Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem rozwódką

Nie myslałamże może być tak cudownie bez męża

Polecane posty

Gość jestem rozwódką

Po kilkunastu latach rozeszliśmy się, bez stresów, dociekań kto winien, problem jednak jest - nasza córka, niepełnosprawna, wymagająca ciągle pomocy innych osób, praktycznie to embrion, a nie żywe dziecię... Mam miłego pana w zanadrzu, ale czy ten związek ma przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rozwódką
chciałabym być szczęśliwą osobą, ale życie dziecka jest ważniejsze niż moje pobożne \życzenai. Na co zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało Twojemu dziecku że jest w takim stanie? Układaj życie z kimś nowym, to smutne nikogo nie mieć. Znałam kilka par mających chore dziecko i tak niewiele z nich jest razem, faceci to słaby materiał, przy takiej próbie zwykle odpadają zostawiając żony z chorymi dziećmi same. Dla mnie to wygodne gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rozwódką
Wcale mnie to nie dziwi, ja tez mam niepełnosprawną ruchowo]osobę w domu i zdarzało mi się słyszeć teksty od ukochanej osoby - "zostaw przygłupa", "idiota nie wie.."," on i tak jest głupi, nie zrozumie'. Mąż też uważał, że taki syn to obciach. Tak, to prawda, mój syn jest inny, niezły uczeń, ale woli majsterkować w swoim towarzystwie, a talent ma. Przypomina mi się Nikifor, nie czytaty, nie pisaty, a pozostawił po sobie sporo prac. Mój syn,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×