Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość xantrypa kreizi leidi
gosc 20.38 - dlaczego ja z tych leniwych i konserwatywnych ? to tylko moje zdanie a dlaczego ktos ma mnie zmieniac ? NIBY PO CO ? - zobacz ja mam swuj swiat piekny rodzina i przecudny maz i dzieci i ... po co ja mam sie zmieniac ? - NO PRZECIEZ MNIE CHYBA NIE POGIELO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantrypa :) ostra babka z Ciebie, widać, że sobie nie dasz w kaszę dmuchać Powiem szczerze, że ja też nie wchodzę w coś, czego ktoś nie potrafi streścić w dwóch zdaniach, jakieś tam zmiany i ulepszanie świata :-P a o co chodzi konkretnie nie powie. Podejrzana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
NO WLASNIE - jestem reprezentantka ludzi zdrowych umyslowo ktorzy maja piekny swiat i ... NIE ZAMIERZAJA NIC W NIM ZMIENIAC TYLE NA TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
zlosliwa maupa - to jest jakas sekta albo kocia wiara - wlazla tu i chce nawracac - wiesz glupich szuka taka idiota jak sie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o świat, to niewielki mamy wpływ na jego losy. A swojego życia także nie zamierzam zmieniać, jest dobre,. takie jakie jest. Nie lubię nachalnego namawiania na cokolwiek, gdybym chciała poszukać czegoś do zmieniania, sama potrafiłabym to znaleźć. Ten gość co tak usilnie zachęca do oglądnięcia tego filmu przypomina mi te reklamy co to krzyczą zewsząd" musisz to kupić, musisz to mieć, tylko to zapewni ci szczęście..." itp., nienawidzę tego i unikam jak tylko mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj swiat musi byc wyjatkowo piekny- lacznie z uroczym slownictwem. Gratuluje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje posluchanie od trzeciej minuty , tylko tyle, potem moge podyskutowac- a teraz ide stad bo jestescie nudne. sport - nie,zdrowe styl zycia, odzywianie- nie, obejrzenie filmiku od trzeciej minuty do konca, filmiku, ktory normalnym ludziom daje do myslenia - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
ty to jakies glupie metafory i jakies tam - jeden h ooj wie co ! - noooo nie ja spier dal am - idiotow szukajcie sobie dalej - dosc mam tej sciemy i wont ode mnie ! - adijos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocalujta wujta w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xantrypa kreizi leidi - ty jesteś z lekka je​bnięta i na dodatek analfabetka :( nie umiesz po polsku pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miała super życie i przecudnego meża to byś tutaj nie siedziała w tym zbiorowisku frustratów wszelkiej maści, tylko być dopieszczał meża przed świetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
haa ha -nudna jestes niedopieszczona dziecino - meza nie musze dopieszczac przed swietami bo my spedamy kazda minute razem i nigdy nam siebie nie brakuje co nie znaczy /zaraz pomyslisz/ ze nie pracujemy, ty pewnie wlasnie wrocilas z ciezkiej pracy i bedziecie sie zaraz "dopieszczac" czas nie h.. nie stanie hee he he ... a pozniej masz gary gary gary wiec czasu szkoda ... a siedze tu jak to nazywasz zbiorowisku frustratow bo to moja jedyna mozliwosc pogadac sobie w tym jezyku i tez z tego powodu mozliwe ze robie bledy w pisowni ale mi to nie przeszkadza wcale - tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
a poza tym poziom dyskusji mi odpowiada /oprucz tej z toba/ dlatego tu siedze i nie uwazam aby ktos tutaj byl frustratem - my mamy troche czasu poprostu i chec porozmawiac sobie o wszystkim a ty nam nie przeszkadzaj - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
a jescze powiem ci dlaczego tak wyjechalam ostro - dlatego ze ostatnio zauwazylam ze czesto stoja takie roznowiarki wlasnie roznej masci i nahalnie namawiaja albo zmuszaja doslownie aby im dac kase - a stoja tak cwanie ze ich nie miniesz bo w wejsciu do sklepow ! - szczescie ochrona ze jest, ale mnie takie "namowy " i inne namolne frajerstwo wyprowadza z rownowagi poniewaz jestem czlowiekiem doroslym i potrafie sama ocenic co mi jest do szczescia potrzebne i nie bedzie mi jakies cholera jedna wie co i kto naklanial albo zmuszal do czegos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chaos w mowie, chaos w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów stara głupia krowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do garów stara głupia krowo !!!"......to baaaaardzo smutne i przykre :( IIIIIIIII Aby te święta upłynęły Wam radośnie,spokojnie w harmonii,by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby,a każdy dzień był pełen pięknych niezapomnianych chwil.:):)..........to mówię ja stara głupia krowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
zycze wam wesolych swiat i Nowego Roku moi kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
gdzie spedzacie Sylwestra - bo ja chce byc ze slazakami fajna impreza jest w niem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Wszystkim sympatycznym forumowiczom - spokojnych Swiat w milej atmosferze:-) Moje swieta nieciekawe- mam chorą, znajomą osobę , umierajaca...ech...zycie:-( Cieszmy się wiec tymi chwilami, które zostały.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
ZYCZE WAM WSZYSTKIM - wszystkiego dobrego na Swieta i Nowy Rok i dla wszystkich ktorzy nazwali mnie stara glupia krowa zycze aby sie w piekle spalili i to jak naj szybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epitety jakich wczoraj uzylas byly mocniejsze- slowo glupia jest bardzo delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
wiesz brak mi slow - Wesolych Swiat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest typowa katoliczka, bluzga, uważa się za wybitnie mądrą, nie uznaje innych racji, a na końcu straszy piekłem. wiesz , te bujdy o diabłach to możesz sobie w trepy wsadzić, będziesz wyższa, babo mentalnie ze średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
ty chyba masz jakies sfizy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×