Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problemy z kregoslupem sanatorium czy reabilitacja

Polecane posty

Gość gość
Odpowiednia rehabilitacja w takiej sytuacji to podstawa. Dlatego jesli szukacie odpowiedniego miejsca dla siebie zdecydowanie polecam taką klinikę z najlepszymi rehabilitantami http://www.naszaklinika.com.pl/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana wyjazdem do uzdrowiska w Cieplicach - http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/ jakie zabiegi na obolały kręgosłup polecacie? Myślałam nad masażami, ale trochę się ich obawiam. Poza tym może wody termalne? Oferta wygląda całkliem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kto jedzie do sanatorium cieplice domu zdrojowego 17 sierpnia ????? karol851985@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczęszczałam na zabiegi rehabilitacyjne do www.ctkregoslupa.pl. Po dwóch dniach zaleconych zabiegów na kręgosłup i barki czuję się dużo lepiej. Poza tym mają tam szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się dużo lepiej po rehabilitacji u Rosadzińskiego, mogę pana Marcina polecić przy bólach kręgosłupa. Ja akurat do niego trafiłem po latach nieskuteznego leczenia bólu na wysokośc****ersi, ale wiem że pomaga ludziom w każdym typie schorzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zawsze lekarz zleca rehabilitację, a pobyt w sanatorium jest uzupełnieniem terapii. Wszystko zależy też od tego jaki mamy konkretny problem. Czasem rehabilitacja okazuje się nieoceniona. Ja zaczęłam od rehabilitacji w Constance Care, bo mam problem z odcinkiem szyjnym. Ćwiczenia i fizjoterapia bardzo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bólach kręgosłupa najlepsza będzie rehabilitacja. Ja mam pracę siedzącą i też kiedyś doznałam takiego urazu, że regularnie odwiedzałam specjalistów z Rehaorthopedica. Wtedy ich działania bardzo mi pomogły, ale od tamtego czasu regularnie chodzę na masaże i inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież w sanatorium wykonuje się zabiegi rehabilitacyjne, więc no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z gabinetem Rosadzińskiego (tutaj jest ich cała oferta -http://pomorskirehabilitant.pl). Ja się do nich zgłosiłem po wypadku na nartach, niestety potrzebna byłą artroskopia i potem powolne wracanie do zdrowia. Profesjonalne podejście od pierwszej wizyty po ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zastosować rehabilitację (ja chodziłam do http://rehapro.com.pl, gdzie świetnie zajęli się moim kręgosłupem), ale i walczyć o sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Ja pojechałam do Grębiszewa do Ośrodka Obok Lasu. Pora roku nie jest istotna, bo Ośrodek jest bardzo nowoczesny i ma dużo zabiegów do zaoferowania. Okolica jest urocza - lasy, staw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2019 o 13:44, Gość Elwira napisał:

Ja pojechałam do Grębiszewa do Ośrodka Obok Lasu. Pora roku nie jest istotna, bo Ośrodek jest bardzo nowoczesny i ma dużo zabiegów do zaoferowania. Okolica jest urocza - lasy, staw...

W zupełności się zgadzam. Moja mama była w tym ośrodku. Jesteśmy z Warszawy, więc dobrze, że to blisko bo mogłam ją odwieźć i nie martwić się jak sobie poradzi w tej komunikacji sama. Do środka nie wchodziła, ale z zewnątrz bardzo ładnie. Okolica zielona i spokojna. Mama mówiła, że w środku też dobrze wyposażony. Miała wykonywane zabiegi na kręgosłup. Widać było od razu, że bardzo jej pomogły. Po wakacjach chcę ją tam wysłać drugi raz 🙂 zdrowie ma się tylko jedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×