Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

:D:D:D:D:D masz rację! Porównanie z czepkiem dosłownie mnie powaliło!!!! :classic_cool: I nie zaglądaj ;) Naprawdę nie wiem skąd ludzie biorą na to kasę? Miesięczny dochód przeznaczyć na tygodniowe szaleństwo???? :O Popatrzę na normalne pokoje do wynajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Przejechałam się z MM i niewiele to wniosło. wróciłam- może cosik poceruję ?? nasze dzieci to już chyba nie będą znały tego słowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, spaceruję oczywiście w miarę możliwości czasowych i pogodowych:DNiestety ostatnio z jednym i drugim słabo.... Ja też zaszalałam zakupowo:DOgólnie uważam, że nasze sklepy zalała ogromna fala tandety:OJuż po dotyku nie chce się niczego przymierzać. I nie chodzi mi tylko o najtańsze ciuchy....Na szczęście znalazłam parę rzeczy spełniających moje oczekiwania. MM też coś znalazł, oczywiście przy mojej niezastąpionej pomocy:PNiestety promocji jakoś nie wykorzystałam. A to nie ten towar, a to dopiero następnym razem, a to dopiero przy zakupie kolejnej rzeczy...itd. Przy okazji odwiedziliśmy kino. "Listy do M" to nic szczególnego, ale na stres i przedświąteczny czas w sam raz:)No i kino zawsze podwyższa wartość filmu;) O feriach jakoś jeszcze nie myślałam. Na razie o świętach:)A przede wszystkim o wolnym, bo już o nim marzę i śnię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Ja najlepiej wyglądam w kapeluszu z dużym rondem...do tego kurtka z kapturem, siata z zakupami i torba pełna zeszytów. Sam szał, więc na głowie przeważnie nie mam nic, ewentualnie kaptur, jak juz mi uszy odpadają:) Uznało za spam...dziwne, jacyś przeciwnicy zakupow czy kapeluszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
\_/> kawa...i do roboty:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
DeBe :D:D:D przez Ciebie oplułam kawą monitor!!!!! Moja wyobraźnia od razu wskoczyła na najwyższe obroty i zobaczyłam Cię w tym kapeluszu, objuczoną wielkimi siatami :D:D:D kawa znowu Ci się rozlała, więc stawiam drugą (_)>(_)>(_)> 🌼 🌼 U mnie po raz pierwszy w tym sezonie sypnęło śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten kaptur do kapelusza!! to musi być widok:D u mnie grad co 5 minut. pozostałe 4 to deszcz:( ogólnie mam doła domowego więc muszę wyjść 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby tu już tylko mnie brakowało ? ;) Witajcie :) nieśmiało powiem ...:) Fajnie Was było poczytać znowu...:) Nie wiem za bardzo do czego się odnieść (tak dawno mnie nie było) ...:) Algiro, współczuje sytuacji w której się obecnie znalazłaś 🌼 to ponad wszelkie siły ...:( Naszatko :) a byłem! i to nie tak dawno w Twoim mieście ...:) wiało tak, że cieżko było drzwi w samochodzie otworzyć ...;) Wszystkich pozdrawiam bardzo serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie poszliśmy na grzane piwko:( , rybkę z rusztu:( . Przykro mi 😭 Może następnym razem na lodach w Niu Torgu????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd DeBe
Olivier jak miło że nie zapadłeś w sen zimowy:) Dobrze widzieć że Wam humor poprawiłam:), tylko śmiech nam pozostaje. U mnie nie pada jeszcze, ale rankiem autko skrobać niestety trzeba, a tego nie lubię. Dlatego zimą unikam jazdy o poranku jak tylko mogę, bliżej południa już nie tak źle, bo zdąży rozmarznąć. Milego wieczoru, ja walczę z papierologią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Niestety przegrałam walkę z chorobach :o kaszle tak, że oczy mało nie wyjdą w mi z orbit :o antybiotyk i tydzień zwolnienia. Do tego jeszcze bolą mnie kosci :o Olivier 🖐️ fajnie, że odnalazłes drogę do nas ;) teraz chyba podróże nie należą do przyjemności? U nas była wczoraj regularna burza z błyskami i grzmotami, do tego gradobicie. Młoda pisze dziś pierwszy próbny egzamin, kjutro i pojutrze kolejne. Proszę wspierać duchowo :) to tylko przymiarka, ale motywacja przyda się. Dostała kopniaka na szczęście, ja zmykam pod kołdrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie ma Kawa (_) 🌼 Mój wczorajszy spacer z psem. Wychodzimy z domu, dochodzę do ulicy a tu luuu jak nie uleje. Przeszliśmy na druga stronę jezdni, może odpuści, gdzie tam, po 50 metrach abarot i do domu. Spodnie już miałam całe mokre. I tyle spaceru było jak na wczoraj. Oliwier wreszcie się ujawniłeś ;) Dziewczyny moje sprawy z czapkami przedstawiają się podobnie jak u was. Mimo to udało mi się cosik dobrać na głowę. Kupiłam komplet czapka i komin. Czapkę ja mam a komin przejęła Młoda. ;) Mnie nie przysługuje ;) Algira nic już nie skomentuje twojej T, pozostaje jedynie współczuć. 🌼 Poza tym Zdrowia życzę ❤️ Może was zainteresuje http://charytatywni.allegro.pl/recznie-haftowany-obraz-kwiaty-i2482045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) 🖐️ No żałuj***ardzo Naszatko :( ale Ty wiesz, że gdybym tylko mógł to na pewno by była rybka...z piwkiem to juz inna sprawa...;) ...no ale nie mogłem ...wpadłem tam jak ten wiatr, wtedy :D korki niemiłosierne koło portu...nie lepiej na obwodnicy Trójmiasta (bo tamtędy jechałem) no i ten deszcz ...brrr, jak sobie przypomnę ...;):D raptem nie wiem czy 3 godzinki tam byłem (wliczając korek) i do Torunia pojechałem ...;) no i dopiero za trzy miesiące tam znowu będę ...;) tak wiec...Szczęśliwego Nowego Roku! :D bo juz w tym się nie zobaczymy ...;) ...a w Nju Targu ( :D ),to ostatnio mało bywam...(lody dobre o każdej porze! ), zreszta jak i w Naszym(Twoim byłym) mieście...:) DeBe :) no żyje, żyje ...;) dzieki za troskę 🌼 Ty widzę nadal borykasz się z papierologią ...:( ale miłe jest to, że zaglądasz ...:) Storczyku :) tez ostatnio byłem na tym filmie co i Ty...i mam podobne odczucia ...można się i pośmiać i popłakać...:) Algiro :) zdrowia życzę 🌼 i masz rację, droga (zwłaszcza podrzędne po których ostatnio często mnie wozi moja Navi, to bezpiecznych nie należą, a które to UWIELBIAM) ..ale to raczej dopiero przede mną ...jeszcze nie ma lodu...:) trzymam kciuki za Córkę ! na pewno zda znakomicie 🌼 Kaniu :) no ja tez się cieszę, że w końcu odnalazłem te właściwa drogę ...i jak to mówią ...niech wszystkie prowadzą do Rzymu ...;) :D Pozdrowionka dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Dostałam tyle leków na kaszel, że .......... kaszlę jeszcze więcej :-O Leżę i nadrabiam zaległości filmowe ;-) Kupiłam wczoraj czapkę, ale na razie muszę przyzwyczaić się do myśli, że będę chodzić w nowej :-p Młoda dzwoniła i powiedziała, że egzamin nie był trudny :-) na polskim rozprawka i tekst z "Potopu" na czytanie ze zrozumieniem, z WOSu i historii pytania o podstawowe rzeczy np. o konstytucję. Jutro mtematyka i nauki przyrodnicze, tego bardziej się obawiam, bo umysł córy do ścisłych nie należy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnęłam wreszcie MM na spacer. 2,5 godzinki nam zeszło . "D to pewnie na zaś będzie , ale słonko tak pięknie świeciło:) Teraz już szaro . MM poszedł naprawiać domowe co nie co , ja próbuję okiełznać kuchnię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira- gratulacje dla córci 🖐️ jutro znów trzymamy kciuki. Oglądaj i zdaj relację , co warto zobaczyć . ja mam nawet kilka nie odpakowanych filmów ale nie wiem czy chce mi się oglądać . nowy dekoder na razie się spisuje. własciwie to przydałyby mi się nowe głośniki i radio w kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira zaczyna zdrowieć! super...:) No to gramy ....:D Juz słucham co grałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham :D i przypominam o wyłudzeniach na wnuczka!! właśnie chcieli przekręcić moją wiekowa ciocię . Na szczęście się nie dała . Policja namierzyła numer ze Słupska:( Q!!! już człowiek nie wie jak się zabezpieczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×