Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Do pasztetowej dodałabym ogórek kiszony. Niebo w gębie :D Algirę widziałam niedawno na fejsie :P Oliwier musisz tam częściej bywać ;) Moja dniówka nigdy szybko nie mija kiedy w pobliżu czai się najjaśniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę w miasto. Dowiem się co z tym badaniem głowy Może zaniosę gdzieś moje CV..... I mam nadzieję, że Młoda nie zechce się za mną wlec 🌼 w domu mam dość jej fochów. Już sobie wyobrażam jak mały gówniarz przejmie po niej charakterek. Przyjdzie się z domu wynieść... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wreszcie córkę w domu:D Cały czas babcie narzekały , że wnuczka nie dzwoni. Ja twierdziłam , że jak nie dzwoni to znaczy w porzo ;) no i proszę -zadzwoniła dzień przed przyjazdem- ukradli jej z ręki aparat:(😭 . Mówię - ok. całaś?? to wracaj do domu! I o mało nie pokręciłam - kupiłam jej bilet na 15-tego i wszystkim tłumaczyłam że przyjeżdza w niedzielę ;) Qrka wodna! byłoby dziecko kwitło na dworcu:( Komu ciasteczko bo zostały po podejmowaniu rodziny przez córkę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam z kawą (_) Naszatko córcia nie marznie po tych tropikach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechała w 6 bluzkach , sweterku , i kurtce . Na nogach miała 3 pary rajstop i 2 pary skarpet. I nie wszystko było podyktowane oszczędnością kilogramów w walizce:D:D:D A ja do niej - jakaś ty chuda dziecino!!! Wyobraźcie sobie co było jak to zdjęła- laska jak się patrzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam ;-) Czasem mam taki komputerowstręt i muszę trochę odpocząć od klikania ;-) Ogólnie jestem w trudnym czasie :-O wczoraj 50% stanu posiadania dzieci wywieźiśmy na obóz (zaczęły się i u nas ferie), wcześniej biegaliśmy z MM za segmentem, bo młodzież już w rozmiarch dorosłych, a segmenty wciąż z czasu, kiedy córa przyszła na świat .... zabrakło mi już kątów do utykania ciuchów :-O i teraz mam bajzel na 24 fajerki 😭 😭 😭 większość wybebeszona na wierzch 😭 jedno rię rozmontowuje, drugie składa i czeka mnie jeszcze segregacja "przydasiów", a tego nie cierpię!!!! 😭 dlatego rzadziej bywam, bo jak mam wolną chwilę, to idę spać ;-) coby uniknąć kwasów, bo strasznie jestem drażliwa z powodu niesprzyjających warunków wokół :-O:-O:-O wiem, że fajnie jest godzić się po przejściach, ale ja zdecydowanie bardziej wolę przejść unikać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, wiem, że nie mamy na to większego wpływu, ale przecież jest tyle pięknych, polskich imion :-) powiem tylko, że Natan kojarzy mi się z ......... Amiszami, Mormonami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, cieszę się, że córa już z Wami :-) okazuje się, że podróże kształcą w każdym temacie ;-) no i brak maminej kuchni też ;-) chyba ja muszę wyjechać gdzieś na pół roku .... najlepiej do Azji wschodniej, tam gdzie podstawą menu są robaki i wodorosty :-O wrócę wtedy w rozmiarze XXS :-D:-D:-D:-D ciekawe jak córa zaaklimatyzuje się .... buziole dla niej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, cieszę się, że już po zakupach i jesteś zadowolona ;-) mam nadzieję, że autko będzie Ci dobrze służyło ;-) Czytam Was często w telefonie, ale pisanie na tym drobiazgu przerasta moje chęci 😭 wirtualnie jestem jadnak z wami ;-):-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, mam inne zdanie w temacie drzwi. Kilka lat temu, robiąć kapitalkę łazienki i toalety, dałam się namówić na drzwi PORTA nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 zestaw (drzwi + oscieżnica) 700 zeta i co?!!! po 5 latach cała okleina środkiem odkleiła się i nijak nie da się z tym nic zrobić 😠 teraz to już wygląda całkiem znośnie, bo po pierwsze pogodziłam się z bublem, po drugie odkleiło się wszystko równomiernie i trzyma się tylko bokami (na szczęście solidnie), a tak miałam drzwi w purchlach!!!! 😠 gdyby były tańsze, wymieniłabym. Nie zrobię tego, bo po czasie dowiedziałam się, że PORTA jest do d**y i odklejanie się to u nich norma :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, dopiero teraz dostrzegłam stopkę :-) powodzenia 🌻🌻🌻:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje:)Na razie jest fajnie:DZobaczymy, jak będą pierwsze raporty spalania:D Naszata, to wesoło masz w domu:)Radość z powrotu córki wielka:)Zmiana klimatu pozytywna:)Nie mówiąc o zdobytym doświadczeniu:)A ten aparat to fotograficzny czy telefoniczny? Bo jak foto, to szkoda zdjęć:O Naszata, Twoja córka grubaśnie ubrana, a ja dzisiaj stwierdziłam, że u nas strasznie ciepło, bo myślałam, że się ugotuję w zimowym płaszczyku:DDobrze, że porządnej zimy nie ma, bo córka szok termiczny by przeżyła:D Kania, na stopkę nie zwróciłam uwagi, ale czy ja dobrze kojarzę, że Ty jakiś czas temu rzucałaś palenie? Szczerze powiedziawszy myślałam, że nie palisz:PAle jak tak, to trzymam kciuki za powodzenie akcji:) Algira, to Ty masz już wiosenne porządki za sobą:DDasz radę:)Liczą się efekty końcowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fotograficzny. Nówka sztuka kupiona na wyjazd. Dobrze , że choc z m-ca zgrała. Reszta przepadła - i to z nowymi przyjaciółmi. Tego jej najbardziej żal .Widoki ładne ale po 50 - gruz, gruz , gruz, gruz... chyba wolę nasze łąki i jeziorka:D:D Dobrze że nie telefon bo naprawdę by na piechotę wraca. Brak komunikacji jest czasem zabójczy:P Przecież nawet do domu sie nie dodzwoni z budki , bo tam nie ma przycisku"DOM" :P:D A które dziecię teraz numer pamięta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira w takim razie zostają nam zasłonki na sznureczku :D. Dobrze wiedzieć, że Porta to szajs. Oglądałam ostatnio świetne, fornir na całości. Zestaw drzwi + ościeżnica 1700 PLN. Takie byłyby ok, ale kogo na nie stać? Moje nie mają jeszcze czterech lat. ' Naszata a gdzie ta Twoja córuś była ? " Kania już 7 lat nie palę. Rzuciłam z tabexem. Wtedy jeszcze był na receptę. Teraz do dostania bez. Gratuluję, bo pierwsze dni najtrudniejsze :D " Muszę trochę dom ogarnąć. Słońce bezlitośnie uwidacznia wszędobylski kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcia zadekowała się na Krecie na 1/2 roku:D:D wakacje życia:D:D że tez za naszych czasów można było na wycieczkę do DDR-u i to po znajomości :P Mój kurz już jest udomowiony;) właściwie to się tylko utrwala:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, przepraszam! moje młodsze dziecię zna numer telefonu domowego na pamięć ;-) numer mojej komórki też i tatusia też ;-) mało tego numer telefonu do mnie do pracy ;-) nauczona w szczenięcych latach pamięta do dziś ;-) starsze używa tylko przycisków ;-) Storczyku, gdzie mi tam do końca??? Nawet światełka w tunelu nie widać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie ;-) zapytany z zaskoku syn przyznał się, że zna na pamięć numer mojej komórki ;-) reszta mu nie potrzebna :-D:-D Wiesz co Kobieto?? Chyba bym wolała te 1700 zeta zagospodarować w inny sposób, nawet gdybym miała je na zbyciu ;-) fajna rzecz ładnie mieszkać, ale nie koniecznie za taką cenę ;-) jakie musiałabym mieć meble, żeby pasowały do tych drzwi? ;-) Robię na kolację zapiekankę brokułowo - brukselkową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drzwi mają ze 40 lat , są jakieś drewniane czy cuś...trudno zgadnąć co jest pod 20 warstwową pokrywą z tapet . :D:D pasują do wszystkich mebli- zawsze można przemalować ;)Pewnie że chciałoby się nowe, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi...własną żonę :D:D:D mając do wyboru nowe drzwi za 1700 wybieram tydzień w górach ;) ❤️ Córcia nie mogła znaleźć kozaków. po przeszukaniu całego domu kazałam iść do szewca-były:D:D od maja!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiłowałam dodzwonic sie do orange........przysłali mi jakąś dziwną kwotę do zapłaty, fakturę wydrukowałam jeszcze dziwniejszą..............chyba czeka mnie wycieczka do punktu obsługi, telefonicznie nie mam raczej szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, dobrze że szewc cierpliwy i na licytacji wzorem LOT-u nie wystawił............................:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzwi mam stare.........nowych pewnie nie założę, przeżyję z tymi malowanymi na olejno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałam lekturę, przeczytałam wszystkie strony, na których mnie nie było:) Leżę zasmarkana pod kocykiem z kubkiem gorącej herbaty. Za oknem wiosna, a ja dogorywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz się Ruda🌻 Algira- jak rewolucja? skończona czy Ty wykończona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda,🌼 zdrowiej szybko! Wiosna idzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to ja:), albo mnie nie wpuszcza, albo w takim tempie, że się podpisać nie zdążę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w domku i kuruję się :) Zapraszam na poranną kawkę i życzę wszystkim miłego dnia. Słoneczko niestety dzisiaj zasłonięte chmurami i trochę ponuro, ale może jeszcze wyjrzy i zrobi się weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie wylazło zza chmur niestety. Takaś szarówka jakaś.Najchętniej zostałabym pod pierzynką ;) Wczoraj oglądnęłam Holiday po raz n-ty:DZawsze mi się podoba. Polecam przeziębionej jeśli nie oglądała.Pozostałym oczywiście też ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×