Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Cześć. Dlaczego? Będę wędrować jak Oliwier ;) U mnie dzis rano lało jakby się chmura oberwała. Teraz jakoś dziwnie bo pogoda nie może się zdecydować. Ale przynajmniej ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie dzisiaj słoneczko przeważało ,super pogoda a ja w domu przesiedziałam,to takie głupie jest :-( DeBe sprzęt grający i to stary moja córka szukała jakiś czas temu szkoda że nie wiedziałam.Płyt dużo nie mam ale osobiście chcę zainwestować w coś tyle że bardziej nowoczesnego,ale to za jakiś czas Ja piwnicę szybko sprzątałam,do worków wszystko jak leci i do kosza Bez sentymętów i takich tam :-P Wreszcie koniec niedzieli .....dobranoc topiku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widzę, że weekend minął wam na spędzaniu czasu na wolnym powietrzu. :) inaczej byście się tu pokazały/li. Jedynie Bożena zajrzała się przywitać. ;) Tymczasem stawiam kawę. Za oknem słońce, zapowiada się ładny dzień. Ja mam wolne, jadę do Lublina na sprawę rozwodową szwagra. I tak mu zaświadczę jakim dobrym był mężem pijakiem i nierobem, że mnie popamięta :P Przy okazji Młoda jedzie na Politechnikę złożyć prace magisterską do wcześniejszej obrony zanim dziecko się urodzi. Mam nadzieję, że zdąży przed porodem się obronić. Termin ma po połowie czerwca a obronę jej przesunęli na 6go. Ostatniego czerwca ma jeszcze do zdania ostatni egzamin w sesji. Oby tylko zdążyła, bo potem to już tylko wrzesień zostanie. Przy okazji pobytu w Lublinie mamy w planach zahaczyć o Świdnik. Odwiedzimy siostrę mojej mamy. Wpadniemy na chwilę na kawę. Nawet nie mam zamiaru się zapowiadać. Najwyżej zadzwonię żeby wstawiała wodę na kawę bo stoję pod klatką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Kaniu że trzymają się ciebie takie dowc**y jak mnie . Raz nawiedziłam babcię - dobrze że nie zeszła z tego świata - głupie żarty młodzieży , a miała to być niespodzianka. :P drugi raz wpadłam na kawę -zrobiłam 600 kilosków i zadzwoniłam 5 minut wcześniej . Zawsze kończymy rozmowę -to kiedy wpadniesz na kawę ?:D:D:D Ale było zd****o:D:D:D nadto nie mam weny twórczej i troszkę się zakopałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka się nie udała. :( Wujostwo akurat bawią za granicą. Dobrze, że zadzwoniłam z Lublina a nie spod klatki w Świdniku. ;) Poza tym wszystko poszło zgodnie z planem. Po powrocie sprzedaliśmy nasze auto i rozglądamy się za nowym. Może dziś wpadniemy do Siedlec do salonu Renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka się nie udała. :( Wujostwo akurat bawią za granicą. Dobrze, że zadzwoniłam z Lublina a nie spod klatki w Świdniku. ;) Poza tym wszystko poszło zgodnie z planem. Po powrocie sprzedaliśmy nasze auto i rozglądamy się za nowym. Może dziś wpadniemy do Siedlec do salonu Renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, tirem przez Polskę? Czemu nie? Na pace można pokój urządzić i to nawet całkiem przyjemny ;-) Witam się prawdziwie letnio (_)>(_)> 🌻 🌻 🌻 Mój termometr pokazał rano 11st. ale jak wyszłam, stwierdziłam, że dziad oszukuje :-p jest dużo cieplej, masa ludzi już całkiem letnio, do figury, dziewczyny w coraz krótszych spódniczkach, z coraz większymi dekoltami :-) w związku z tym panom coraz bardziej latają oczy :-D Kania, mam nadzieję, że dziecię będzie wyrozumiałe i pozwolo mamie zostać magistrem nim przyjdzie na świat ;-) Lecę, bo obowiązek wzywa .... ostatrnio wychodzę z pracy jak po dwóch dniówkach i po przyjściu do domu padam jak pies Pluto :-O A tak na marginesie ... nie lubię niezapowiedzianych gości i już! :-p Nie potrzebuję podania z życiorysem i trzema zdjęciami, ale dzień na oswojenie się i owszem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym lubiła gdybym nie musiała sprzątać zawsze po rodzince:( Zapowiada się lato i u mnie , czyli pranie obowiązkowe:( Dobrze , że dziewczyna sie spręża bo potem wszystko idzie w odstawkę . Przynajmniej przy niektórych dzieciskach - drą się od rana do wieczora:( Syn spalił podkaszarkę , aż strach dać mu do ręki kosiarkę . Ale tym sposobem to ja będe wszystko robiła :O a niech to:( Miłego dnia wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z rana wskazana \_/ ;) Naszata następnym razem daj mu kosę albo nożyce do trawy. Przy okazji popracuje nad rzeźbą ;) chyba że jeszcze nie ma masy... ;) Kosiarkę sobie zostaw. Czasem niezapowiedziani goście wyjdą na dobre. Jak się człowiek umawia to potem coś wypada, potem znów umawia, potem komuś nie pasuje.... Ja tak się umawiam z jednym kolegą. Mieli być u nas w ubiegłą niedzielę, coś mu wypadło. Umówiliśmy się na 7go czerwca. Raczej nie da rady bo Młoda 6tego ma obronę, 8go urodziny..... I chyba odwołam bo nie będę miała czasu na gości. :O Potem w czerwcu w weekendy pracuję. Zostaje lipiec. A że dziecko się urodzi.... I preteksty się mnożą i mnożą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 dzień dobry 🌻 dzień dobry 🌻 U mnie lato kurna lato ,nie wiem czy cieszyć się czy płakać w sumie siedzę w domu to nie jest żle...ale jak to baba podczas @ pomarudzić musi tak :-P Po zimnej Zośce balkoniarze się normalnie nie napiszę co [ wsciekly ] Idę do miasta a tu co balkon to po 4 albo 6 korytek z pelasiami [ wsciekly ] ja pitole a ja już wcześniej skromne jedno korytko wywiesiłam i tylko komarzycę dokupiłam na hak bo ogólnie wszędzie tak pusto było a teraz to jak uboga krewna wygląda ten mój balkon a w portfelu echooooo...[ wsciekly ] No ale nie mam korytek więc jakos w tym roku odpuszczę a za rok już od stycznia zacznę kupować wszystko żeby nie było :-) Z miłych rzeczy to dzisiaj spożyłam pierwszy w tym roku świeżutki miód rzepakowy ....pychotka :-D No dobra znikam nie zawrcam głowy ,pracujcie ,odpoczywajcie itd. A co do gości nie lubie nie zapowiedzianych takich ważniejszych gości bo raczej oprócz kawy to nic na stół bym nie dała no chyba że obiad,a tacy swoi to mogą wpadać wystarczy telefon na 5 minut wcześniej i jest ok [ kwiat ] [ love ] [ cool ] [ love ] [ kwiat ] [ love ] [ cool ] [ love ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka- jakbyś była bliżej to bym ci doniczki podrzuciła:DWłasnie nadmiar wywalam. jak masz jakieś koszyki wiklinowe , stare garnki , misy - możesz zrobić z nich doniczki . Wykładasz workiem plastikowym. na dno sypiesz kamyczków- pozbieraj gdzie się da , tylko potem wyparz , zasypiesz ziemią i sadzisz roślinki . nawet zwykła kapusta czy pomidor wyglądają pięknie . na zewnatrz takie naczynie czyms owiń - kawałek materiału udrapuj lub pomaluj farbą . ja kilka lat temu pomalowałam i nakleiłam wzory z serwetek na skrzynki z warzywniaka.Byly cudne , kosztowały tylko moją pracę i nie żal było wywalić . :D powodzenia życzę i wierzę że będziesz mieć najładniejszy balkon jak z bajki :D U mnie palma . W plecach atak rwy kulszowej - ani siedzieć , ani leżeć :O łapka boli - reumatolog wysłał mnie na rtg - znów się przesunie leczenie. A piwniczne porządki czekają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak gdzieś jest gorzej:O:( www.sfora.pl/swiat/Wtracili-mlodych-Iranczykow-za-kraty-Za-ten-film-na-YouTube-a67985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym klipie nie zauważyłam nic niemoralnego 🌼 Wiedziałam, że ta strona świata ma trochę nie teges pod sufitem :( Tymczasem kawa na dzień dobry. 🌼 Bożena ja tam jestem ciepłolubna i wolę jak mi pot po tyłku płynie niż ma mi zamarzać z zimna ;) Jestem przeszczęśliwa, że jest ciepło i że jestem jeszcze dwa dni na wolnym. No bo jakbym chodziła do pracy, to by mi było wszystko jedno jaka pogoda. A teraz to mam frajdę pogodową :D Coś tam w domu szybko zrobię, obiad przygotuję i..... na podwóreczko pod parasol z książką albo z drutami :) Jednym słowem - Happy day!!!!!! Dziś podjęliśmy decyzję w sprawie nowego auta. Będzie Clio w bogatszej wersji. Dziś M będzie dzwonić do Lublina w sprawie zamówienia :) W Siedlcach dawali nam normalną wersję za większe pieniądze. 🌼 Naszatko mnie bolą czasem nadgarstki i prawy bark :( współczuję bo wiem jak to jest. Zadbaj wreszcie o siebie. Roboty nie przerobisz żeby nie wiem co 🌼 Tymczasem zmykam. Miłego dnia dla wszystkich 🌼 A Oliwier na Hawajach bawi czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\-/>\-/> kawa na dzień dobry:):) upał od rana, nareszcie mi ciepło:), ale w przeciwieństwie do Kani muszę pędzić do roboty:(, a to już w tej temperaturze mniej miłe:(. Ale wszystkim miłego dnia życzę!! 🌼🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu powylewało:(, nie wiem czemu, ale intencje były dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, spróbuj w okrągłych filiżankach (_)>(_)> ;-) może wtedy się uda ;-) Ja też niestety w pracy, chętnie powygrzewałabym się na słonku ;-) uonoć idą upały .... nie przepadam za nimi, chybz że jestem na urlopie ;-) w mieście, każda temperatura powyżej 25st. jest uciążliwa :-O powyżej 30 to już tragedia :-O Młody złożył paiery do liceum, teraz poprawia co się jeszcze da, bo dotarło do niego, że nie będzie łatwo, zobaczymy ..... Z młych rzeczy jak to Bożenka określiła, jadłam wczoraj nasze pierwsz truskawki, u mnie po 7zeta za kilo .... nie mogłam się oprzeć, tak pachniały i były pyszne ;-) spodziewałam się kwasu i rozczarowałam się, oczywiście pozytywnie ;-) pogoda jak drut, więc liczę, że cena od wczoraj spadła, bo dzisiaj lecę po następne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w garach, jak to na domowym urlopie :O musiałam zejść ze słońca, bo rodzina nie miałaby obiadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wam pokazać łazienkę jak mi się spodobała , ale jest SPAMEM!:O😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) :D Pozdrawiam z upalnego i skąpanego w słońcu Wrocławia ...;) Na szczęście już po pracy i zamierzam iść na miasto tylko straszny upał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko ;) nie złość się aż tak...;) :D spam żądzi się i tam swoimi prawami które nie przeskoczysz ...:( ale ja tez bym się wkurzył :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivierze! u mnie również skwar. Ja jeszcze w pracy . Potem...jako balkoniara będę podlewac kwiatki i wystawiać się na promyczki słonka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może z tej strony wejdzie? pierwsza z góry 123budujemy.pl/luksusowe-aranzacje-lazienek/comment-page-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów kicha. Ale się zawzięłam - na tym portalu co się otworzy w "szukaj" należy wpisać luksusowe aranżacje łazienek -i wyskoczyła mi jako pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko :D balkoniara :D się uśmiałem ;) Podlewając wystawiaj tam wszystko co da się odpalić ;) :D ...jak się zawzięłaś to Ci się uda ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, u mnie odpaliło się od razu, więc nie jestem pewna czy właściwie .... czy masz na myśli tą ze stolikiem na wygiętych nóżkach? Ja poproszę tą z widokiem na ocean ;-) Upał, upał, upał .... u nas jak zwykle po cudacku :-O z jednej skrajności w drugą :-O zaczynam odczuwać początki globusa :-O wczoraj całkiem przyzwoicie wiało, więc myślałam, że coś przywieje .... niestety .... ok.6tej rano było już 17st :-O Truskawki staniały do 5-6 zeta, ale wczoraj trafiłam kwaśniejsze :-p muszę poszukać gościa u którego kupowałam te słodkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nadal nie odpala. Łazienka w stylu szejka - w rogu faktycznie jest stoliczek , a ja go wcale nie widziałam:D tak mnie ornamentyka ścian zafascynowała:D:D Truskawek jeszcze nie jadłam - MM mówi że po 6 zł , ja przedwczoraj widziałam po 10,50 Nadal Afryka dzika - już jest 25 st. Po zimnej Zośce to naprawde duży szok. Wczoraj wystawiłam 8 worów ze słoikami i makulaturą . Przeszłam do następnego pomieszczenia i wywalam , wywalam,- Q! kiedy to się skończy???:P Storczyku , De Be- kiedy wakacje? chyba już na dniach? będziecie mogły odpocząć. Algira - urlop w lipcu czy sierpniu? Wędki przygotowane? Kiedy syn będzie mieć jakieś wieści? Wypadłam z obiegu :( Jak to się szybko zapomina, a przecież co roku było tak samo .Chyba! miłego dzionka.i nie usmażcie się na ciemną zieleń - jak to mówił Kermit:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta z widokiem też mi się podoba ale nie widzę w niej siebie w listopadzie z szalejącą wichurą za oknem i nie daj boże śnieżycą przedwczesną . No chyba ze jakiś krezus zafunduje mi ogrzewanie takowej na maksa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jakby było mnie stać na taką łazienkę to i na ogrzewanie też ;-) Zainspirowałaś mnie ;-) oczami wyobraźni zobaczyłam się w tej łazience w zimie, kiedy za oknem szaleje wichura, na oceanie sztorm, a ja to podziwiam biorąc ciepłą, pachnącą kąpiel ;-) dla klimatu postawiłabym w łazience ze 2 palmy w donicach, bo miejsce jest i byłoby super ;-):-D:-D:-D Na urlop wybieramy się w lipcu, ostateczne wyniki przyjęć do szkół średnich będą podane 8 lipca, więc zostawiamy sobie margines na nieprzewidziane sytuacje i wyjeżdżamy 19ego. Po drodze są jeszcze ogłaszane jakieś listy, najpierw nosi się kopie, potem oryginały świadectw, jestem lekko zdezorientowana :-O chłopak twierdzi, że wie wszystko świetnie, ale nie mogę zdać się tylko na jego wiedzę, to zbyt poważna sprawa. Muszę chyba poprosić o konsultację Storczyka lub DeBe ;-) A do wakacji jeszcze ponad miesiąc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mam o czym pisać :( Kawa podana (_) przynajmniej się nie wyleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×