Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antygonna43

faktoring

Polecane posty

Gość gość
Ktoś wie ile czeka się u nich na decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktoring to dobre rozwiązanie dla firmy która nie ma płynności finansowej, ale jaką firmę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los martolos
Najwygodniej zgłosić się do profesjonalnych firm, które działają w tym zakresie. Oni po przekazaniu im dokumentów niezbędnych, przedstawią Ci kilka ofert od faktorów i doradzą jaka opcja będzie najkorzystniejsza. Ty oczywiście podejmujesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Investium
Najlepsze dwa faktoringu jakie znam to 1. Faktoring swoim klientom oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. goo. gl/7YC9rm 2. Faktoring zapewnia klientom Raiffeisen Banku ekspresowy dostęp do gotówki za faktury ich kontrahentów. Rozwiązanie to rozwiązuje problem zatorów płatniczych, jednocześnie dając możliwość wydłużenia terminów płatności. goo. gl/K4fCBH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko polo
Cena faktoringu to kwestia indywidualna, która jest rozpatrywana przez konkretną instytucję. Osobiście polecam instytucje specjalizujące się wyłącznie w faktoringu. Wtedy mamy pewność, że są to jednostki wyspecjalizowane i cenowo konkurencyjne. Ja korzystałem na razie z niepełnego faktoringu w KUKE. Tutaj link gdyby był ktoś zainteresowany: http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry faktoring oferowany jest tutaj, polecam. Oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. Kontaktują się po wypełnieniu formularza na stronie: http://pauula10.produktyfinansowe.pl/e/lead/464/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktoring w idea banku świetna sprawa, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firm, które w swojej ofercie mają faktoring jest wiele, wystarczy poszukać w sieci. Z tego co wiem moja firma korzysta z mbanku https://www.mbank.pl/msp-korporacje/finansowanie-handlu/faktoring-z-regresem/. Po szczegóły trzeba już dzwonić, bo na ich stronie nie ma chyba warunków podanych. Najlepiej udać się do biura doradztwa finansowego, tam na pewno pomogą w dobrze odpowiedniej oferty faktoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Dębowski
Dzień dobry, Jestem Ekspertem ds. Faktoringu i chętnie odpowiem na każde Państwa pytanie. Preferuję kontakt telefoniczny, ale jestem gotowy odpowiedzieć również na forum. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 516 401 086- Michał Dębowski. Proszę pamiętać, że faktoring jest dla wszystkich, nawet dla najmniejszych przedsiębiorstw, a sama procedura jest bardzo uproszczona. W najprostszych produktach nie potrzebujemy żadnych dokumentów finansowych, a samo finansowanie możemy uruchomić już tego samego dnia, w którym złożony został wniosek. Pozdrawiam serdecznie, Michał Dębowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VacosTacos
Czy ktoś kojarzy jak na rynku usług faktoringowych prezentuje się Bibby Financial Services? Słyszałem, że są całkiem niezłym potentatem i chciałbym się dowiedzieć od kogoś czy te wszystkie pozytywne opinie to prawda i czy można im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PR0s1y
Bibby Financial Services w ostatnich latach zanotowało potężny skok jeżeli chodzi o generowane przychody. Są prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Polsce oraz Europie jeżeli chodzi o usługi faktoringowe, tym samym prawdopodobnie ich usługi wypadają na tle konkurencji wystarczająco pozytywnie. Jeżeli zastanawiasz się nad korzystaniem z ich usług to powinieneś spróbować skontaktować się z przedstawicielem i obstawiam, że na pewno wyklaruje wszystkie Twoje niejasności związane z tematyką faktoringu oraz jego zastosowaniem w Twojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtass
Jeśli chodzi o usługi faktoringowe to zdecydowanie polecam KUKE Finance. Nie będę tu się rozpisywał, jaka ta firma jest profesjonalna, rzetelna itp, itd. Profesjonalna i rzetelna to musi być każda firma działająca w tej branży. Dla mnie liczą się EFEKTY. A w przypadku KUKE Finance one występują. Przez okres 3 miesięcy wyciągnęli moją firmę z długów i przywrócili płynność finansową, więcej chyba nie muszę dodawać, ale jak chcecie sprawdzić jak to robią to zajrzyjcie tu: https://kukefinance.onepage.website/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalneminimum
O wielu firmach faktoringowych słyszałem dużo dobrego, więc wniosek taki, ze chyba są dobrym pomysłem. Znajomi korzystają z bibby financial services więc wiem co nieco że tak powiem z autopsji i naprawdę warto im zaufać. Niwelują stres związany z pieniądzem do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShapeShift
Faktoring jest bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie w momencie gdy nie możemy czekać na płatność. Sam korzystam z faktoringu eksportowego w Bibby Financial Services, większość z kontrahentów jest zza zachodniej granicy, Bibby ma całkiem kompleksowe podejście do obsługi takich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka871
Warto czasem pomyśleć o biznesie, dzięki któremu możemy rozwijać swoje umiejętności i je wykorzystywać. Tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory warto sobie zajrzeć, jeśli już mamy pomysł na biznes. Można w ten sposób skorzystać z darmowych kalkulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksownik
najlepiej wybrać dużego gracza na rynku, taki cie nie okantuje. sam polecam bibby financial services, korzystalismy z faktoringu z regresem i nie bylo najmniejszych problemów przez cala wspolprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktoring jest wyceniany indywidualnie i na jego cenę mają wpływ miedzy innymi: rodzaj faktoringu, liczba zgłoszonych odbiorców, liczba faktur, stosowane terminy płatności, jakość portfela wierzytelności itd. dlatego przed ostatecznym wyborem firmy warto porównać kilka ofert. W naszej firmie (https://www.aow.pl) oferta jest przejrzysta i nie zawiera żadnych ukrytych i dodatkowych opłat, a koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 1-3%. Jeśli chodzi o samą usługę to nie tylko zabezpiecza przed niewypłacalnością kontrahenta (faktoring bez regresu), ale ma też dużo innych korzyści m.in.: - zapewnia płynność finansową i pozwala uniknąć zatorów płatniczych, ale również szybciej uzyskać środki na kolejne inwestycje i rozwój - firma może wystawiać faktury z odroczonym terminem płatności co zwiększa jej konkurencyjność, a dodatkowo ma możliwość uzyskania rabatów u dostawców z tytułu wcześniejszego regulowania zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie uważam, że faktoring jest lepszym rozwiązaniem od jakiś pożyczek, których koszt obsługi jest dość znaczny. Co do wyboru firmy wcale nie jest powiedziane, że musi to być jakaś wielka i znana marka. Osobiście mogę odesłać do https://m-faktor.pl/ prowizja niewielka, a wszystkie formalności załatwiane bardzo szybko co sprawia, że można korzystać ze środków bardzo często już tego samego dnia, a przecież właśnie o ten czas w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mi też się wydaję że lepiej udać się do profesjonalnych firm które zajmują się takimi problemami od wielu lat i mieć to z głowy. Z drugiej strony może to sporo kosztować i nie każdego jest na to stać ale to już każdego indywidualna sprawa. Żeby nieco zmniejszyć cenę można skorzystać z pomocy narzędzia kalkulatordlafirm.pl które po zaznaczeniu paru opcji daje nam czystą cenę ile taka usługa jest warta. Takie narzędzie jest niezbędne podczas trudnych negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITI2
Jeśli Twoim największym zmartwieniem okażą się umowy faktoringu i w związku z tym będziesz potrzebował odpowiedniej porady prawnej to polecam Ci warszawską kancelarię http://bob.com.pl/ . Ich porada okazała się wielce pomocna, rozwiała moje wszelkie wątpliwości związane z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktoring jest dość specyficzną usługą i nie każdej firmie jest potrzebny. Opinie są różne od entuzjastycznych po bardzo złe. Zauważyłam, ze te złe opinie piszą głównie ludzie, którym faktoring "wciśnięto" na siłę w promocji przy okazji brania kredytu. Jeśli ktoś przemyślał czy rzeczywiście faktoringu potrzebuje i zrozumiał podpisywaną umowę zwykle jest zadowolony. Tutaj jest słownik pojęć faktoringu, może dużo rozjaśnić https://yzzi.pl/s%C5%82ownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak faktoring to NFG. Ogarniają temat szybko i koszty niewysokie. Dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś korzystał z AGAPE Finanse, proszę osoby poszkodowane o kontakt poszkodowany@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakCegla
Najlepiej skorzystać z pewnych firm, takich, które są na rynku długo a nie nagle wyrosły. W mojej firmie faktoring mamy od Raiffeisen Polbank i bardzo sobie chwalimy współpracę. Nie jest drogi, pieniążki są zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej takiego tematu szukałam, trochę już "przeterminowany", ale bardzo mi pomogłyście/liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w branży bez faktoringu to bym poległ. Korzystam cały czas i mam dla pensje dla pracowników. Dużo czytałem na ten temat w internecie. najwiecej informacji jest tu - www.faktoring.biz/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, jaki przeterminowany, dyskusja cały czas się kręci :D zresztą takie czasy, na jedno to dobre, że wzrasta jakaś tam świadomość co do usług finansowych, ale z drugiej strony niezbyt dobrze, że usługi tego typu (faktoring, kredyt itd.) są dla firm czasami niezbędne by związać koniec z końcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×