Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Kawa z rana gwarantuje dobry początek dnia, zapraszam Ja zauważyłam taką zależność, że im jestem starsza tym łatwiej założyć mi różowe okulary. Po prostu mniej się niektórymi sprawami przejmuję i mam je gdzieś:PIm człowiek młodszy tym bardziej przywiązuje uwagę do drobnostek. Tak więc jest całkiem dobrze mieć więcej lat;)W lecie zawsze łatwiej przychodzi mi akceptowanie starzenia się:P Pracuję na całego. Fajnie nie jest, ale nikt nie obiecywał, że będzie:P Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak jest się młodym, to wydaje się, że można zawojować cały świat :) życie to weryfikuje i nie rzucasz się z tzw. motyką na słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie może 5 minut deszczu zdało się na nic. Już następne kwiaty wywaliłam z balkonu . Jak nie zasuszone to ugotowane. Wczoraj odkryłam mszyce - czyli następne na wykończeniu. i nawet nie chce mi się o nie walczyć . Ucięłam trochę dziczek . syn ma sprzątnąć , ale skónczy się na mojej pracy. upał . chwilę odpocznę może mi się polepszy . moje różowe okulary ostatnio zaszły mgłą . :( Wczoraj poszłam z dzieciakami do kina to choć na chwilę mi się polepszyło . Chyba za duży ten upał ;) znalazłam fajne meble do kuchni i tak sie do nich zapaliłam że już mam cały plan . Ale jak to u mnie bywa im dłużej myślę tym więcej problemów znajduję 😭 chciałabym ,ale czy w nowych meblach obiad będzie lepszy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, może lepszy to nie, ale będzie Ci na pewno bardziej komfortowo;) Deszcz?..co to jest deszcz?...Fakt, ostatnie dni były bardzo ciepłe i przyjemne, ale susza totalna:OMoże dzisiaj w końcu popada, bo niebo akurat zachmurzone. Noc była wyjątkowo ciepła, zero wiatru, a temperatura odczuwalna przez to o wiele wyższa. W pracy stres, stres i jeszcze raz stres. Jeszcze nic, a ja jestem już zmęczona:P Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jak zrealizujesz swoje plany, to obiad będzie na pewno lepiej smakował, bo .... będziesz zadowolona :D:D:D Ja swoje różowe okulary czyszczę z uporem maniaka ;) nawet jak wpadną w błoto ;) Naszatko, wysyłam pucerkę ;) 🌻🌻 😍 🌻🌻 Zastanawiam się czy to moje różowe okulary, czy może przyzwyczajenie? Jakoś obojętnieję na wyskoki T. Przecież nie zmienię tego, więc szkoda czasu nad roztrząsanie się nad tym. A rodzinka? Nadal nie mam jak pojechać do kuzyna z rewizytą :o moja chrześnica w lipcu urodziła pierwsze dziecko i zaprasza :) a ja nadal robię za strażnika, bo szwagierki "mają swoje obowiązki" no, cóż .... już wiele razy przekonałam się, że życie zawsze odpłaca pięknym za nadobne :p Zastanawiam się, co upichcić na sobotę, żeby nie stać za dużo przy garach, bo MM przytaszczył 10kg ogórasków :) hmmm ... dawno nie było placków po węgiersku ;) Kania, DeBe, Olivier co z Wami?? To już koniec wakacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
kuchnia jak zwykle coraz dalej . Awaria stomatologiczna mnie kosztowała:( jadąc do dentysty przeszorowałam po sąsiednim aucie- też koszt :O Wróciłam szczęśliwie i odstawiłam do garażu . Dziś dzień nie na wyjazdy . Usiadłam na balkonie . za chwilę idę do kumpeli na pogaduchy i % - to najlepsze wyjście . Wam też życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza temperatura rozwalała totalnie. Nawet teraz gorąco...noc będzie pewnie ciężka...i wizja burz przeraża mnie. Mimo to marzy mi się piękny i ciepły wrzesień:) Jestem gotowa do walki:DMoże gotowa, to za dużo powiedziane, ale nie mam innego wyjścia:P Naszata, mam nadzieję, że odstresowałaś się;)Wybrałaś przyjemny sposób:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to przyjemny sposób. Właśnie wróciłam i jestem bardzo odstresowana:D mam nadzieję że jutro będzie przyjemny dzień i że nie będziecie się stresować mimo nowych obowiązków. Zawsze boli po wakacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Dokładnie, boli ;) wczoraj młoda stwierdziła, że znowu 10 miesięcy męki, żeby było 2 miesiące wolnego :O i na dokładkę egzaminy :p Upał aż gęsty :O nie pamiętam, żeby pod koniec sierpnia temperatura w nocy osiągała 20st :O znowu śpię bez kołdry i szeroko otwartym balkonie :p Też bym się tak odstresowała, ale upał mi przeszkadza :O w niedzielę wypiłam jedno piwo i natychmiast "popłynęłam" :O dla mnie taki gorąc to masakra :O lubię słonko i ciepełko, ale takie do 30st. :D Jak to czasami bywa z początkiem roku szkolnego podjęłam pewne decyzje :) ciekawe co mi z tego wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego 1-go września to jeszcze nie pamiętam:DTaki upał nastraja tylko i wyłącznie do wypoczynku i lenistwa:PA tu nic z tego. Dzisiaj i ja odstresowałam się trochę, ale bez %, a to ze względu na auto. Kawa była jednak smaczna:)Klimatyzowany lokal też całkiem przyjemny:) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuupał. a tak chciałyśmy lata. zakupy. mózg mi się wyłączył - nie kupiłam nawet połowy. właśnie byłam po tą zapomnianą , a i tak znów mam braki:( trochę porobiłam w ogródku. Zmywarka jakimś cudownym sposobem przepchał spływ w zlewie - mogłam zrobić pranie. uprałam wszystko - uprasuję w zimie:P córa poszła po lody - to jedyne co można jeść przy tej temperaturze. miłego wieczoru 🌻 . przy nocnej temperaturze da się wreszcie odpocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbana ta pogoda :p Miesiąc temu w ciągu jednej nocy pojawił się w Polsce tropik, teraz w ciągu jednej nocy odpłynął w siną dal :p Tak ciepłej nocy, jak dzisiaj jeszcze w tym roku nie było ... o 5.30 termometr pokazywał 23st, za to teraz ..... 19! :o:o Jeszcze parę dni i w domu zrobi się normalnie, ostatnio wiatrak chodził non stop! Młoda w pierwszym dniu nowego roku szkolnego zalicza dziś 9 lekcji :o obłęd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Witajcie kochane!! Wróciłam, żyję, odzyskałam kompa, bo padł - ale niestety straciłam całą zawartość, nic nie udało się odzyskać:(, dla mnie duży ból, muszę dokumentację odtworzyć. Jednak praca wymusiła uzależnienie się od internetu, komputera i komórki...masakra! Dziś( a właściwie iak widzę wczoraj) chłodniej więc da się myśleć, na szczęście. Dobrej nocy i pogodnego poranka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwczoraj siedziałam z kumpelą na dworze do 23. Wczoraj - nie udało się nawet pupy posadzić . o 23 było 13 st , dziś rano 11,5 :( teraz jest ciepło ale to już raczej zmierza ku jesieni. De Be - żal że musisz tyle odzyskiwać . Nie porobiłaś kopii?? nastawiłam barszczyk, ciasto z malinami i galaretką będzie gotowe jak galaretka zastygnie. mi,lego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Cześć] Odgrzebałam mojego laptopa. Leżał przysypany papierami na stole. Obstawiony bukietami i słodyczami. Nie było komu posprzątać tego całego bałaganu. No to mam emeryta w domu. ;) Nie wiem czy się cieszyć czy płakać.... Jeszcze się nie zdecydowałam. Dziś postanowiliśmy dla naszych najbliższych (rodziców i rodzeństwa) urządzić grilla i tym sposobem uczcić trzy imprezy. Tzn moje urodziny (były we wtorek 50te), odejście M na emeryturę (4go), urodziny M (będą za tydzień 50te. ;) 🌼 Zamówiliśmy kolejny tort z tej okazji. Ten z czwartku zjedzony przez koleżeństwo M w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem serwuję kawę (_) Potem spadam ogarnąć kuchnię. Naszata dobrze przemyśl zakup szafek, bo ja te swoje klnę na czym świat stoi. Najchętniej rozwaliłabym tę kuchnię pod zabudowę i wstawiła stare szafki. Może nie są takie ładne ale bardziej funkcjonalne i łatwiejsze w utrzymaniu. Przynajmniej mogłam je sobie przestawiać do woli kiedy miałam na to ochotę. Debe na następny raz rób sobie kopie na pendrivie albo kup sobie przenośny dysk. Z tym dyskiem to jest taka sprawa.... w zeszłym roku na jesieni kolega mi robił system bo komp mi szwankował. Klaudia zgrała dane na dysk. Do tej pory tam siedzę bo dysk jest u niej w pokoju a mnie nie po drodze i za dużo roboty za dużo czasu.... wolałabym go spędzić w inny sposób. A pendriv z większą pamięcią zawsze siedzi w torebce. ;) Ewentualnie jest coś takiego jak chmura ale nie znam się na tym. Słyszałam że niezła rzecz i z każdego miejsca gdzie byś nie była możesz korzystać z twoich danych. Ja niektóre swoje dokumentu trzymam na poczcie w kopiach roboczych. Też jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zmiatam stąd ;) Algira na fejsie wynukałam taka grupę co zajmują się haftem krzyżykowym. Mają fajne wzory. Ściągnęłam sobie kilka. Jakby twoja dziewczyna chciała powyszywać to ci wrzucę linka. Naprawdę piękne wzory :) Storczyk 👄 A co u Oliwiera? Hop hop... Słońce wychodzi. Może jednak grill będzie na podwórku. Planowałam w razie deszczu postawić grill w ogródku pod dachem a my wszyscy w salonie przy stole posiedzimy. Naliczyłam 13 osób, Musze to sobie jakoś zaplanować. Na dworze nie mam takiego dużego stołu. Na razie pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, to grill będzie bardzo huczny:DOkazje są bowiem niczego sobie;)Będziecie mieć razem 100 lat:PA przejście na odpoczynek też należy do wielkich wydarzeń:)Bawcie się dobrze🌼 DeBe, ja też proponowałabym kopiowanie. Sama tak robię i wiem, że w razie czego zostanie to co najważniejsze. A wiadomo, sprzęt potrafi być zawodny i to zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie.... U mnie też od rana słoneczko. Przez okno ładnie. A ja w końcu nadrobiłam dzisiaj zaległości ze spania z dwóch ostatnich tygodni. Byłam wczoraj padnięta...zmęczona stresem:ODzisiaj i jutro pracuję przy kompie, intensywnie i mało chętnie:Pale innego wyjścia nie ma i nie będzie:D Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato odchodzi powoli...taka kolej rzeczy...ale z chęcią pochodziłabym jeszcze w letnich ubraniach, z bosymi stopami, po prostu taka wolna:)Co roku mam na nowo z tym problem... Popracowałam sobie wczoraj. Najpierw nie mogłam ogarnąć wszystkiego, ale potem całkiem dużo zdziałałam. Dzisiaj niestety ciąg dalszy...ale co tam, dam radę:D Spałam dzisiaj 10,5 h, bez przerwy:DCzuję się super, zregenerowana i wypoczęta:)Może dzięki temu pochmurna pogoda nie będzie miała na mnie wpływu:) Miłej niedzieli, wypoczywajcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Dzień dobry w poniedziałek 🌼 Dla mnie dziś dzień odpoczynku i relaksu ;) Kawa na stół (_) Byłam na referendum. Coś mi się zdaje, że niewiele osób poszło. Idę na wp sprawdzić wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Hejka Kania, potrójne gratki 🌼 😘 🌼 😘 🌼 Chyba trochę zazdroszczę Twojemu M. :) chyba bym już chciała na emeryturę ;) może szybko zmieniłabym zdanie, chociaż wątpię .... zawsze umiem wypełnić sobie czas i to nie tylko obowiązkami ;) sama ze sobą też nigdy się nie nudzę ;) Powoli zaczynam wchodzić w trybiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
od rana ulewy.. z krótkimi przerwami na jasnosć nieba. Znalazłam chwilę na kompa. Kaniu- wszystkiego naj, najlepszego dla Ciebie , dla MM i radujcie się z jego wolności;) 🌻 to może jeszcze przyjedziecie w nasze strony? Wzięłam sobie do serca twoje rady . I faktycznie chyba wstawię kuchnię z gotowców . Cóż - najważniejsze , że 4 razy tańsza. :D Algira- trzymajcie się . moze jeszcze jakiś wypad na grzyby? niekoniecznie na rynek;) Storczyku - fajnie , że możesz się cieszyć ładną pogodą . Życzę by było jej jak najwięcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kurde spać nie mogę to kawę wam postawię (_) na dzień dobry 🌼 Pogoda od rana deszczowa. Zapowiadali w końcu ;) Mamy w planach nieco posprzątać w sypialni. Nazbierało się troszkę kurzu za łóżkiem. Sama bym nie dała rady odsunąć. ano zobaczę czy mój M nadal ma ten ambitny plan gdy się obudzi. ;) Mój namolny kot już koło mnie się rozkłada, najchętniej na klawiaturę ;) Pojechałoby się na grzybki ale ciekawe czy te upały nie spaliły grzybni.... Miejmy nadzieję że nie będzie tak źle ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, blado to widzę :O jest coraz gorzej, a w ostatnich dniach przyspieszyło :O są dni, kiedy prawie cały czas nie kontaktuje, tylko gada do siebie i to przeważnie brednie :O taki rodzaj autyzmu :O wieczorami pojawia się agresja .... a jakiej siły wtedy dostaje ...... niczym Horpyna. Coraz gorzej znoszę zarwane noce 😭 młoda ma w tym roku egzaminy .... bryndza :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hej 🖐️ :) Kaniu :) wszystkiego najlepszego 🌼 sto lat!!! U mnie wszystko dobrze (dziękuje, że mnie jeszcze pamiętacie) dalej zwiedzam piękne zakątki naszego kraju ...choć wakacje sie skończyły, to ja momentami czuje jakbym nadal ma nich był ...;) Pozdrowionka dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dziękujemy;) u mnie zimno , leje wciąż . Ale przynajmniej nie zalewa nas jak Wejherowa. MM pojechał z autkiem do serwisu , bo ... woda zbiera się wewnątrz , i leje do środka i na łopatki wentylatora. ten warczy , nie chce działać . Wodę z drzwi już wylali , liście które zapchały odpływ usunęli. teraz przed nami suszenie auta. Istny cud francuskiej techniki. W żadnym poprzednim takich cudów nie było :( Dobrze że to nie ja muszę się trząść w servisie. ;( Algira - trudna sprawa. Niestety nie do rozwiązania w zaden pozytywny sposób.:( T. pojechała z nami do marketu i zakupiła nową pralkę . Starą wykończyła dość szybko. Ciekawe jak długo ta pociągnie. Z racji posiadanego miejsca , a właściwie jego braku pralka ma 33 cm głębokości . www.oleole.pl/pralki/candy-gcy-1052d1-s.bhtml?from=ceneo&p=1054.71&cr=0 takowa. Zobaczymy jak się sprawdzi - przywiozą w piątek . zamówiliśmy z wniesienie i podłączeniem. Nie będzie się MM trudził . A starą zabiorą . Muszę dbać o kręgosłup MM:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikoguj???? pralka zainstalowana. pierwsze pranie mamy za sobą . ładna , wygodna , cicha. Wczoraj byłam na meczu futbolu amerykańskiego. Wreszcie mogłam krzyczeć do woli i nikt się nie skarżył :D A nasi wygrali :D:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Ja jezdem! :D:D U mnie inne atrakcje ;) wyobraźcie sobie, że pod moim laskiem pokazały się dziki! Jest tam taki może 10cio metrowy pas trawy, przeorały go dokładnie i to już kilkakrotnie :p Wczoraj MM polował na ambonie, bo koniecznie chciał je zobaczyć i zobaczył ............ lisy :p qrde, zwierzaki przenoszą się z lasu do miasta?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×