Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielbicielka_energetyków

black royal pijemy po królewsku hehe

Polecane posty

Gość wielbicielka_energetyków

black royal - wpadłam na niego ostatnio w Żabie i postanowiłam przed zakupem spytać was czy jest smaczny. przepadam w ogóle za nowościami z energetyków, piłam już tropikalne burny, blow dla kobiet, sexenergy z blacka. mozecie cos napisac wiecej na temat black royal? czy to jakas nowosc czy edycja, bo wiem ze black czesto wprowadza na jakis czas rozne smaki energetykow. co to za smak ten black royal i ile zawiera kofeiny? zauważyłam ze oraz mniej srodkow pobudzajacych w energetykach a wiecej slodzikow i ulepszaczy. zalezy mi na dobrym pobudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleska
black royal to c***owiem ze mi się sama nazwa obila o uszy nie wiem czy w tv czasem jakies reklamy nie widziałam albo to było w sklepie cholerka nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonPUMBA
dobry energetyk z rana to jest to zwłaszcza jak robota jest fizyczna to ja się zawsze przed praca takim energetykiem racze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerineczkasiekreci
black royal jest dobry, na pewno nie jest super slodki. mi bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasnica12345
Lekko kwaskowaty ale dobry black to wogole jest edycja limitowana chyba z okazji urodzin zabki ale pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staryPOWIE
nie no ci od energetykow to się starają żeby taki napoj dodawal energii wiec się nie zgadzam ze to zapychają słodzikiem a black royal jest dobry daje kopa :D wole go niż kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasnica123456
uuuu toz się rospisal teraz moje kubki smakowe to zadzialaly hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajjka
wy to zapominacie ze energetyk to dobra baza dla drineczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieJESTsmycz
No alez oczywiście, skoro się sylwek zblia hahaha:D ja blacka widziałam w tesco i się skusiłam w smaku spoko oko marinoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksolozka
tiaa drineczki to slowo klucz może jakiś przepis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieJESTsmycz
No alez oczywiście, skoro się sylwek zblia hahaha:D ja blacka widziałam w tesco i się skusiłam w smaku spoko oko marinoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksolozka
tiaa drineczki to slowo klucz może jakiś przepis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluskowaty
Black royal + wodka + lod + cytryna :D pychota i prostota w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodzikowatoskowa
no wiesz raczej mi to zalatuje na mało kobiecy drink ja to bym dodala jakiegoś syropu albo soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatynastyk
skoro ty to na słodko to możesz polecieć ale bym na twoim miejscu wymieszal energetyka z wodeczka i porzeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestotesto
Hmm brzmi niezle chyba sobie takiego testa zapodam przed sylwestrem :D a potem będę miał jak uraczyć damskie grono mych gości bo w tym roku sylwestra robie w swoim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catronix
mi jakos ten black royal duzo bardziej smakuje. kiedys wraca�em z silki i sobie go kupilem i w smaku dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloniaszarynka
Kurde ja to si� chyba musze zmotywowac do jakiegos biegania czy chodzby skakania na skakance bo jak tak dalej pojdzie to znowu przytyje i nie wystapie w kostiumie k�pielowym w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decoTYPARA
trudny wybor, ale chyba ruch to zdrowie wiec co ci szkodi spr�bowa�? mi to nawet dodaje rado�ci kiedy po treningu jestem tak padnieta ale jest ta satysfakcja. jak sama nie sprobujesz to mnie nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidronka
co kto lubi, ja akurat sobie takiego black royala zapodam po treningu żeby sobie troche sily i energii dodac. Inne osoby z tego co zauważyłam pija tego typu napoje przed cwiczeniami. to już chyba zalezy od gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawosh
blee a ja to i tak wole kawe, od czasu do czasu energetyka i tyle chociaż nie cwiczee tylko energii potrzebuje do pracy i żeby w tej pracy caly dlugi dzien wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERRIDA
no tak, ale czy sadzcie ze stosowanie energetykow w czasie treningu czy tez przed to dobry pomysl? bo skoro się już tak przymierzam to zapytac nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banynan
Energetyki mozesz pic przed i po treningu, ja w sumie raczej pije przed zeby miec wiekszy power do cwiczen. Chociaz zauwazylam, ze tez inne osoby na mojej silowni pija energetyki typu black po godzince cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrionia
Zdecydowanie po, bo w sumie jak zaczynasz biegac to nie jestem zmeczona, a po biegu lepiej wypic taki napoj zeby miec potem jeszcze jakas energie, chyba ze cwiczenia nie sprawiaja ci jakies szczegolnej trudnosci to wtedy mozesz wypic przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telsomyta
Ja na cale szczescie pracuje w dzien, w nocy to predzej bym usnela przy biurku niz bym pracowala, ale to w sumie zalezy od czlowieka ja akurat wole pracowac w dzien i rannym ptaszkiem nie jestem, w weekendy to mnie maz czasem nie potrafi dobudzic jak mamy jechac gdzies do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsix
Ja to sobie lubie black royala to smaku wypic przed praca glownie przed nockami bo wtedy nie ukrywam, ze nie raz mi sie chcialo spac w nocy a trzeba pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukash
Problemow ze wstawaniem na cale szczescie nie mam, slysze budzik i odrazu wstaje. No chyba, ze sie zmienia cisnienie to jedynie wtedy mam male trudnosci z pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravenitor
Budzik budzikiem, ja nie wiedziałam, ze jak robie aktualizacje w telefonie to ustawienia budzika się automatycznie wyłączają. I takim oto wlasnie sposobem pewnego pieknego dnia zaspalam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietecki
Uuu trza było wczesniej przeczytac instrukcje obsługi, bo raczej kwestia aktualizacji sprzętu i tego co ze soba niesie jest raczej oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi00log
Ja tam budzika nie potrzebuje. Nie mam problemow ze wstawaniem bo się zawsze budze o 7 rano, potem black royal i na studia. W sumie dobra może nie potrzebuje budzika bo studiuje i zazwyczaj się nie spóźniam bo zajecia mam nieco pozniej , ale jak się już tak zdarzy to i tak mam 15 minut studenckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×