Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Q ! jakich białych!! mewy są szare!!!!!!!\!ale i tak tupią w nadmiarze!!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś zlocik w Białce?? góry , ciepłe baseniki , góry i knajpki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej tama, a nie most ;-) Zlocik? Czemu nie :-) Jestem za!! :-) Tylko smaczne trunki i zakąski niezbędne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bury miś zapewni wszystko ..:D jest jeszcze Pod złotą łyżwą i inne cuda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy żebyś była taka :-) za dobrze Cię znam :-) Będziesz wyjątkiem potwierdzjącym regułę :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Wylądował :-p Nieważne miejsce, ważne towarzystwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mnie tam wie!! w tym czy tamtym wieku!! Ale zlocik.. juz towidze mniam..:D chyba ide spać bo jutro cięzka praca będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Sprawdzam co ja tu wczoraj naopowiadałam;) chwała za czyste myśli i żem strasznych głupot nie wypisała:D A wy gdzie? to ja powinnam kaca leczyć:D:D Ale mówię wam - w życiu się tak nie wyspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie?! W pracy :-p Cieszę się, że wszystko w porządku :-) Mewy tupią? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo nie!:D Ale zobaczymy co będzie wieczorem .. Ale dzieciaki miały ubaw z mamusi:D:D Dziś mnie sprawdzały czy pamiętam co wczoraj wygadywałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jakby miały tupać, to od rana ;-) no .... chyba, że masz w palnach powtórkę z rozrywki, to mogą tupać na bieżąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, dobrze, że zdrowa jesteś:DZaszalałaś;)Jej, jak ja się cieszę, że wszyscy mieszkamy oddzielnie, chyba oszalałabym z takimi atrakcjami:DTy zaprawiona w bojach jesteś, ale wszystko ma swoje granice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pewne rzeczy wychodzą z biegiem czasu :o :o Okazuje się, że różowe okulary nie zawsze są dobre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :D 🖐️ Naszata!!! no... przecież ledwo Cię doczytałem! :D ;) :D zaszalałaś wczoraj oj zaszalałaś... ;) * Algirio ;) prosze mi (nam) na jutro szykować rower! :D właśnie dojechałem w pobliskie lasy... ;) :D a podobno i jutro tu ma być ciepełko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku :) jak tam autko? ;) mam coś dla Ciebie... * Mitsubshi Korzenie firmy sięgają końca XIX w. Yataro Iwasaki (1834 - 1885) stworzył kompanię żeglugową o nazwie Tsukomo. Symbol "Mitsubishi" powstał z połączenia trzech herbów: rodziny Iwasaki i klanu Tosa. Pierwszy składał się z trzech różnej wielkości kwadratów, a drugi z trzech liści, ułożonych w kształt dzisiejszego symbolu Mitsubishi. Sama nazwa składa się z dwóch elementów. Pierwszy to "mitsu" - japońskie słowo, które oznacza "trzy". Drugi to "hishi". Tak japończycy nazywają "kotewkę", czyli orzech wodny, roślinę o liściach w kształcie rombów, które widać z logotypie marki. Nazwa jest również tłumaczona jako "trzy diamenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, czytałam to już kilka dni temu, ale na innym portalu:)Podobało mi się:)A tak poza tym jestem bardzo zadowolona:)Mam wrażenie, że jeżdżę już długo, a starego coś nawet nie wspominam:P Naszata, jak samopoczucie?:)Szczególnie to psychiczne. T uspokoiła się w miarę, czy dalej wymyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Storczyku :) naprawdę cieszę się Twoim szczęściem i zdawałem sobie z tego dobrze sprawę, że będziesz zadowolona :) jak tak jeżdżę to zauważam, że dużo ich na drogach i jak tylko widzę to... myślę jak tam Twój się sprawuje :) a zdradzisz mi coś o nim? jaki ma kolor?... jeśli to zbyt tajne info to oczywiście zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobieta zna się na torturach jak nikt inny. Wie że jeśli wpadnie w ciąg to ja zobojetnieję więc dawkuje ... tak jak krople wody z kranu prosto na czoło..:( Qka wodna_ pączków mi się zachciało- własnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, chylę głowę przed Tobą 🌻🌻 za te pączki oczywiście ;-) Tak sobie myślę, że jakby można było zamontować mi śmigło, znalazłabym chwilę czasu dla siebie ;-) Wpadłam wczoraj do domu po pracy, złapałam kasę i młodą i poleciałyśmy do zębologa. Potem powrót do domu, szybka przekąska i wycieczka z synem do lekarza i powrót do domu o 20.40 :-O:-O dlaczego pewnych rzeczy nie mogą załatwiać sami? Chłopak większy ode mnie o głowę i muszę go niańczyć w tylu sprawach :-O Młoda ma deminaralizację górnych zębów, górna szczęka od jedynek do trójek czyli sam front i znów plany diabli wzięli, bo przecież trzeba się tym zająć .... ciekawe ile będzie to kosztowało?? :-O Olivier, trochę mnie zaskoczyłeś :-p jeszcze nawet Veturilo nie działa, skąd mam wytrzasnąć tandem?? :-p Musimy to przełożyć na bardziej sprzyjające czasy ;-) ale nie martw się ;-) co ma wisieć nie utonie ;-) Ciekawa jestem ile pączków dziś pochłonęliście?? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ zrobiłam je wielkośc***iłek do golfa - to sporo!:D:D Dzięki za koleżanki dla T- są boskie . Szkoda , że nie mogę tego pomysłu zrealizować :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozgryzę tego tego nadzorcy:O piłek się czepia 😠 Algira - to żebyś doceniła te 2 minuty spokoju w WC ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciągnęłam trzy pyszniutkie pączusie:DOczy chciały wprawdzie więcej, ale rozsądek zwyciężył:DBałąm się bowiem, że na popołudniowym sporcie nie oderwę się od ziemi:P Olivier, grafitowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, koleżanki to tak żebyś całkiem nie zwariowala ;) W drodze do domu zakupiłam pół kilo kapusty kiszonej i już, prosto z torebki, połowę wciagnelam :D :D :D to tak żeby spalić wchloniete z paczkami kalorie ;):D :D Oliver, czyżbys wypuścił się na samotny przelaj rowerowy? ;) Naszatko, doceniam, doceniam :) Kania, DeBe, co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyście przejedli się pączkami i cierpicie na niestrawność??? :-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoj się :D :D :D ja ani jednego nie zjadłem ;) :D wczoraj tez nie udało mi się ms żaden spacer pójść, niestety...:( choć bardzo lubie spacerować brzegiem tego zalewu...nawet mam juz swoje szlaki... :D a wieczorem juz rozpędzałem się do domku ;) ... a dziś od rana łapie wiosnę pełnymi garściami kolo domku ;):D PS- wołanie pomogło! jak zwykle zresztą ;) * Stoczyku, ładny, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×