Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

DeBe, jestem jak najbardziej za skorygowaniem kształtów ;) zastanawiam się tylko, co Ty chcesz zgubić? Twoja figura była bez zarzutu, a ostatnimi czasy chyba nie bardzo miałaś możliwości nabrać kształtów ;) ale proszę bardzo, razem łatwiej i raźniej :D na mnie najlepsza jest dieta oparta na indeksie glikemicznym ;) nie mam cukrzycy, ale przy niej człowiek nie glodzi się tylko odżywia racjonalnie i nabiera zdrowych nawyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk, ja też z gardłem walczę od soboty, we wtorek się poddałam i poszłam do lekarza, antybiotyk pomógł, dostałam taki 3-dniowy, nie czekaj, żebyś się nie wpakowała w zapalenie oskrzeli:( Algira, zawsze coś do poprawy się znajdzie:), dyktuj zadania! Olivier, 🌼,pozdrów ode mnie krasnale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi raz to dla pewności ;) o tej porze wszystko się zdarzyć może :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka:)Kania, hej, hej, gdzie się podziewasz?;)Algira w nocy szalała, to teraz nie wiadomo, co porabia;) DeBe, ja też walczę od soboty i wtorek był tym dniem, w którym powinnam przebadać się. Wczoraj nie miało być odwrotu, ale okazało się, że nie dałam rady:OWiem, zdrowie najważniejsze...mam jednak wrażenie, że dzisiaj jest już lepiej:)Nawet wkurzałam się, że nie dałam rady, bo miałam już kiedyś nauczkę. Algira pewnie pamiętasz mój kaszel. Nie skończyło się to dobrze. Od tamtej pory staram się nie bagatelizować objawów....mimo to wyszło, jak wyszło. Ciepło bardzo, mam wrażenie, że nawet za bardzo. Dzisiaj czekają papiery, tak więc pewnie nie za bardzo skorzystam z pogody.... Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tluke się po nocy :p właśnie ogarnelismy po imprezie ... jestem wykończona :o niestety pogoda pogarsza mój stan :o cały dzień lalo :o:o czuję to w kościach :o Dobrej nocy 😴 może jutro zaswieci słonko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lało przez ca dzień i całą noc O teraz wodzę przebłyski słonka ;) A że wczoraj opitalałam się zamiast ćwiczyć Płatnika, za karę muszę wszystko dziś nadrobić :( Tymczasem zapraszam na kawę \_/ tak może być? ;) M wrócił z nocki, zasnąć nie może. W tv też o tym gadają, że w naszych okolicach (w Zastawiu) pijany kierowca wczoraj wieczorem zabił dwie dziewczynki 12 i 13 lat kiedy po 20tej wracały do domu. Całą noc go policja szukała, koło 4tej go dopadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelenka
Hej! Jestem studentką i szukam drobnych zleceń żeby jakoś dorobić i nie głodować :P Napewno macie własne firmy, sklepy, zajmujecie się czymś gdzie potrzeba zadbać o Wasz wizerunek w internecie (logo, przejrzysty szablon strony czy aukcji, retusz zdjęć do internetu) czy też "offline" (wizytówki, papier firmowy itp). Nie skreślajcie mnie od razu że spamuję, ale jakoś muszę szukać potencjalnych klientów :( Jeśli znacie kogoś kto właśnie potrzebuje jakiegoś projektu to chętnie się tym zajmę :) Wykonam dla Ciebie: - loga, logotypy, - projekty wizytówek, plakatów, bannerów, kalendarzy, ulotek, t-shirtów, wlepek, - projekt strony www, bloga, szablon na aukcje, style na fora, - animacje we flashu, gify, - grafiki na facebooka / youtube'a, avatary, sygnatury, headery, - przerobię zdjęcia, wyretuszuję, usunę tło (na aukcje), dodam profesjonalnego look'u, zamienię na wektory (do druku), - i dużo dużo więcej, zapytaj. Kontakt na meffjuonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj był piękny dzień. Po południu chmurzyło się, ale było ok. Jednak wszystko musi się wyrównać;)bo dzisiaj u mnie deszczowo. Oby majówka była pogodna:) Algiro, nie odpoczęłaś za bardzo przygotowując imprezę, ale za kilka dni możesz nadrobić:) Kania, tyle słyszy się ostatnio o wypadkach, w których giną młodzi ludzie, że aż człowieka strach ogarnia. Jadąc autem, sama boję się takich sytuacji. Jestem ostrożna, ale różnie w życiu bywa.... Kania, dzisiaj obie popracujemy:)Wczoraj trochę ogarnęłam sprawę, ale na dzisiaj też zostało. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomalutku dochodzę do siebie :) na pół roku mam spokój z organizowaniem rodzinnych imprez ;) najważniejsze, że było miło i sympatycznie :) młodzież zadowolona i to się liczy :) dla nich się starałam :) Po raz pierwszy torty bez zastrzeżeń; ) mozna powiedzieć poezja;) czekoladowy z kremem z prawdziwej, gorzkiej czekolady i cytrynowy z sokiem cytrynowym i skórką z cytryny :) do ciasta biszkoptowego zrobiłam krem z białej czekolady, bitej śmietany i serka mascarpone :) polecam, pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira - gratuluję wypieków. Dobrze że są wirtualne jak dla mnie , ale i tak mam ochote lizać ekran. Dla bioder niebezpieczne , a mówiłas coś o odchudzaniu;) Wczoraj sie wyleniłam na słonku . Do 5 rano oglądałam tv bo zasnąć nie mogłam . O 8 siostra wyciągnęła mnie na spacer, potem drugi rodzinny o 11. Nogi mi w d włażą , ale nadal nie wzięłam się do pracy . raz na 1/2 roku mogę poleniuchować :D:D Chłopaki zrobili krewetki , ja musiałam posprzątać :D Storczyku - jak ogródek?? co teraz kwitnie? bo u mnie głównie drzewa- czereśnia jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu te cholerne reklamy lecą z góry na dół i oczywiście zatrzymują się tak, że przeslaniaja cały ekran 😠 Olivier, co robię nie tak, że Twojo linki nie chcą mi się otwierać w telefonie? :o Dziewczyny, gdzie się chowacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro 🌼 prawdopodobnie to moja wina, złego ich rozmieszczania... sprawdzam to właśnie teraz na swoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak, teraz jest dobrze ... ;) ja na szczęście nie mam reklam w swoim fonie... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że u Was pogoda dopisuje... u mnie tak średnio z nią jest... ;) nawet dzisiaj przelotnie padało... tak bo to o deszczu mowa... temperatura jest dobra jak na tę porę roku (w okolicach 20) tylko tego słońca momentami brak... ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce piękne , lekki wiaterek , 20 st. Jeśli taka pogoda się utrzyma przez resztę tygodnia to będę zadowolona. Mam jechać na działkę . Wzięłam dzień wolny po raz pierwszy w życiu , ale już padam na pycho. Trudno . w końcu mnie też się należy lenistwo. oby grzało , bo rwa nie chce opuścić mego ciała i mocno daje mi się we znaki.Kremy , żele , masażysta...chyba gorące źródła by się zdały. Jestem przed wyborem telefonu. Czy ktoś z was posiada Nokia lumia 1320 lub samsung galaxy xcover 2 ?? coraz więcej tego na rynku i coraz mniej o nich wiemy.. Do tej pory zawsze mieliśmy nokie. Ale MM ma dotykowa w całości i trochę mnie wq!!! Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święto chyba dziś uczcimy pracą, w domu.... ;) Pogoda już się zapowiada obiecująco. Młodzi namawiają nas na wypad do Stoczka Łukowskiego, bo ponoć ma być jakiś zlot motocykli. Nie moje klimaty ale może dam się skusić. Nie znoszę hałasu. 🌼 W necie nic na ten temat nie mogę znaleźć. Może pomylili terminy? Najwyżej wpadniemy na Izydory. Też dawno nie byliśmy. Naszata ja mam dotykowy Samsung. Wkurza mnie kiedy ktoś dzwoni, ja na dworze, w słońcu, a na ekranie nic nie widzę. Zanim w końcu odbiorę, to już po ptokach. Fajny ten mój telefon ale to mnie denerwuje. Jak włączyłam oszczędzanie baterii, to znowu w ogóle nic nie widziałam. Dla mnie sprzęt ma działać w każdych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo]cześć]słonecznie i z uśmiechem:) MM biega po ogrodzie. Cieszy się każdym kwitnącym krzaczkiem:DJa dopijam kawę i chyba też pójdę popodziwiać;) Mnie niedługo też czeka wymiana aparatu, w wakacje. Na razie jednak nie zastanawiam się i typuję firmę sony, tak z przyzwyczajenia i zadowolenia;) DeBe, jak zdrowie? Ja w końcu też poszłam do lekarza, mimo że czułam się dobrze. Wolałam być jednak ostrożna. Dostałam antybiotyk... Miłego dnia życzę, odpoczywajcie, pracujecie i fajnie spędzajcie czas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\-/>\-/> u mnie zimno i pada:(, więc po wczorajszym upale jakoś mi tak mniej radośnie. Sprzątam i opróżniam szafę, muszę zrobić trochę przemeblowania. w weekend 3-4 Poznań za pół ceny, sprawdzałam atrakcje turystyczne, jeśli pogoda dopisze chyba się skuszę na jakąś wycieczkę.Jak na razie pogoda nastraja raczej sennie a nie rozrywkowo niestety. Mam sony xperia L i chętnie oddam, blackberry z powrotem proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się jak zwykle z kawą :) Zapowiada się chłodniejszy dzień niż wczoraj. I siedzenie w domu mnie czeka. Specjalnie się nie przejmuję, trochę pozamiatam, coś ugotuję, siądę nad materiałami z kursu, może porobię na drutach... ;) Jak nie będzie padać, wezmę psa na spacer. Wczoraj trochę się we czwórkę powłóczyliśmy po okolicy. Potem się załapaliśmy z M na imprezę urodzinową mojej bratowej. Na szczęście dziś głowa mnie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego SE C902 przejęła Młoda, więc u mnie nie ma powrotu do starego telefonu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ słonecznie :) Tak, u mnie słonecznie tylko chłodno, ochłodziło się przez noc, ale słońce przebija się przez chmury i chyba nie będzie tak źle dziś z pogodą słoneczną... ;) Też cieszę się i zachwycam tym co mnie otacza naokoło, uwielbiam ten okres w pogodzie, wszystko rozkwitło i zachwyca, kolorem, zapachem, życiem... :) Ja majówkę spędzam w domku, ale nie biernie, oj nie... pracuję intensywnie koło domku jak i w ogrodzie... (ktoś dosypał mi "drożdży" do trawnika :P ) :D:D:D rośnie za szybko... ;) ale i tak go uwielbiam 🌼 Mam nadzieję DeBe, że i u Ciebie wyjdzie w końcu słońce i będziesz się cieszyć weekendem :):):) * widzę, że Naszatka tym razem wywołała komórkowy temat... ;) moim skromnym zdaniem to dobrze typujesz... owszem duża jest bo 6" ekran ale dobry telefon (choć o niebo lepsza Lumia1520) Nokia (a właściwie to już Microsoft) robi co coraz lepsze telefony i będziesz zadowolona.. jeśli oczywiście nie zraża cię na niej system... oj, rozpisałem się, ale mógłbym tak długo :P wybacz... ;) :D * Teraz idę się zachwycać ogrodem jak Storczyk wczoraj, dziękuję za życzenia 🌼 * Pozdrawiam chwilowo nieobecną Algirię 🌼 * Maj, Maj, Maj... uwielbiam :D Miłej dalszej majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×