Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość jakakolwiek
Saam ,wybacz ale wzielam Cie za kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie można też przesadzać i zamęczać innych ostrzeżeniami. Młodzież nie lubi gdy im się coś oficjalnie podpowiada. Nie można też wszystkiego widzieć na czarno bo przestanie nas cieszyć życie. Dojrzały człowiek też może mieć frajdę z wejścia na wysokie drzewo pomimo tego że doskonałe zdaje sobie sprawę czym grozi upadek. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakakolwiek :) widocznie zbyt daleko byłaś odemnie ;) myślałem że to literówka. Nic się nie stało , męskości chyba mi nie ubyło ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
nie ,no wczesniej wiedzialam ze jestes mezczyzna ale jest tu Saa i to dlatego ten blad ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
ogladam cos tam w tv ,rozmawiam z mezem i pisze tu no i uwaga rozproszona chociaz zawsze twierdzilam ze mam podzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem zapisanych tu podczas mojej nieobecności Balboa :) Arecki :) Klir :) Saam :) Jakakolwiek :) To prawda, młodzi nie lubią ostrzeżeń ale jak sobie przypominam to też nie lubiałam być napominana. Często rady swoim dzieciom starałam się przekazywać w taki sposób by mogli dokonać wyboru lub połączyć swój pomysł z moim w rozwiązaniu problemu. A ostatnio już się wogóle nie wtrącam, chyba, że poproszą o radę to wypowiadam swoje zdanie ;) Jakakolwiek, a z telefonu piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
z laptopa i chyba wiem co chcesz mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z laptopa ale czasami z telefonu. W sumie tylko pytałam z ciekawości ;) no może jestem trochę zdziwiona, że mąż Ci nie truje o szkodliwości internetu na psychikę, spokojnie znosi Twoje pisanie z innymi ludźmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakakolwiek :) zwróć uwagę że Saa jest mniejsza i nosi spódniczkę :D Ze swoim mężem rozmawiałaś ? ;) Ja piszę z telefonu , widać to ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
maz mi nie truje tylko nieraz mowi ze jest zadowolony ze on nie siada do laptopa ,meza mam baaaaaardzo spokojnego i cale szczescie a dajesz mi do zrozumienia ze za duzo tu siedze ,powiem tak zycie mnie troche mocno doswiadczylo i za bardzo nie moge szalec np wchodzic na te drzewa -po radioterapi mocno 'siadly mi nogi' i niestety duzo siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
Saam ,rozmawiam ze swoim mezem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
Saa a psychike i tak mam 'zjechana' od nastolatki ,ciezkie przezycia w mlodosci ,niestety i tak zostalo na cale zycie ale to ja czuje inni nie zauwazaja co najwyzej najblizsi widza jak mam gorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakakolwiek :) tak też myślałem ;) gdybyś rozmawiała z nie swoim mężem to nie robiłabyś równocześnie wymienionych innych czynnosci :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście już późno , ale zdążę przed północą ... dobrej nocy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
to oczywista oczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Jakakolwiek :) ja Ci zazdroszczę, ze masz tyle czasu. Siedź sobie tu ile chcesz i mnie zastępuj gdy mnie nie ma :) Ja też nie zauważyłam by coś było nie tak z Twoją psychiką. * Dobranoc Jakakolwiek :) * Dobranoc Saam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawać śpiochy i kapcie zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
Dobry wieczor.Wpadam na chwile celem proby,chcialabym sie zaczernic,a raczej zaniebiescic i chyba nie pamietam hasla i ciekawa jestem czy teraz pojde z jakiejkolwiek czy z goscia jesli wpisalam zle haslo.START,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) l cześć Jakakolwiek :) chyba nieudana próba ale sie nie zniechęcaj. Łatwo to tylko kłopoty przycbodzą , na resztę trzeba zapracować ;) Chyba nie jesteś nowucjuszką na kafe skoro znasz pojęcie "zaczernienia" ;D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jakakolwiek, próbuj, próbuj ;) ja zaglądam z doskoku :D będę dopiero późnym wieczorkiem w domu. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo cześć Saam :) co za spotkanie !!! musze lecieć bo przerwa mi się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
Saam ,zbyt duzo nie udzielalam sie na kafe ,jestem samoukiem a w moim wieku nauka przychodzi troche trudniej a okreslenie zaczernienia znam poniewaz ktos na podobnym temacie zaproponowal mi owo zaczernienie i skrocenie nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
ten pomaranczowy faktycznie az razi w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
no i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic - tak mi się skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
48 ,to no i to pomylka ,nie dokonczylam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Saa :) rzeczywiście spotkanie wyjątkowe , tak blisko siebie jestesmy pierwszy raz ;) l l Jakakolwiek ;) wszyscy tutaj chyba jesteśmy samoukami. Ja uczyłem się z telefonem więc nie było łatwo. Masz rację , ze stałym , krótszym nickiem łatwiej i przyjemniej l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×