Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodka kawusia

Alimenty na dziecko od ojca pracującego w Anglii

Polecane posty

Gość slodka kawusia

O ile mogę się ubiegać?Czy ktoś ma podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytaj prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proste, bo w Anglli wszyscy tyle samo zarabiają i takie same alimenty płacą, tylko musisz powiedziec w sądzie jaki ma numer buta i kolor włosów? bo podobno blondyni więcej płacą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz juz zasadzone w polskim sądzie alimenty? Droga jest przez Sądy Okregowe-tam sa komórki zajmujace się sprawami alimentacyjnymi zobacz tu: Egzekucja alimentów z zagranicy Poniżej prezentujemy zbiór praktycznych informacji (w szczególności druki, formularze, instrukcje) mających za zadanie ułatwić przygotowanie stosownej korespondencji w sprawach egzekucji alimentów z zagranicy: 1. kraje Unii Europejskiej 2. Kanada 3. USA 4. umowy dwustronne 5. konwencja nowojorska Wszelką korespondencję dotyczącą egzekucji świadczeń alimentacyjnych z zagranicy należy kierować do: Prezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie al. Solidarności 127 00-898 Warszawa W przypadku pytań bądź wątpliwośc**proszę kontaktować się osobiście z inspektorem ds. obrotu zagranicznego - pokój 374 (III piętro, korytarz L) lub telefonicznie: 22 440-40-40; fax 22 440-10-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj tematu tu na kafeterii:"Ukrywający się w UK ex w zwiazku z zaległosciami alimentacyjnymi "-wszystko wyjasnione Domagac sie wysokości alimentów musisz tu w polskim sadzie jednak jesli go nie bedzie na sprawie moze ona trwac bardzo długo-najlepiej zapytaj w najblizszym sądzie okregowym co masz zrobić. To że on pracuje w Anglii niewiele zmieni-dzis pracuje jutro wraca do kraju-musisz uzasadnic w sadzie jego mozliwosci zarobkowe-np ze jest świetnym informatykiem czy hydraulikiem i ze wykonując solidnie prace w swoim zawodzie miałby mozliwośc zarobienie np 3 tys dlatego ty uważasz,ze kwota 700 zł alimentów na dziecko jest zasadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś się domagać słoiczka prawdziwej angielskiej flegmy. Co miesiąc. Dla dzieci. Żeby poznały smak zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wniosłam o podwyżkę na 1200. Dotychczasowe mam 300zł, ale za 300zł nie chce mi się ur******** tej całej procedury egzekucyjnej, więc najpierw podwyższę,a potem zacznę ściągać. na razie mam tylko ,,komornika polskiego''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej iść do prawnika (np tu: http://www.kancelaria-wylag.com/oferta) i dowiedzieć się jak wygląda cała sprawa ze ściąganiem alimentów, jakie procedury trzeba uruchomić ile to będzie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Najpierw przedstaw jakie Ty ponosisz koszty własne na swoje ukochane dziecko i dlaczego tak mało.I czy czerpiesz radość z dziecka czy tylko alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Najpierw przedstaw jakie Ty ponosisz koszty własne na swoje ukochane dziecko i dlaczego tak mało.I czy czerpiesz radość z dziecka czy tylko alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygnany z kraju
A no ciekawy temat :) czyż bym trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalejeZaTobą
16.12.13 gość Powinnaś się domagać słoiczka prawdziwej angielskiej flegmy. Co miesiąc. Dla dzieci. Żeby poznały smak zachodu. Oj dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty panie Zz Dziecko ma oboje rodziców ! Ojcowie nie wychowują to niech przynajmniej płaca na utrzymanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Ojcowie nie wychowują . A to ciekawe. Przechodzą koło dziecka i go nie widzą? Wychowuje się nawet cudze dzieci na ulicy. Ale dla Ciebie to chyba zbyt skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że w takich sprawach powinien rozstrzygać sąd. Zgłoś się do adwokata: http://plock-adwokat.pl/ a na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Czy była mojego męża może założyć sprawę nic mi nie mówiąc I zażądać 1200 na jedno dziecko gdzie d9 tej pory mój mąż płacil 600 Zł miesięcznie dodam że nikt z nas nic nie wiedział o sprawie wszystko było za plecami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież już znasz odpowiedź na zadane pytanie!

Skoro założyła, to jak myślisz - może? Czy nie może? 🧟‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Jak widzisz może i zapewne rozprawa odbyła się pod nieobecność pozwanego. Nieobecni nie mają głosu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×