Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy na l4 naleza sie bony swiateczne

Polecane posty

Gość gość

Witam pracowalam we fracu ale teraz jestem w ciazy i jestem na zwolnieniu lekarskim i zstanawiam sie czy naleza mi sie bony swiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos pracowal we fracu i wie jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i jeszcze oprócz bonów jeszcze super premia się należy księżniczce w ciąży.. Szok jaka durna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bony świąteczne w ogóle Ci się nie "należą" - to dobra wola pracodawcy. Tak na logikę skoro jesteś na zwolnieniu lekarskim to nadal pracujesz i miło byłoby z jego strony gdyby coś Ci dał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam z ciekawosci a durna to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U prywatnego wlasciciela to wiem ze pewnie bym nie dostala ale to jest siec sklepow wiec pomyslalam ze moze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w kadrach. Jestem prawie pewna, że dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w budżetówce i dostałam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za normalne odpowiedzi fajnie by bylo dostac ale okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 21.11 ja miałam i nadal mam a już na wychowawczym jestem(miałam na l4,na macierzyńskim i wychowawczym) więc durna to ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawalyscie bony czy pieniadze, bo u mnie to bony na zakupy we fracu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa, jutro u mnie rozdaja bony a ja jestem w 9 miesiacu ciązy i od 3 tygodni na L4, jak nie dostane to zapoznam się z odpowiednia Ustawą i bede musiala wybrac sie do kadr, bo z tego co wiem to powinni normalnie nam dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mozna sie dowiedziec czy mi bony przysluguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon do kadr zapoytaj o regulamin, musi sie on opierac o ustawe o zakladowych funduszach socjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli sa bony w twoim miejscu pracy to na L4 nie straciłas praw pracowniczych i dostaniesz tyle tylko ze jak je odebrac troche głupio byc chorym a potem leciec na gwizdek pozatym wysokosc moz byc tyciu nizsza niz u tych którzy aktualnie pracuja (nie sa na zwolnieniach) ale naleza ci sie pewnie bedziesz musiała meza/partnera wysłac po ne bo samej głupio w koncu chorujesz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy się paczka/ bony. Ja obecnie jestem na zwolnieniu ciazowym i ostatnio powiedziała mi pani z kadr że przysługuje. Natomiast ja pracuje w zakładach mięsnych i to będzie spora paczka którą odbierze mój partner. Ponieważ ja przebywam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l4 to jakas zmora jest. Znam dziewczyny co od 3-4 tygodnia szły. Ja sie nie dziwię że pracodawca woli faceta zatrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilida
no jak ktos ma ciaze zagrozona to lezy chocby od poczatku ciazy, nie po to co miesiac pobieraja nam skladke zdrowotna przez całe zycie zawodowe zeby nie mozna bylo isc na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem w 31tc i dalej pracuje śmieszy mnie to jak kobiety ledwo zobaczą 2 kreski a już lecą na l4, no bez przesady, potem dziwicie się, że pracy nie możecie znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, zagrożoną miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz prawie każda ma zagrożoną ciążę, do pracy nieeee ale zakupy w sklepach wielkopowierzchniowych to juz tak, albo zakupy w galeriach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilida
kochana ja od 8 do 13 tc byłam na L4 z powodu koszmarnego samopoczucia-12h wymiotów,migren i krwawień. Wróciłam do pracy przepracowałam do 8,5 miesiąca ciaży bo dobrze sie czułam, miałam zmienione stanowisko w związku z ciążą (pracuję z niebezpiecznymi chemikaliami) gdyby nie to nawet 1 dnia dłużej bym tam w ciązy nie pracowała (pracodawca nie pomoże mi wychowac uposledzonego dziecka w razie czego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadowa. Na zwolniwniu jestem od tygodnia a termin mam na 12 grudnia. Jak chcecie pracowac do porodu to prosze bardzo. Ka chcialam odpoczsc przed troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka w ciąży zagrożonej z blizniakami przychodzila mimo wszystko do pracy bo podobno byla niezbędna. Pracowala do 8miesiąca i co? po macieżynskim powiedzieli jej ze chwilowo nie maja dla niej niby pracy, poszla na zwolnienie to uznali ze jest bezczelna i powrotu juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w budzetowce tez na l4 jestem idcieta id wszystkiego oprocz ,,pensji" czyli chorobowego. W sumie to dla mnie sprawiedliwe, nie pracuje i nie mam wszystkich przywilejow:-) logiczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ale to zależy ile przepracowała ,bo nie wiem czy pisałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to logiczne? czemu skoro pracujesz cały rok i nagle zachrujesz na 2 tygodnie jak rozdają bonymasz ich nie dostać? Jak pracujesz do 9 miesiaca ciązy i idziesz na L4 też niby mają się nie należeć? To niezgodne z Ustawą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×