Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

SCHUDŁAM BEZ DIETY POWAŻNIE

Polecane posty

Gość gość

W 2 tygodnie schudłam 3 kg bez żadnej diety! Po prostu jem to co zawsze tylko w małych ilościach 4-5 razy dziennie plus piję dużo wody mineralnej oraz nie solę i nie słodzę niczego, unikam słodyczy i nie jem niczego smażonego, oraz ćwiczę 20 min. dziennie na rowerku stacjonarnym, robię brzuszki, skakam na skakance oraz 3 razy w tyg biegam, i chudnę!:D W sumię to zawsze byłam szczupłą osobą ale przez ostatnie 1,5 roku siedzenia w domu i objadania się przytyłam:( Ważyłam już 59 kg przy wzroście 163, a teraz ważę 56 kg i waga ciąglę powoli maleje:) A czy ktoś tutaj też się odchudza? jakie stosujecie diety i ile ważycie? Swoją drogą na moim przykładzie nie trzeba stosować radykalnych diet ale ważny jest przede wszystkim RUCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czekam na wasze doświadczenia z odchudzaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co myślicie o mojej diecie? Czy dużo mogę schudnąć jeszcze? I czy ktoś z was też się odżywia mniej więcej tak jak ja nie stosując żadnych wymyślnych diet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathalea999
Ja nie jem po 16, jem 2 posiłki dziennie dopiero jak czuję głód, nie jem smażonego, ze sodyczy zrezygnować nie umiem, więc je ograniczyłam, chodzę codziennie 7 km na spacery, nie ćwiczę. Schudłam od sierpnia 18 kg, ważę teraz 61 przy wzroście 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość I co myślicie o mojej diecie? to w końcu bez diety czy z dieta schudłaś? trochę bez sensu to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jest to najlepsza dieta na świecie. Nie zmienia się właściwie jadłospisu, ale je się mało i ćwiczy. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syzyf dziękuję:) Może ktoś jeszcze powie o swoich doświadczeniach z odchudzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jesz mniej i 5 razy dziennie to jak dla mnie to tez dieta. Oczywiscie ze tak lepiej niz diety 1000 czy 1200 kcal, bo najlepiej jesc tylko odrobine mniej, tak o 400 kcal. Jedna rzecz - samo niejedzenie soli powoduje ubytek ok. 2- 3 kg , nie wiem czy u ciebie to nie rezultat tego wlasnie, bo schudłas za szybko jak na taka lekka diete, chyba ze stosujesz rpawie głodówke, nic w sumie nie napisałas ile jesz moze byc 500 kcla z moze 1500... jak dla mie ruch gówno daje, im sie wiecej ruszałam tym byłam grubsza, ale mi on pobudza apetyt jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie odwrotnie, ruch spowalnia mi apetyt poważnie. A co do tego co jem to przeważnie ryż na mleku lub z musem jabłkowym, musli z dodatkiem suszonych śliwek to na śniadanie na drugie jabłko lub marchewka, obiad to jak już napisałam najczęściej jest to porcja ryżu lub też ziemniaków z surówką bez sosu tylko z koperkiem najczęściej są to 2, 3 ziemniaczki małe, albo zupa też mały talerzyk, na kolację 2 jajka gotowane na miękko i to tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i do jajek jem też kromkę chleba razowego bez masła. Jak myślicie czy na takim odżywianiu schudnę dużo? dołączając oczywiście też ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaas schunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? :D widziałaś dziadówę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówi się skakam tylko skacze na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaWalzło

OKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka3

Ja bez diety też schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordylia

Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jest Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja dałam rade schudnąć z Slimunox, straciłam 16kg na wadze po ponad 3 miesiącach stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraKLK

Ja na zielonym młodym jęczmieniu 10kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Dla mnie numerem jeden są tabletki Slimunox.Te tabletki dają 100% skuteczność.Schudłam w ciągu trzech miesięcy 13 kg.Bez stresu że mi się nie uda bez efektu jo-jo po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastoswaniu Slimunox, w końcu widzę że moje wysiłki i walka z kilogramami po prostu dały rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaa

smuklecialo.pl  młody zielony jęczmień na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraDagi

Bez diety da się ale trzeba mieć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia80

Mi się nie udało. Muszę znów złapać motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza

A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 8 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Foreverslimplus zmiana niektórych nawyków żywieniowych i dopiero wtedy zobaczyłam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devilop

Ja tak samo daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al87

nic nie mogę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×