Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira_belka

Czy wystawiacie faktury elektroniczne

Polecane posty

Gość mira_belka

Czy wystawiacie w swoich firmach faktury elektroniczne? Jeśli tak, to jaki program jest do tego odpowiedni? Czy takie faktury powinnam wydrukować przynajmniej w jednym egzemplarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
mira_belko, Wystawiamy faktury elektroniczne na życzenie naszych Klientów. Jest to rozwiązanie ekologiczne, bo nie wymaga zużycia papieru. Używamy do tego programu, który stworzyliśmy sami na potrzeby naszej firmy, ale na rynku istnieje wiele dostępnych programów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaw a zasadnicza
nie hodujemy sarenki lubie sarnine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotyinteres
Dla kontroli z Urzędu Skarbowego należy mieć drukowane faktury i KPiR czyli po jednym egzemplarzu drukowanym warto mieć na wszelki wypadek bo to nie jest majątek. Natomiast tak, jak pisze eCityVision (i ja to potwierdzam z doświadczenia), większość klientów woli faktury elektroniczne ponieważ łatwo je przesłać przez e-mail. Oszczędzasz nie tylko na kosztach druku, ale także na kosztach wysyłki dokumentów do klienta. Jeśli masz niewielką firmę, taką jak moja (działalność jednoosobowa) a nie jesteś programistą, stworzenie progrmu do fakturowania specjalnie na potrzeby firmy może być dość drogie. Dla takich przedsiębiorstw rozwiązaniem mogą być programy do fakturowania on-line. Moja firma pracuje na szybkafaktura.pl co jest o tyle dobre, że w niewielkiej cenie mam też możliwość zapytania o radę księgowych, którzy z portalem współpracują. Poszukaj informacji w Internecie. Jest wiele opinii użytkowników, a większość programów można przetestować za darmo więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerus MacKwacz
Jeśli masz księgowość internetową w szybkafaktura.pl jak tu wspominają forumowicze czy w jakimkolwiek innym tego typu portalu to wystawianie e-faktur jest najzupełniej oczywiste. Nie po to przenosi się działalność do internetu i ogranicza koszty, żeby każdą fakturę drukować i kserować za każdym razem gdy jest potrzebna. Myślę, że tak będzie wyglądać przyszłość prowadzenia biznesu w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindbad
Podzielam zdanie poprzedników. Faktury elektroniczne są opłacalne. Za darmo możesz zrobić sobie szablon w dowolnym edytorze tekstu, ale to zabiera sporo czasu no i sama musisz kontrolować bieżące przepisy dotyczące wystawiania rachunków i faktur dlatego takie programy jak szybkafaktura.pl są lepsze i warte swojej ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wystawiam fv elektroniczne - chwała temu kto to wymyślił ;))) oszczędność czasu i pieniędzy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Ja w swojej firmie wystawiam faktury w programie Faktura VAT - Pakietu Przedsiębiorcy - prosty, przyjazny i niedrogi ale za to w pełni funkcjonalny program http://pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_firmaQ
A ja używam SYSTIM.PL (http://www.systim.pl) od kiedy tylko założyłem swoją własną firmę i jestem po dziś dzień zadowolony z usługi. Nie ma wysokich kosztów, ukrytych kruczków i haczyków, a za to jest prosty program ułatwiający mi pracę i życie. Mało tego, mam pełną kontrolę nad swoją biurokracją (dzięki temu wiem wszystko lepiej o mojej firmie bo mam do tego pełny wgląd) i wszystko leży w moich rękach, nie księgowej. Polecam samodzielność i program Systim.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×