kurs, też jest miły i zyczliwie obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×