Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość Balboa
:-D dziewczyny dzisiaj muzyczne....i fajnie... Ja rozleniwiona , nic mi się nie chce robic, totalna zimowa depresja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
powiem tak ,musze spadac ,mam jeszcze troche roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Jakakolwiek, siedzimy tu gdy mamy trochę wolnego czasu :) leć do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) l a mnie udało się bez problemu zaklepać nick , to znaczy zaraz się to okaże , jak pójdzie post. l Jakakolwiek :) mogę Ci odstąpić ten nick jeśli Ci się podoba. Może wybierasz już zajęty nick albo nie zatwierdzasz regulaminu dlatego Ci nie przyjmuje. l Pozdrawiam wszystkich :) Marek Saam l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Balboa, tylko nie słuchaj muzyki 48 z godz. 14:18 bo wpadniesz w większą depresję :(, wszystkie inne tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaona czy to Ty Saam ? Tak czy inaczej odpozdrawiamy i witamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Saa..czesc:-D...jakos daje rade, ale naprawdę zle się czuje kiedy nie ma długich słonecznych dni- jednak slonce to akumulator:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , to byłem ja :classic_cool: sprawdzalem czy rzeczywiście problem z nowym nickiem. Wieki tego nie robiłem , mój nick się od dawna nie zmienia l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Saam, że to sprawdziłeś :) Może Jakakolwiek dostanie większej motywacji. ---- Balboa :) podobno w tym przypadku dobrze jest mieć silne żarówki tzn. mocno świecące w pokoju gdzie przebywasz. Chodzi o większą dawkę światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
tak, masz racje z tym swiatlem. W domu to jest ważne, bo od 15-16 już szarowka. Zrobie sobie pare sesji w solarium, dobrze na mnie to działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ta piosenka przypomniała mi wakacje, plaże, słońce, morze.... ---- Balboa, jeśli Ci solarium pomaga to pewnie, że idź. Ja nigdy nie korzystałam, mam pewne uprzedzenia powiedzmy, zdrowotne ;) wystarcza mi dawka słońca z całego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
:-) tak, chodze wlasnie w okresach jesienno-zimowych do solarium i traktuje to wlasnie jako terapie przeciwdepresyjna...a ze skora się trochę opali, to i lepiej się wygląda... Tylko- zaznaczam!- chodzę bez jakiś szaleństw i nie nałogowo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
wpadlam cos sprawdzic w intrrnecie na potrzeby pracy mojego meza bo siedzimy w 'papierach' i zajrzalam do Was a tu takie mile rady dla mnie ,Saam dziekuje ,nick dla mnie ladny a moj powstal w ten sposob ze gdy wybieralam sobie ow nick to wlasnie wszystkie trafialam zarezerwowane to w koncu wstukalam jakakoleiek i sie przyjelo ,zabezpieczylam haslem i teraz nie chce mi zmienic ,Saa ,znam emotikony ale ja siedze bokiem do laptopa i pisze jedna reka i miedzy innymi nie ma u mnie np.ł,ś,ide brzydko powiedziawszy na latwizne -chyba sie zaczerwienilam.-sa bledy stylistyczne w zdaniu teraz zauwazylam ,no coz ale sie spiesze ,wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Jakakolwiek :) --- 48, byłeś tam ? na tej widowni ? fajny klimat tej piosenki...a gdzie idziesz popływać ??? ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
podaj Pesel, zobaczymy :-D żarty, oczywiście...witamy!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę
I od razu włażę z pytaniem. Czy w naszym wieku - a mam 49 lat - to normalne, że ślepniemy? Jakoś bardzo szybko mi to idzie. Oczy zachodzą mgłą i klapa, nawet okulary nie pomagają. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky :) też witamy pięknie i zapraszamy Ciebie do dobrowolnego zaglądania tu i rozmowy ;) o ile pasuje Ci nasze towarzystwo :) Nick się kojarzy z serialem ale pozory mylą, co ? Zobaczymy, zobaczymy...jeśli Cie jeszcze zobaczymy :D --- Mogę :) tak, w naszym wieku zaczyna się tzw. zmęczenie materiału. Dużo też zależy od wykonywanej pracy i zaopatrzeniu organizmu w wit A, karoten czy luteinę. Podobno zbyt dużo cukru w pożywieniu porzyspiesza starzenie się, blokuje bowiem system obronny organizmu. Młodszych też to tyczy, oni częsciej łapią infekcje i chodzą zasmarkani. --- Ja jeszcze nie mam okularów ale juz widzę różnicę ostrości widzenia sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co, nawet okulary nie pomagają ? to kiepska perpektywa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w tym wieku juz musza byc okulary progresywne do blizy i do dali rownoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy oczy zachodzą mgła i zaczynam gorzej widzieć to staram się spojrzeć na coś miłego no może kogoś niłego np ładną młodą dziewczynę. Wtedy oczy świecą blaskiem, serce rusza rytmiczniej i tylko żal że to nie moje dziewczyna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie trochę też jest to uwarunkowane genetycznie. Mój zmarły tragicznie ojciec w wieku 62 lat dobrze widział bez okularów. Nigdy nie był u okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×