Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w innym mieście a cv

Polecane posty

Gość gość

Witam Jako, że nie mam szansy na znalezienie pracy w swoim miejscu zamieszkania planuję wysłać cv do innych, większych miast. Jestem gotowa się w kazdej chwili przeprowadzić. Zastanawiam się tylko, czy takie cv, gdzie mam przecież wpisany obecny adres zamieszkania będą w ogóle brane pod uwagę przy rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz w nim adres zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? :/ to mam wysyłać takie bez adresu ? nie będzie to będzie wyglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? :/ to mam wysyłać takie bez adresu ? nie będzie to głupio wyglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjn
Jakoś wysyłam bez adresu, wieku i stanu cywilnego i nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to sie nie uklada przecie ano w ogiole 🌼 www.youtube.com/watch?v=3HVFORyqOI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podawaj adres znajomych u kt się zatrzymasz albo nie podawaj wcale, najważniejszy jest telefon i email. Poszukaj też tutaj praca.gratka.pl/poradnik/jak-napisac-cv-23.html , ja zawsze znajdę w tym poradniku odpowiedź na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w cywilizowanych krajach europy zachodniej w CV nie zamieszcza sie adresu oraz zdjecia, no ale my zyjemy w POLSCE i nasi profesjonalisci od rekrutacji z reguly jak nie ma zdjecia i adresu, nawet wiekszej chwili przy takim CV nie spedza ;/ mialam kiedys praktyki w firmie zajmujacej sie rekrutacjami i tak czesto bywalo :( ze odrzucali takie CV mimo iz ktos spelnial warunki ;/ najlepiej wpisz adres jakiejs znajomej czy cus ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają rację, stwórz CV bez adresu. Nie musisz podawać adresu w CV. A jak szukają pracownika, a Ty spełniasz warunki i nie ma przeciwwskazań, żebyś się przeprowadziła, to nie widzę powodu, dla którego nie mieliby Twojej kandydatury rozpatrywać. Oprócz CV i listu motywacyjnego możesz też dołączyć swój psychologiczny profil zawodowy, pokazując tym samym, że idealnie spełniasz warunki na dane stanowisko. Taki test psychologiczny, on line, możesz zrobić na stronie www.tomastest.eu, na pewno zwiększy to Twoje szanse w oczach potencjalnego pracodawcy. Powodzenia w szukaniu pracy, z dobrym skutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_1984
ja znalazłam pracę w innym mieście i jestem bardzo zadowolona. Jestem z małego miasta i u mnie szans na dobrą pracę nie było, a teraz pracuje w oddziale Kasy Stefyczka i większym mieście i cieszę się, że w końcu mam spokój. Umowa o praca, fajny zespół i jeszcze na dodatek kartę Multisport dostała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty od tej kasy to nie rób już reklamy, bo czytam ją już któryś raz przy każdym podobnym temacie na jakimkolwiek forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×