Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Czuję pustkę, czegoś brak kamienieje serce czekam wciąż na jakiś znak i jestem w rozterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,zagralabym Ci cos ,ale tu nie moge ,wiesz chodzi o te 'nasza piosenke ':D.Nie smutaj sie ,mnie tez nie do smiechu ,ale trzeba zyc dalej bo nie mamy innego wyjscia ,choc czasem sie zastanawiam czy to wszystko ma sens ,takie wlasnie zycie .Trzeba odgonic te mysli ,a sio :D https://www.youtube.com/watch?v=IyKxVivcn5Y Kesera po Polsku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera...sama nie wiem czego chcę😭 potrzebuję resetu, najgorzej, że zaczynam zamykać się jak ślimak w skorupce i żadne wygadanie się nie wchodzi w rachubę :( poczekam, może z wraz z odejściem upałów nabiorę dystansu do trudności, które mnie dołują. dzięki za piosenkę Daa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie co daj znac ,pogadamy i moze lepiej sie poczujemy choc na troche . Zrobil Ci 'ktos' cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa ide się kąpać :) jutro mam wolny dzień, jak się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,jeszcze sie kapiesz ?:D Zbyt rzadko tu zagladamy ,ale takie zabiegane zycie nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :D Daaaaaawno tu nie zagladalam ,no nie Saa :-) Ty rowniez chyba zapomnialas o Twoim dziecku tzn .tym topiku (och jak nie lubie tej nazwy :-)) Choc jest sobota ,a Ty pewnie w pracy :-) Dlugo szukalam tego tematu zanim wreszcie znalazlam :-) Ciekawe czy tu jeszcze zagladasz ? :-) Milej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ,he ,zajrzalas :-).Chyba mialas jakies przeczucie :-) Co sie dzialo ,ze wolalas SOS :D Do zobaczenia ,bo musze mykac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaalcia
Wieczorne Daa, może tu nie będzie się zapychało ? bo jeśli też to robię przerwę w pisaniu do odwołania😭 tzn aż kafe zacznie normalnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saa 🖐️ Mialam juz wylaczyc laptopa ale pomyslalam ,ze moze tu zajrze ,bo daaaawno tu nie bylam ,no i jestes :-).Tam ,to juz nie mozna nawet kuknac ,bynajmniej mnie nie łaczy .Teraz juz ide do lózka ,jestem zmeczona . Dobrej nocy Saa (prawie bym sie pomylila :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaalcia
właśnie usiłuję ostatni raz powiedzieć tam ,,dobranoc,, tu też mówię dobrej przespanej nocy Daa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,to ja ,juz sama nie wiem jak sie nazywam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialy mis :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariolka ......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak :-) ,Mariola ....Bolka ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, a co Ty taki czajnik ?:) Chyba jednak na jakiś czas odejde z kafe bo naprawde stresuję się tymi wszystkimi akcjami :( Ferdzi też fiksuje ale trudno, mam przecież prawo mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Saa ,a dlaczego czajnik ? :D Dzis sa Twoje urodziny ,la,la,la .....:-) Z serca plynace zyczenia ;szczescia ,zdrowia ,pomyslnosci,sto lat zycia ,moc radosci . Szykuj torty ,zastaw stoly ,bo dzis nastal czas wesoly :-) Odkrec muze na full gaz Taki dzien jest tylko raz ! 👄👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he...no raz ale który to już raz😭 Dziękuję Daa:)fajny wierszyk. Impreza w sobote więc dziś coś tam coś tam porobiłam i odpoczywam. Ale u mnie wieje!!!! a no czajnik bo się czaisz nie wiem czemu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czaje sie ,a juz na pewno nie od dzis :-) U nas wieje ,ale nie az tak jak pokazuja w tv . Rozmawialam z Wiolka ,odcielo jej prad i gdyby bylo blizej ,to podeslalabym jej swieczki ,duzo swieczek ,bo mowila ,ze nieraz nie mieli pradu przez kilka dni . Przegladam 'porownywarke 'i widze ,ze dochodza nowe produkty ale nie ,ze od nowej strony ,tylko nawet w srodkowych stronach . Czy z tych przypraw na 'tak' sa jakies w T? ..W T sa szproty w sosie pomidorowym na 'tak' :-) http://czytajsklad.com/k/porownania-produktow/page/22/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerku do Chaty Polskiej po plasterki na kanapki dla M na rano. A teraz zaczytałam się troche w porównywarce:) ... Oj bez prądu to Wiola ma kiepsko😭 Ja mam też trochę świeczek z wyprzedaży, mogłabym poratować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam na glos to co napisalas ,a Ulan mowi 'o tej porze '? :-) Juz prawie znam porownywarke na pamiec :-),heh ,chcialabym :-).W sumie nalezy pamietac czego omijac w produktach i juz jest dobrze .Nie wiem ,ale chyba wkleilam Ci na poczte blog 'zycie bez chemiii ' ,tu nie chce przepuscic i tam jest dzial 'barwniki ,ktore trzeba sobie zapamietac :-),chociaz gdy w produkcie wystepuje cos pod dziwna nazwa to nie kupuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×