Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornalia

Śmierdząca kurtka puchowa

Polecane posty

Gość kornalia

Fajna, ładna kurteczka puchowa - mój ostatni zakup co by ciepło zimą było. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie brzydki zapach, a raczej co tu owijać w bawełnę, smród kurtki pewnie kaczego puchu znajdujacego sie wewnątrz, ulatniający się przy niskiej temperaturze. W domu jak kurtka się ogrzeje nie wydziela żadnego zapachu, natomiast na zewnątrz śmierdzi że aż na wymioty sie zbiera. Nie, nie żartuje. Czy ktos miał pogobną sytuację i jak sobie z nią poradził? Wiem że można próbować prać z piłkami lub w pralni ale czy to pomoże? Nie chce eksperymentować, dlatego pytam.To dla mnie dość nietypowa sytuacja. Nigdy wcześniej żadna puchowa kurtkai mi nie capiła. Kurtka jest nowa zakupiona w mango. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym reklamowała.Z promodu mam bluzkę z aplikacjmi,która okropnie smierdzi.Nie pomaga pranie ,czuć chemią,gumą,plastikiem czy innym syfem i też chyba zaniosę ją do sklepu,tylko nie mam już paragonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamuj w sklepie, w którym kupiłaś! ja miałam inny problem, ale też związany z puchem w kurtce, reklamowałam i oddali mi bez problemów kasę, kupiłam kurtkę w innym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornalia
A moze ktos ma doswiadczenie z reklamowaniem w mango zakup przez internet z odbiorem w sklepie. Czy trzeba odsylac czy wystarczy zawiezc do sklepu. No i najwazniejsze jak podchodza do reklamacji czy ktos probowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornalia
możesz napisac coś więcej czy tylko reklamujesz proszek do prania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odnawiam temat. Czy ktoś poradzi coś sprawdzonego poza zwrotem kurtki?? Ja właśnie kupiłam piękną puchówkę, po wyjściu na zewnątrz masakra!! Śmierdzi mokrym psem, błotem , wiatrem. Rozglądałam się co to za smród, a to była moja kurtka. Firma Guess, sporo kasy, wyczekana okazja na zalando. Mogę jeszcze zwrócić. Wolałabym nie, bo drugiej w tym rozmiarze już nie ma. Ale czy ten smród zniknie kiedyś? Poradźcie coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsiee
może czyszczenie chemiczne ? Tylko uważaj, mi idiotki z pralni WYPRAŁY żakiet z Zary z zielonymi szmatami i pofarbowały. żakiet wygląda jak z najgorszego szmateksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×