Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Resztę treści musiałam usunąć bo uznawało za spam. Nadmieniam, że tylko opisałam jak było w Kajetanach i nie wklejałam żadnych linków. Kogoś tu już do cna popieprzyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje i w garach miesza:D Wszystkim życzę miłych , rodzinnych świąt. Odpoczywajcie ludziska. ładujcie akumulatory. pogoda chyba nas dopieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych i rodzinnych Świąt oraz mokrego dyngusa ♡♡♡ 🌼🌼🌼 ♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję bardzo za życzenia 🌼 Życzę także zdrowych i wesołych świąt. Koniecznie mokrego dyngusa. Padam z nóg :O Cały dzień w kuchni to jak dla mnie przesada. Nie słyszałam jak telefon dzwonił, ale smsy odebrałam :) dziękuję za pamięć i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiośniano :-) Pierwszy dzień po wszelakich świętach powinien być wolny od pracy ;-) :-p :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:), mam zapalenie krtani, skrzypię jak nienaoliwione drzwi............. jako efekt dodatkowy antybiotyk i l-4, z zaleceniem leżenia, więc idę leżeć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie mogę spać wiec zapraszam na kawę. 🌼 Algira taki dzień powinien byś wolny ale cóż..... nie dość że do pracy musiałam iść, to jeszcze po południu musiałam wytężać mózg na kursie i liczyć książkę przychodów i rozchodów, ewidencję i inne cholerstwa. Wróciłam do domu to nie wiedziałam jak się nazywam ;) Debe zdrówka życzę. Miodek z cytryną i czosnek postawi cie na nogi. Tylko nie gryź czosnku. Pokrój na drobno i łykaj. Wtedy nie czuć z ust że się użyło. Jak ta samopoczucie u reszty koleżeństwa. Znów mam za ciasne spodnie..... :O Diabli wzięli odchudzanie a o i mały włos i wstrzemięźliwość od fajek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja mogę spać zawsze, o każdej porze dnia i nocy ;-) niestety obowiązki ........ :-O:-O DeBe, Ty to masz pechozol ... taka piękna pogoda, a Ty chora .... no, ale odpoczniesz trochę i odeśpisz zaległości ;-) zdrówka! 🌻 i oczywiście częściej zaglądaj ;-) Zapach czosnku z ust podobno skutecznie niweluje natka pietruszki ;-) to tak na marginesie ;-) Kania, to może razem się weźmiemy? Ja wyciągnęłam dziś lżejsze spodnie, takie 3/4 długości i ...... zapinałam na wdechu :-O zbiły się pod ubraniami czy co?! :-p do urlopu jeszcze prawie 3 miesiące, z 8-10kg można zrzucić ;-) razem raźniej ;-) Szczerze mówiąc potrzebuję bata, mam wtedy większą motywację Dzień dobry Ja mogę spać zawsze, o każdej porze dnia i nocy ;-) niestety obowiązki ........ :-O:-O DeBe, Ty to masz pechozol ... taka piękna pogoda a Ty chora .... no, ale odpoczniesz trochę i odeśpisz zaległości ;-) zdrówka! 🌻 i oczywiście częściej zaglądaj ;-) Zapach czosnku z ust podobno skutecznie niweluje natka pietruszki ;-) to tak na marginesie ;-) Kania, to może razem się weźmiemy? Ja wyciągnęłam dziś lżejsze spodnie, takie 3/4 długości i ...... zaponałam na wdechu :-O zbiły się pod ubraniami czy co?! :-p do urlopu jeszcze prawie 3 miesiące, z 8-10kg można zrzucić ;-) razem raźniej ;-) Naszatko, próbowałaś otworzyć nowy pokój na naszym topicu? :-);-) Proszę trzymać kciuki, młody pisze dzisiaj pierwszy egzamin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko i córko!! :-O:-O Cóż to się porobiło?! Jakieś dziwaczne kserówki :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam , ino otumanienie poświąteczne jeszcze mnie trzymało :D Teraz słońce daje niezłe ciepełko , a w poniedziałek jeszcze jesienią jechało :D cóż . znów dla nierobów pogoda. Ale niech tam - przynajmniej De Be skorzysta . Jej potrzebne wygrzewanie więc nie narzekam . Do czosnkowej kuracji polecam herbatę z malinami i Tymsal -spray do gardziołka. Mnie pomaga . Trzymaj się kobieto! Olivier! - gdzie bujasz? Storczyku- co u ciebie ? Algira- trzymam kciuki. Kania- wszystko się z czasem przyda , tylko wytrzym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm .... mówisz wszystko się z czasem przyda??? Dodatkowe kilogramy po zimie tyż????? :-p Historia i WOS już za nimi .... po godzinnej przerwie zaczęli polski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira - zależy jak na to spojrzeć . :D Zmarszczek nie widać bo wygładzone... Jest z czego schudnąć - chudy nie ma z czego... Jak upadniesz - to na miękkie:D:D:D wszystko należy docenić - jak Pollyanna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko :-D:-D:-D:-D:-D umiesz wszystko wytłumaczyć :-D:-D:-D:-D moje różowe okulary przy Twoich są bezbarwne :-D:-D:-D:-D:-D U mnie grzmoci i pada, i to dość g***townie ... pierwsza wiosenna burza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do domu zauważyłam, że pod blokiem zakwitly bzy :) Mlody, po obejrzeniu odpowiedzi w necie, powiedział, że nie jest źle, ale zachwycony też nie jest :o po raz pierwszy w życiu zjadły go emocje :o stwierdził, że do tej pory nie znał tego uczucia, trzesly mu się ręce, nie mógł zebrać myśli i dopiero pod koniec pierwszego egzaminu ogarnął się :o skutkiem są błędy, ale już nic na to nie poradzimy :o mam tylko nadzieję, że nie narobił ich zbyt wiele .... wynik będzie miał decydujące znaczenie przy wyborze następnej szkoły DeBe, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko :) Wrocław, w tym pięknym miejscu od wczoraj do jutra będę ...;) Uśmiałem sie tez z twojego tłumaczenia skutków zimy...:D bardzo dobre wytłumaczenie...;) Algiro, trochę spóźnione ale jeśli można wstecz...to trzymałem kciuki i jestem dobrej myśli co do Jego wyników...;):) DeBe :) powracaj szybko do zdrowia i do nas ;):) a czosnek faktycznie pomaga :) ale Ty to wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...muszę jeszcze to Algiry zdanie przywołać, bo mi sie rownież spodobało ...;) :D jak dopinala spodnie na wdechu... :D wiem mam za duża wyobraźnie ...;) :D i określenie mi sie bardzo spodobało ...;) Algiro 🌼 nie pomyśl czasem, ze to z Ciebie, czy coś ...;) fajnie po prostu to okresliłaś ...;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, oprócz różowych okularów mam trochę zdrowego dystansu do samej siebie ;) tak myślę ;) i bujną wyobraźnię też ;) i rozumiem, bo też bym się usmiala ;) cieszę się, że udało mo się pobudzić Twoją :D Trzymanie kciukow obowiązuje jeszcze przez dwa dni, jutro najbardziej ..... fizyka, chemia, biologia to słabsze strony mlodego :o potem matma, to powinno pójść jak po maśle ;) a pojutrze angielski, na próbnych mial 100/100, więc mam nadzieję, że tak będzie ;) oby znów nerwy go nie zjadly ..... trochę dziś o tym pogadalismy i mam nadzieję, że w razie czego poradzi sobie z nia :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo ..... kawa ostygla ..... Olivier, może Ty uslyszysz? Drugi dzień egzaminów dobiega końca, mlody właśnie wrócił, dzisiaj w lepszym humorze, emocje już go nie dopadly :) teraz zostaje już tylko czekać na wyniki. Niestety będą dopiero w czerwcu, paranoja :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kawę dzięki:), była mi potrzebna, czuję się lepiej, wczoraj musiałam jeszcze jechać na kolejny pogrzeb:(, syn mnie zapakował do łóżka po powrocie, bo padłam. Trochę za dużo tego wali się na mnie ostatnio, wczoraj pogrzeb koleżanki, z którą pracowałam wiele lat i nic nie wskazywało na tak szybki koniec, dziś powinnam być na kolejnym, dla odmiany ojciec następnej z dziewczyn, z którą pracuję od początku i którego też świetnie znałam, ale nie dałam rady, antybiotyk b skuteczny, 3-dniowy, ale ledwo po nim łażę i pocę się jak mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki za młodego trzymam, do czerwca niedaleko:) Algira, chętnie się podłączę do dbania o linię, mnie dobrze robiła dieta dr. Kwaśniewskiego, ale jest dość kontrowersyjna:), chociaż nie ukrywam, że smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro, dopiero co Twój syn szedł do gimnazjum, a tu już końcówka...:)Dzieciaki mówiły, że matma była łatwa, fizyka mniej.... ... Ja niestety mam to samo co DeBe i nie wiem skąd to paskudztwo się wzięło, bo złapało mnie w niedzielę, a więc nie byłam w pracy, tylko odpoczywałam. Wczoraj było trochę lepiej, dzisiaj znowu pogorszenie. Głosu mi brakuje....Z tą różnicą, że je nie poszłam do lekarza i to chyba mój błąd. DeBe byłaś rozsądniejsza:) ... Pogoda przepiękna. Ogród cudny. Moje ulubione tulipany cieszą oko, do tego magnolie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro 🌼 słyszę ;) tzn dopiero teraz...:( ale cieszę sie ze chłopak spisał sie na medal i na pewno będzie zadowolony z wyników ...;) kciuki trzymałem non stop :) * DeBe :) brak mi słów na to co wokoło Ciebie sie dzieje ...:( Oczywiście nadal życzę szybkiego powrotu do zdrowia i sił ...:) :):) * Storczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za duchowe wsparcie 😍 na pewno pomogło :) Niestety ludzie teraz padają jak muchy :( w sobotę byliśmy na cmentarzu, tam dokładnie to widać :( masa nowych grobów :( Ale dosyć ponurych tematów ;) piękna wiosna, wszystko takie świeże, bzy kwitną jak szalone :) dziewczyny, kurujcie się :) Storczyku, Twój ogród zawsze wyglądał imponująco :) teraz na pewno też, może jak się lepiej poczujesz, podeslesz jakieś foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę na raty, bo znowu pitrasze ;) mam wolne, po raz ostatni wykorzystuję opiekę na dzieci ;) w sobotę mamy imprezę urodzinową, mam okazję przygotować wszystko na spokojnie ;) na razie smaze mielone do zamrażarki, lubię mieć je w zapasie ;) w razie potrzeby można wykorzystać je na różne sposoby ;) do ziemniaków, kaszy, przerobić na pulpety ;)zaraz po nich biorę się za ciasto, torty zrobię jutro. Cora chce cytrynowy, bo w zeszłym roku wyszedł mi rewelacyjny ;) syn zgodził się ;) na czekoladowy z kremem z gorzkiej czekolady :) na święta zrobiłam mazurka z takim kremem, nieskromnie powiem, że był super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×