Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Olivier- widać że nie latasz z dziećmi do doktorów.. Mówiłam. Idziesz w nocy na dyżur do szpitala - tam gdzie mają laryngologiczny. Twierdzisz że tak cię boli że nie wytrzymasz i masz wizytę . Możesz to zrobić również na wyjeździe- przecież ciągle jesteś w terenie . Tylko jedź po 22 - giej. za 2 tygodnie to zwariujesz mimo anginek , ziemniaków i innych . Jeszcze co gorszego ci się przypałęta. :( Kania - to jakiś psychol! z siekierą ? i ciebie wzywa na świadka? czego? swego szaleństwa czy miłości do grobowej deski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, sluchaj dobrych rad, bo nam nie daj Boże jeszcze poważnie zachorujesz!! u mnie wiosna, ptaki ćwierkają.........a świstak podobno cień widział.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania, mam zaprzyjaźnionego muzealnika , specjalistę od broni wszelkiej.......................może Ci armatę załatwić albo chociaż jakiś miotacz granatów.......................jak się rozwodzić to z hukiem, siekiera przy tym wysiada..........................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) DeBe, dobrze wiedzieć, że masz takie znajomości ;-) bardzo pożyteczne :-D:-D jeśli ktoś wejdzie mi w drogę, chętnie skorzystam :-D miotacz ognia też czasem by się przydał :-D Olivier, nie wiem czy nad morzem, bo z tego co popatrzyłam w przelocie, ceny są masakryczne :-O nie chcę 2 km do plaży, a te poniżej 500 zaczynają się od 25z zeta za samo spanie :-O:-O trochę dużo biorąc pod uwagę fakt, że na inne rzeczy kasa nad morzem płynie jak wodospad, zwłaszcza jak się ma u boku dwoje nastolatków :-p Poszukam jeszcze, kuszą mnie też Sejny i okolice, zwłaszcza, że można stamtąd wyskoczyć do Wilna :-) Co do laryngologa Naszata ma rację. Kiedyś w nosie rósł mi jakiś twór :-O jak zaczął wychodzić z nosa, udałam się do laryngologa, a tego aż korciło, żeby mi to ciapnąć od ręki, ale bał się krwotoku, a w warunkach ambulatoryjnych mógłby mieć problem. Sam mi poradził, żeby pojechać na ostry dyżur do szpitala, to sprawę załatwią ... rzeczywiście tak się stało :-) po dosłownie 2 godzinach wykwit z nosa wędrował już do badań histopatologicznych, a ja mogłam swobodnie oddychać :-) Kania, ochłonęłaś już trochę? Istny wariat! Chyba rzeczywiście myślał o miłości do grobowej deski, skoro godzić chciał się siekierą :-O:-p U mnie normalnie magia :-) pracę zaczynam o 7mej, w piątek szłam jeszcze po ciemaku, wczoraj była szarówki, a dziś już całkiem widno ;-) coraz bliżej wiosna :-D:-D Kawa (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Byłem u lekarza! :D Tak, pani Dr. mnie przyjęła... Byłem godz przed otwarciem rejestracji i byłem pierwszy 😴 Jak się okazało, mają tam takie cztery bloczki dziennie, że można wejść bez terminu tylko trzeba się na nie załapać ;) co mi sie udało oczywiście z racji mojego miejsca w kolejce... :) Co do samej wizyty... Bardzo miła Pani Dr., zrobiła mi szczegółowe badania, łącznie z badaniem słuchu :) okazało sie, że faktycznie miałem tam trochę woskowiny, ale już w małej ilości, faktycznie i ból już mniejszy mam i uczucie zatkania praktycznie ustąpiło ;) umówiła mnie również na nast. wizytę za dwa tyg. i szczegółowe badanie słuchu w kabinie... podobało mi się to fachowe i troskliwe Jej podejście do mnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe ;) :D nie wiedziałem, że z Ciebie taka może być wybuchowa dziewczyna :D ;) nie, nie... herbatka nadal aktualna ;) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro :) ... a wiesz, że ja też wczoraj sobie patrzyłem, też na szybko, za miejscem urlopowym... ja na pewno pojadę tam gdzie w tamtym roku, tylko na inny camping, stąd moje poszukiwania go, ale znalazłem, tylko bezcenny na razie :O trzeba dzwonić... Z tego co było w tamtym roku to nie było też tak tanio... tylko, że ja tam jadę też z innego powodu ;) nie wiem za bardzo o którym miejscu piszesz, Sejna, ale sprawdzę sobie w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, byłbym zapomniał i najważniejszym... :O * Bardzo Wam dziękuję za troskę, zainteresowanie, jak też i cenne rady w moim zmaganiu się z tym uchem. Dziękuję 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Algiro, no to masz niezłą powtórkę:DPewnie najpierw sama pouczyłaś się, potem kładłaś do głowy córce. Przynajmniej ja to sobie tak wyobrażam:D Olivier, wpisałam dane z adresu, włączyłam odcinek, obejrzałam reklamy i dalej dupa....może dlatego, że jestem poza PL?....Przeczytałam streszczenie odcinka, dodałam do ulubionych, obejrzę później:)A co do auta, to proces zakupowy okazał się bardziej skomplikowany niż zakładałam:OŻeby zwiększyć szanse wprowadziłam nowe marki do poszukiwań i na razie prowadzi Outlander:)Niestety mam powtórkę z rozrywki, to znaczy, nie ma takiego, jak chcę:OMuszę uzbroić się w cierpliwość, a z nią u mnie słabo:P Olivier, dobrze, że miałeś szczęście z wizytą i do tego jeszcze miła pani doktor:)Troskliwy lekarz, to moim zdaniem od razu lepsze samopoczucie pacjenta:)Mam wrażenie, że obecnie lekarze są coraz mniej kompetentni....o życzliwości nie wspomnę..... Widzę, że plany urlopowe nabierają realnych kształtów:)Fajnie, bo i motywacja do wszystkiego większa;) Kania, u Ciebie znowu zawirowania. Tak to już jest z rozwodami. Miałam kiedyś okazję przekonać się, jak normalnych ludzi zmieniają w nie przewidywalne istoty....a co dopiero w takim przypadku, o którym pisałaś:O Miłego dnia:)U mnie wiosna na całego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, masz szczęście :-D to zapotrzebowanie na miotacz ognia było w Twoim kierunku :-D jakbyś nadal zwlekał z lekarzem ...... :-p Sejny na Suwalszczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro :D aż mnie zatkało ;) lubię ciepełko ale nie aż takie! :D całe szczęście, że udało mi sie dziś iść bo byłoby ze mną krucho... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku ;) Tobie też słonecznego i miłego dnia :) Outlander... ciekawy zbieg okoliczności ;) właśnie miałem pytać czy go brałaś pod uwagę... niesamowite :) mój znajomy ma i chwali sobie, ja nawet nim kiedyś jechałem i dobrze się prowadzi, komfortowy i BARDZO dobrze wyposażony samochód z dobrym Audio! co dla mnie istotne bardzo :P :D chociaż nie powiem podobno Jeep jest też godny uwagi...ale bardziej 'męski' ;) Honda CRV ciekawa... ale jak na mój gust, Toyota RAV4 jest najbardziej 'kobieca' i ładna ;) Hm, wiesz jak to jest... im więcej w las, tym więcej drzew ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, odczułam to już teraz. Właśnie na skutek tego, że o Outlanderze słyszałam dobre opinie, wzięłam go pod uwagę. Mam właściwie małe wymagania co do wyposażenia auta, mam na myśli tzw. bajery:DJest kilka punktów, które muszą być uwzględnione i to wszystko;)Co do innych marek, to chyba obejrzałam wszystkie możliwe:DAbsolutnie odpada auto z kołem:DJeep fajny, ale tak jak piszesz, bardziej męski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto z kołem... :D ;) liczyłem na taką na niego reakcję ;) nie, nie fajny on, ale nie dla Ciebie raczej ;) wydaje mi się, że ten segment, SUV, aut jest dobrze wyposażony już w standardzie, elektryka i układy bezpieczeństwa :) mam nadzieję, że już niedługo nas tu wszystkim nim przewieziesz, bo też już zaczynam się niecierpliwić ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nigdy nie przypadły mi do gustu auta z kołem:D;)O ile kiedyś byłyby jeszcze ok, teraz odpadają błyskawicznie:DNie dodałam, że pojemność do 2.0, a to ogranicza bardzo przy suvach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Auto z kołem... ;) nie liczyłem na taką na niego reakcję ;) Jeep...nie no, fajny on, ale nie dla Ciebie raczej ;) * za dużo mnie tu dziś :P ;) do miłego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, od razu nie smagałabym po piętach ... zachowałabym strategiczną odległość :-D Wybaczcie, ale samochody to nie temat dla mnie ... nie jestem kierowcą ... dla mnie samochód ma być fajny, wygodny, oszczędny i ma jeździć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to mała jak na SUV-y pojemność ;) a benzyna czy diesel ? Podobało mi sie Naszaty podejście do samochodów ;) ma być duży, ma się nie psuć no i mało palić ;) :D prawidłowe podejście! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro :D uff ;) dzięki, odetchnąłem z ulgą ;) :D widzę,że i Ty masz podobne podejście do samochodów ;) i dobrze dobrze ;) Wybaczcie... trzeba coś w domku zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za monotematyczność z mojej strony, ale wiecie jak to jest;)Olivier, diesel. Przy ostatniej zmianie auta postawiłam bezwarunkowo na vana, teraz suv na tapecie. I to bez odwołania!:DMM wie, że nie ma co ze mną za dużo dyskutować, bo wie czego chcę i tego też szukam:DZresztą on lubi, jak ja wiem, czego chcę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, to absolutnie nie był wyrzut 🌻 🌻 🌻 raczej wytłumaczenie dlaczego nie wypowiadam się w temacie 🌻 🌻 🌻 Kania, czyżby szwagier Cie dopadł?:-) Kobieto, steper Cię pokonał? :-) Ciasteczko, wrócisz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro, ja przecież nie potraktowałam Twoich słów w ten sposób:DPrzecież to jest jasne, że jak nie jest się w temacie, to się do niego nie odności:)Chciałam tylko Wam uświadomić, że jestem w pełni świadoma swojej monotematyczności:D:PJak już będę w końcu po zakupie, to mi przejdzie:DNo chyba, że będę niezadowolona, to pomarudzę sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam ;-) margolisz Storczyku ;-) to chyba z nadmiaru wolnego czasu ;-) więc wybaczam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :-D:-D;-);-) Kiedy lecisz na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściłam muzę - ładnie , przyjemnie...❤️ Co do mego niezorientowania w samochodach? dlaczego nie chcecie auta z kołem??? moje obydwa mają po 4 szt i dobrze się sprawują ;):P Szwagier ma Outlandera. 2 letni z 120 tyś na liczniku - poszły mu już :turbo-2* i jeszcze cosik- 3 razy już go z niemiec ściągali na lawecie:( Ja tez chcę na urlop😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira żyję. Steper póki co też. Kolana mnie bolą, powinnam chyba trochę odpuścić ale wk***am się bo za ten tydzień efektów żadnych :( Idę na 18tą do chirurga szczękowego. Zrobiłam rtg i moja Pani Stomatolog twierdzi, że wszystko wygląda super. Tylko dlaczego boli ? Dla pewności ide na konsultację do Pani Chirurg, która robiła te resekcje. Zobaczymy co będzie. W temacie samochodów powiem niewiele. Ja nie prowadzę. Mąż jest fanatycznym fanatykiem BMW. W zeszłym roku zmienialiśmy. Nie wiem czy to można nazwać zmianą bo zamieniliśmy BMW serii 3 na BMW serii 3 :) tylko młodsze. Przez chwilę była opcja Jeep ale jak widziałam mojego Małża uślinionego po kolana na widok nawet najbardziej złochanej biało - niebieskiej szachownicy odpuściłam. To jego czwarta bunia :) A na urlop w tym roku nie jedziemy :( :( :( Małż zmienił w grudniu pracę i na dzień dobry go uświadomili, że lipiec, sierpień nie ma urlopów. A u mnie w firmie od lat 1szy - 2gi tydzień sierpnia zamykają całą firmę i wszyscy idziemy. I duuuupa :( Nigdy nie jeździmy na wschód. Małż ma kuzyna w Elblągu, który ma knajpę na plaży w Krynicy Morskiej. Załatwiłby coś taniej ale tam nie jeździmy. Za dużo alkoholu, hazardu itp. W ubiegłym roku byliśmy w Niechorzu. Kwatera 65 PLN od osoby za dobę. W 2012 roku w Mielnie płaciliśmy 55 PLN od osoby, więc cena 25 zeta to marzenie :) Idę ogarnąć łazienkę. Zaglądnę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nigdy nie jezdzicie na wschód? Dopadly mnie problemy żołądkowe :o:o ledwo dycham :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Algiro, latam codziennie, miejsc i możliwości całe mnóstwo:D Naszata, no to nieładnie z tym samochodem szwagra wychodzi. Zresztą ja ogólnie uważam, że opinie o aucie to jedno, a to na jaki egzemplarz się trafi, to drugie. W przypadku innych sprzętów też tak bywa. Tak więc liczę na szczęście;) Kobieto, domyślam się, że Ty ze steperem musisz niezłe efekty mieć:DJa w tym tygodniu całkowicie bez sportu i już mi go brakuje, mimo braku większych efektóe wizualnych;)Samych spotkań z dziewczynami zresztą też;) Algiro, jak samopoczucie? Jakiś wirus?.....Zdrówka życzę:) Kania, nerwy trochę opanowałaś?....może nie będzie tak źle. Olivier, jak efekty Twojej domowej pracy?:) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro... co tam się z Tobą dzieje? zdrowiej jak najszybciej 🌼 * Oj, Naszatko Naszatko ;) :D to miał być komplement, że tak bardzo kobieco patrzysz na samochody ;) i bardzo mi się spodobało,jeśli odebrałaś inaczej, wybacz :) * Storczyku, dziękuję, że pytasz, ale...ale... nie ma się czym chwalić :( niestety... półka wisi na ścianie, i nawet prosto... tylko rozminąłem się z rozmieszczaniem otworów kołkowych i efekt tego taki, że nowa półka ładnie się prezentuje na nowo pomalowanej ścianie, ale dziura obok już mniej ładnie :P :D nic zaszpachluje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×