Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Storczyku, oj tak, obserwuję... ;) Teraz np, wracałem z tej Wawy, i tam za Radomiem piękne zjawisko! na wszystkim gruba warstwa lodu, świetnie wyglądały rośliny, drzewa! , śnieg, wszystko nim pokryte... ( niestety chodniki też :( to dla Algiry mówię ;) ) Efekt był cudny, a potęgowało to piękne słońce, i patrząc pod to światło wszystko lśniło! ;) byłem pod wrażeniem... :) ... a u mnie? plus 4 i śniegu prawie wcale, natomiast w Warszawie naprawdę dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkoweciasteczko12 :) witaj w naszym gronie :) nick ładny, ale jak już dziewczyny wspomniały, a mają rację, trudny w komunikacji :) * Naszata! nie szalej tak na tym lodzie, no! ;) :D skarpetki na buty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ciasteczko z mojego ukochanego owocu :D witaj :) Imieniny przeżyłam. Smakowało, zeżarli, zabrali w pojemniki co zostało i pojechali. Wszyscy żyją :) Idę zaraz na rtg moich nieszczęsnych jedynek :( Wizytę u mojej Pani Doktor mam jutro o 15.30. Mam nadzieję, że ewentualne leczenie chirurgiczne nie będzie kosztować tyle co resekcja, bo będę musiała wziąć kredyt :( :( :( i nie obędzie się bez L4 :( Na bank mam ropień :( I znowu szwy :( U mnie + 12 dziś, piękne słońce. Żeby nie myśleć o zębiskach umyłam 2 okna. Nie pomogło :( Uciekam Kochani. Wpadnę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciasteczko12
dziękuje za ciepłe przyjęcie ja cały dzień w domciu z dzieciaczkiem czasem zwariować można więc fajnie do was zajrzeć dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkoweciasteczko z nami też można zwariować :P Zajadę się kiedyś na tym steperku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier- o skarpetkach nie pomyślałam - chyba pożyczę od syna - rozmiar akurat . Idę się wypluskać . Okna muszą poczekać do wiosny , albo do wymiany ;) Zależy co wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę to :-) www.youtube.com/watch?v=Qj8Ins5mDaE potrzzebuję wsparcia 😭 uczestniczę w przygotowaniach do zaliczenia semestru z fizyki 😭 niestety córa poległa i musi odpokutować 😭 nigdy nie libiłam fizyki i taniechęć trwa nadal 😭 www.youtube.com/watch?v=eZKErNyPHyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu musiałam skasować http, bo wrzeszczało SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! ProszęT Teraz http przeszło :-p:-p Pa! Koniec przerwy 😭 fiza woła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi pęka 😭 Widzę dziś jesteście bardzo muzykalni ;) U mnie stres na całego. Dostałam wezwanie do sądu na sprawę rozwodową szwagra, jako świadek. Już ja ich k******a rozwiodę Oboje się nie pozbierają szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowe ciasteczko witaj Oliwier :) na kiedy ten laryngolog? U nas szybciej bym ogłuchła niż doczekała kolejki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira - mogę podesłać pasek - i dla szwagra i dla córci. :( wcześniej nie wiedziała, że korki jej potrzebne?? ty już swoje zaliczyłaś . A szwagry nie mogą jak ludzie się rozejść tylko świadków ciągać ?? biją , chleją ??? sąsiadka się rozwiodła i za godzinę poszła z byłym na kawę ...no ale to się nazywa "wyższa kultura bankowości":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on nie chce jej dać rozwodu. Nie są ze sobą już ponad 3 lata, separacja zalegalizowana. On nie może przestać jej kochać, pójść do pracy, płacić alimentów, przestać pić i udowodnić jej zdrady. ;) Do tej pory do mnie wydzwania i jest ciekawy co się wydarzyło w Zamościu jak pojechałyśmy na szkolenie. A co się k******a miało wydarzyć? Byłyśmy i wróciłyśmy... Nawet dobrze nie pamiętam kiedy to było, całe wieki temu. Potem ona się od niego wyprowadziła. Debil. I jeszcze mnie wziął na świadka. Już ja mu poświadczę jak chce. To już druga ich sprawa. Pierwsza była 27.01. nic nie wniosła, bo on ją strasznie kocha. W dzień wesela mojej córki poszedł z siekierą się godzić. Dalej nie będę opowiadać.... bo mnie na samą myśl trafia szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, przydałby się! A pytalam! Mowila, że da radę 😭 Tylko co mi to teraz??? Nie zostawię jej z tym samej, bo kto będzie na mni pracował jak ZUS szlag trafi ??? Kania, a ktoś z Tobą wcześniej rozmawiał na ten te.at? Nie zazdroszczę, pasek od Naszaty jak najbardziej wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 latach chyba dpstaje się rozwód z urzędu? Kiedyś tak było. Dawno temu .mój brat tak się rozwiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, pisze z telefonu :o za mala klawiatura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo :) Tak, byłem u laryngologa, ale termin na połowę Marca :D poszedłem zapytać, za radą pani z rejestracji, czy może pani Doktor mnie przyjmie, ale niestety... nie :) Poszedłem wiec do innej przychodni, i tam już lepszy termin bo połowa Lutego :) ale pani kazała mi rano przyjść i zapytać czy pani .... ten sam tekst, zobaczymy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro ;) skądś to znam... ;) :D pisanie z fona jest ciekawym przeżyciem ;) współczuję i Tobie i córce :O ale cóż, trzeba to jakoś załatwić te zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie działa prawidłowo, ale na pewno dasz radę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo stara to prawda, że całe życie się uczymy ;) :p Teraz jestem na etapie fizy i nowegp telefonu ;) Ciekawe, co jeszcze życie mi przyniesie :D :D Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda, cały czas się uczymy ;) :) co Ci nowego przyniesie?... urlop nad Morzem! ;) :D Dobrej nocy Algiro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×