Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Mieliśmy kiedyś w rodzinnym domu elektryczną poduszkę, rzeczywiście grzała dobrze ;-) nawet chyba za dobrze, bo udało mi się lekko przysmażyć skórę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą dzisiaj już trochę przyjemniej ... wieje nadal, ale już spokojniej i tylko -6 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda bez zmian. Tyle że nie sypie. :O 15 na minusie brrrr... Oliwier a jakieś kropelki używałeś do ucha? OTO ARGENT wpuszczałam sobie to mnie przestawało boleć. Jeszcze niezłe są Dicortineff ale te na receptę. No i mam też aerozol do nosa. Psiukam sobie w sapkę tę połączoną z chorym uchem. Teraz wieczorem czyszczę sobie uszy solą Nona. Jakoś daję radę :) Może być też morska sól. Tylko potem już nie wychodź na dwór czasem ;) bo dopiero to ci nawieje. Wizytę do lekarza mam wyznaczoną na 13 lutego do przychodni w Alejach Jerozolimskich w Wawie. Koszt wizyty bagatelka, 145 zł plus jak trzeba, płatne badania. Jak się zamknę w 5 stówach to będę git :O Do prof Skarżyńskiego jestem w kolejce na konsultację nr 1777 ;) Kazali dzwonić koło maja - czerwca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie łosi brak (cudne rzeczywiście:), za to lis sobie biega a u dzieci zamieszkały 2 myszki, wychodzą spod kominka i bystro zerkają na otoczenie:), maluchy zachwycone, synowa mniej.................. dziś trochę cieplej, w domu temperatura lekko się podniosła, nie mogliśmy dogrzać mieszkania ostatnio, MM przypominał galaretę. Zaczynam ferie!! :D:D Olivier, do lekarza biegiem marsz!! Inaczej jakąś czarownicę z miotłą wyślemy! To już za długo trwa, powinieneś jednak odwiedzić laryngologa! Kania, na wizytę na Banacha w Warszawie czekamy ponad 5 mcy, termin na Wielki Czwartek.................:(:( a to i tak podobno szybko, rejestrowałam na początku listopada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, pocztę odebrałam, jak widać psina najlepiej się czuje w środowisku naturalnym......................:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ociepllenia nie widać , raczej ochlodzenie. dziś leje z nieba gradopodobny deszcz , który zamarza jak już spadnie.:( Lekarz wskazany ewentualnie!;) I najlepiej po22 szpitalny , bo szybko . Wcześniej pełno ludzi . Ziemniaczki , anginki wskazane są , ale raczej na początku infekcji. ty już 1/2 polski z tym chorym uchem zjeździłeś. De Be - zazdroszczem ci ferii. Zamarzniętego MM - nie:( Olivier- skoro robisz za OLT to może skoczysz do Grecji. Córcię muszę sprowadzić . :D:D boziu - to juz za 2 tyg. Ale zleciało :) Algira- dziecię natrzeć i pod kołdre - najlepiej 2. Czy to nie Kania mówiła że na rozgrzewke imbir dobry...a może Bożenka. Storczyk, Kobieto zasypało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć ferie ... a tu tylko weekend :-O W ferie mam tylko mniej obowiązków ... nie trzeba pamiętać o mundurkach, kanapkach i paru innych drobiazgach :-p dobre i to ;-) ale to jeszcze 2 tygodnie ... Naszatko, rzeczywiście zleciało ... ciekawe, jak córa zareaguje na zimę?? U mnie też ciekawe zjawisko ... na termometrze -5 a z nieba leje się deszcz :-O aż szeleści .... dosłownie :-O Bankier z Cypru, aby nie zbankrutować - otworzył burdel. Wchodzi pierwszy klient: - Ile? - W d*pę 300, w usta - 200 euro. - A tradycyjnie? - Nie da rady. Na razie jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc poślubna. Ona dziewica, on prawiczek. Leżą w łóżku, ale nie wiedzą, jak zacząć. On dzwoni do ojca. - Rozbierz się do naga i połóż obok niej - słyszy radę. Tak robi. Ona nie wiedząc, co to ma znaczyć, wstaje i dzwoni do matki. - Rozbierz się do naga i połóż obok - słyszy radę. Młoda tak robi. Młody znowu wstaje i dzwoni do ojca. - Teraz wsadź najtwardszą część twojego ciała tam, gdzie ona sika - radzi ojciec. Za chwilę panna młoda dzwoni do matki, mówiąc: - Mamo, co mam robić? On właśnie wsadził głowę do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W II-iej klasie pani zadała dzieciom napisanie wypracowania, które będzie zawierać słowa "zapewne" i "gdyż". Jedna dziewczynka napisała: - "Zapewne jutro będą goście, gdyż mama ugotowała dużo zupy". Druga: -"Zapewne jutro będzie ładna pogoda, gdyż w nocy było dużo gwiazd". Teraz kolej na Jasia: - "Idzie droga stara Marysiakowa i niesie pod pacha New York Times"a"... - A gdzie "zapewne i gdyż?" - pyta nauczycielka. -"Zapewne idzie srać, gdyż nie zna angielskiego..." - dokończył Jasio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poważnym wypadku samochodowym zderzyły się dwa samochody. Jednym jechał katolicki ksiądz, drugim rabin. Wysiadają z samochodów, nikomu nic się nie stało. Ksiądz: To cud, że obaj przeżylismy! Rabin: To znak od Boga, że mamy się pogodzić. To co? Zgoda? Ksiądz: Zgoda! Rabin wyciaga z kieszeni piersiówkę. Podaje księdzu. Ten wypija pół. Oddaje rabinowi, a ten chowa ją spowrotem do kieszeni. Ksiądz: A Ty nie pijesz, bracie? Rabin: Nie, wolę zaczekać na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z kawą (_) 🌼 Wczoraj nie zaglądałam bo miałam pilne zadanie do wykonania. :O Czy wy też załatwiacie czasem sprawy służbowe w wolnym czasie? Wygonił mnie z pracy wczoraj o 12tej, odpisał 4 godziny a jak do 18tej załatwiałam sprawy związane z praca na mieście, oczywiście przy okazji prywatnych. Na szczęście udało mi się załatwić wszystko do "przodu". Potem relax na urodzinach 2latka :) a od rana boli mnie głowa. Takie z nas pijaki. Flaszka na czworo.... ;)Poszłam spać o 1.30 a wstałam razem z dzwonami. Co to robi przyzwyczajenie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira fajne te dowc**y, zwłaszcza ten z burdelem mnie mocno rozbawił. Posłałam dalej. Obrazek z zadumanym aniołem wystawiłam na Allegro. Poczekamy, zobaczymy... http://allegro.pl/show_item.php?item=3938566255 Jak na razie,,,, nędza :( Nie ma się co dziwić, bombek też nie sprzedałyśmy. ZA to jak pięknie się prezentowały na choince. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy się do moich rodziców na obiad imieninowy. Mamy zaproszenie na 14tą. Chyba nie wytrzeźwieję do jutra ;) Oliwier weź się chłopie za to ucho, bo zrobią ci się nieodwracalne zmiany. A wtedy już nie będzie odwrotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Żyję :), nie zasypało mnie :) Miałam sporo zajętości, długi i ciężki tydzień w pracy, a do tego dziś zaległe Małża imieniny. Wczorajszy dzień spędziłam jedną nogą w kuchni, drugą na szmacie. Jakby mi było mało to jeszcze późnym wieczorem szyłam bieżnik na stół, bo skoro kupiłam materiał, to jest okazja zaprezentować coś nowego. Wyszło super :) Bilans dnia : duży guz nad uchem, dwie rany drapane na dłoni, - 3 paznokcie. Dramat. Kiedyś sobie zrobie kółkiem krzywdę :D Wczoraj było + 9 stopni i sporo słoneczka :) Wracam do życia :) Jestem jak jaszczurka :D Styczeń przeżyty, dam radę :) Buziale dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto niezły bilans 🌼 Dopiero się ubrałam ;) fajnie tak czasem nigdzie się nie spieszyć. Za godzinę wychodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, ale ogólnie wyszłaś na + ? ;-) Niektóre kawały, tak jak i komedie, są ponadczasowe ;-) Kania, stopa życiowa u nas obniża się, może nie wszystkim, ale wielu :-O wszystko idzie na życie i rachunki :-O na duchową ucztę brakuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem.... ;) Wszędzie coraz biedniej się robi... Wróciliśmy od rodziców. :) Ale mi ciężko na żołądku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odespałam część zaległości:).Jutro trzeba się zabrać za jakieś porządki. Kobieto, niezły wynik, masz talent..........................ale raczej nie powtarzaj wyczynu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, jak ucho?? Wziąłeś się wreszcie za własne zdrowie czy miotłą pogonić?? Miłego wieczoru, wędruję do SPA :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj praca, trochę sprzątów , krótka wizyta u mamy. - tyle by wnuk odśnieżył . Jak wieczorkiem siadłam to stwierdziłam ze się nudzę - dzieciaki przyszły na imprezę - mamusię z własnego pokoju wygnały;) poszłam do córci , wzięłam z jej półki książke - i poszłam spać po 2:D:D dobra cholipcia:D rano wstałam , wypiłam herbatkę . umówiłam się z koleżanką na wieczór i ..zabrałam mame na zakupy:) własne!! ale się odkupiłam ! Rzadko chodze po sklepach bo twierdzę że nie mam po co , ale dziś mnie przyparło - chyba żeby dola wygonić albo co? Do sklepu który uwielbiam , bo ma ciuchy w moim rozmiarze i te nie wygladają jak spadochrony muszę jechać 20 km. Ale ... godzine siedziałam w przymierzalni- pani donosiła , mama krytykowała. Skonczyło się kurtką , 2 bluzkami , sukienką i 2 sweterkami :D:D:D Dół przeszedł , dziura budżetowa się pogłebiła, humor się poprawił:D za tydzień musze upolowac buty do tych ciuchów ;) Kobieto nie szalej!.zastanawia mnie ten guz:OTo po imieninach czy jeździe na szmacie?? Kaniu- wiecznie mylę te czasy niestety. Życzę powodzenia. Mnie się podobał. Algira - kawały super Olivier- rozumiem że już lekarza zaliczyłeś . Bo jak nie! - to kopa w d...na rozpęd! Bożenka- kąpasz się ?mnie telepie na samą myśl.:O De BE - a sama mi radziłaś - kopiuj!!! :P Miłej nocy wszystkim i przyjemnego dnia jutrzejszego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ktoś tu cierpiał na bezsenność ;) Ciśnienie mi spada... rano wstałam jakbym była pijana. Normalnie w głowie mi się kręciło. Wypiłam kawę, trochę lepiej ale szału nie ma 🌼 Jeszcze nie jadłam śniadania a już myślę co na obiad upichcić. I chyba wymyśliłam. Barszcz ukraiński i racuchy. :) Chyba, że mi się zmieni koncepcja po śniadaniu ;) Oliwier się nie odzywa, pewnie nie był u lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, ja jak zwykle opóźniona do Ciebie, ale przyłączam się do kawki:) Jechałam wczoraj w poprzek Polski i im bliżej zachodu byłam tym mniej śniegu widziałam. DeBe, w Twoich okolicach to właściwie zielono. U mnie wczoraj była jeszcze prawdziwa zima. Algiro, mnie najbardziej rozbawił żart o księdzu i rabinie:D Kobieto, jak przeżyłaś imieniny? Mam nadzieję, że bez dodatkowych obrażeń;)Twoje wczorajsze +9 na dworze zadziwiło mnie:DWidać różnice między regionami znaczne...Olivier, Ty to najlepiej z nas obserwujesz, bo co chwila w innym miejscu jesteś:) Naszata, najważniejsze, że dół opanowany, to przecież bezcenne:)Ja wprawdzie doła nie mam, ale idę w Twoje ślady:DPo południu ruszam na podbój sklepów:DMam nadzieję, że owocnie:D Pozdrawiam i życzę miłego dnia i całego rozpoczętego tygodnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciasteczko12
witam jeśli pozwolicie to ja też bardzo chętnie sie przyłączę 39 l czy mogę;) ? tym bardziej że mam 3 letniego synka i 13 letnia córę i właśnie mnie oświeciło że znajomi mnie olali bo nie jestem dyspozycyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkoweciasteczko12 Oczywiście że mile witamy. Im nas więcej tym przyjemniej , a dyspozycja czasowa niewielkie tu ma znaczenie. Dzbanki z kawą i herbatą stoją ciągle :) Tylko proszę - zrób się w kolorze czarnym( niebieskim obecnie) i może -powiem nieśmiało - skróć pseudo bo wołanie cię bez błędów będzie graniczyło z cudem , szczególnie po północy i kilku głębszych - co nam się zdarza:D:D u mnie + 3 czyli ciapa-pod spodem bywa lód. Wykonane przeze mnie popisy akrobatyczne bardzo przypominały szpagat- a wiecie ,że aż tak wygimnastykowana nie jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste Panie!!! Naszatko, szpagat??? 💤 Truskawkoweciasteczko zapraszamy, bedzie fajnie ;-) tylko rzeczywiście ten nick .... Teraz jestem zarobiona, wpadne potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Kania mnie przejrzała... ;) :D :D tak, dopiero od lekarza wróciłem... ;) ale od początku... W Niedzielę rano miałem pilny służbowy wyjazd do Wawy i dopiero dziś w południe wróciłem... z uchem raz lepiej, raz gorzej... mam dopiero skierowanie do laryngologa, jutro rano pójdę... :) najprawdopodobniej powodem dolegliwości jest czop i dlatego takie objawy :) dużo czytałem na ten temat i z wszystkim tym podzieliłem się z P. Doktor, Ona przytakiwała i tylko spytała, "skąd pan to wszystko wie? " :D a ja, z netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×