Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Ktoś chętny do zmany stylu życia? Proszę wypowiedzcie sie na temat kontrowersynego wykladu na yt. Film nosi tytuł Inspirujący wykład, który może zmienić twoje życie - GY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie smieszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupich szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego glupich? Raczej tych ktorzy myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
A niby dlaczego miałabym zmieniac swój styl zycia?:-D napisz w skrocie o co chodzi, bo mi się nie chce nic ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- chce zarobic na glupich prostych ludziach - tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Podajcie sobie witrualnie reke i powiedzcie PAX - chyba stac Was na to? Jutro Wigilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19:30 skad taki wniosek? Obejrzales calosc czy po pieciu minutach uciekles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
eee..myslalam, ze się czegos dowiem..ja jestem pokrzywiona i mundra, wiec na mnie nikt nie zarobi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 18.50 - raczej tych ktorzy mysla - a powiedz mi dlaczego ja mam sluchac tych twoich "farmazonow" i zmieniac styl zycia - MOJE ZYCIE TY NIE BEDZIESZ ZMIENIAC bo ja mam dobre i szczesliwe zycie a tobie nic do tego - JUZ WIESZ WSZYSTKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiacie tutaj o roznych glupotach, podniecajac sie newsami opisywanymi w gazetach a gdy daje wam sie do przeanalizowania cos powazniejszego to nikomu nie chce sie ogladac bo kto w tym wieku zmieni nawyki i przyzwyczajenia? Kto przez moment zacznie sie zastanawiac? Ktos kidys na tym topiku spytal co to znaczy rozwijac sie- prosze, wlasnie w tym wykladzie ma odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 ciesze sie ze masz takie zycie, zycze ci wszystkiego najlepszego, to wyklad dla osob ktore pragna by swiat byl lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
A Ty jesteś jakims autorytetem???? Nie umiesz powiedzieć o co chodzi swoimi słowami, tylko podajesz jakies linki, jakies adresy? Jeżeli chcesz kogos czyms zainteresować, to nie takimi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem takich ludzi ktorzy pie rdo la takie glupoty ? - i po co to robia ? - czy ktos chce zmieniac zycie ! - NOOO LUDU A PO CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorytetem? Absolutnie nie. Czytajac tutaj wasze wpisy mozna dojsc do wniosku ze jestescie tutaj z nudow, sprawy o ktorych piszecie sa przyziemne , wiec zacheta do dyskusji mial byc film z youtube- dla osob ltore maja ochote posluchac czegos ciekawego i zastanowic sie nad tym a przy okazji wpisac komentarz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Poprosilam Cie, abys napisał o co chodzi. Czy to trudno odpowiedzieć na proste pytanie? Dlaczego mam leciec za czyjas prowokacja? Nie wiem czy mnie zainteresuje temat. Jeżeli chcesz zainteresować kogos poważnym tematem- tez tutaj takie były- należy to zrobić umiejętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
Balboa - haa ha - to jakas cwaniara z kociej wiary poczytala sobie ze mamy czas to moze nas naciagnie i zarobi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
A ja tam lubie, jak mnie jakas cwaniara probuje do czegokolwiek namowic:-D Jak się poci i wydaje się jej , ze ma wszystko pod kontrola, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne z was babki- takie typowe 50 latki- wszedzie podstep, chec zysku. Balbo nie bede cie do niczego naklaniac- jak mi tu wkleisz link do czegos wg ciebie ciekawego to pojde obejrzyc, nie potrzebujesz mi tego streszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Żaden podstęp- jakos nie wierze w spiskowa teorie dziejow.:-D Bardziej się obawiam ludzkiej głupoty:-) Wspomnias(les) o zmianie zycia, zapytałam "o soooo choccci?' i nie dostałam odpowiedzi....:-D Zmiana nawykow żywieniowych? nuuuuuuuda................. zmiana stlu zycia na sportowy? nudaaaaaaaaaaaa.. To wszysko już było, znane i czytane przeze mnie z tysiąc razy. ...więc?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balboa nie napisalam do ciebie maila wiec zupelnie mnie nie interesuje ze akurat TT jestes znudzona czy zawiedziona tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zmiana stlu zycia na sportowy? nudaaaaaaaaaaaa.." Oczywiscie, zrob makowiec a potem poloz sie przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Post był na tym wątku, czyz nie?????? Napisany w Kafe???? Koniec tematu, bo nie ma z kim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny do zmany stylu życia? Proszę wypowiedzcie sie na temat kontrowersynego wykladu na yt. Film nosi tytuł Inspirujący wykład, który może zmienić twoje życie - GY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
jakim tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
20.20 - do gosc - TY TROCHE NIE PRZEGINASZ ? - zajmij sie kur fa swoim podworkiem ok. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
nikt tu nie ma ochoty na twoja zmiane - CZY TY TEGO NIE ROZUMIESZ PO POLSKU ? - w**********laj - teraz lapiesz gnoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xantrypa tez z tych leniwych i konserwatywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
no jestem cieta na takie zachlanne guffffno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak jacy ludzie taki poziom, xantrypa jest reprezentantka tej wspolnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×