Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herbert90

Jaką podjąć pracę w wieku 23 lat

Polecane posty

Gość Herbert90

Witajcie. Mam 23 lata, chciałbym rozpocząć pracę, dzięki której uzyskam min. 1500zł netto, jednak nie chcę mieć do czynienia z pracodawcą ani pracownikami na co dzień. Najlepiej własna działalność, ale wtedy zarobek min. 2500zł netto (bo zus). Wkład mogę przeznaczyć max 5000 zł, mam samochód, prawo jazdy kat. A i B, interesuję się i znam podstawy elektroniki, elektryki, informatyki, motoryzacji, hydrauliki, generalnie taka złota rączka. Najchętniej zająłbym się handlem, ale teraz hurtownie sprzedają w internecie, więc się nie opłaca, poza tym nie mam pewności, że produkt się sprzeda. Jeśli miałby to być praca inna niż działalność to chcę skończyć pracę o max 16.00. Może jakieś usługi? Co mógłbym robić, czym się zająć, by było to w miarę pewne? Mieszkam w miejscowości 9tys. ludności, taka bogata wieś. Od domu do najbliższej drogi asfaltowej mam 700 metrów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z pracą. w tym wieku to trzeba balować. Im szybciej człowiek zacznie pracować ,a tak na poważnie, tym szybciej się starzeje i dziadzieje. Zmajstruj jeszcze sobie dzieciaka, to już koniec młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz widziec pracodawcy ani klientow? To niby jak chcesz zarobic :-) Naucz sie robić strony internetowe, pozycjonować, albo pisac aplikacje w JAVA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 odpowiedz bardzo madra, nawet mi moze pomoc, dzieki za wskazowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbert90
Nigdy nie interesowało mnie balowanie i nie interesuje, ani żadne używki. Dzieci nie lubię i nie chcę mieć. Strony umiem robić, ale nie podoba mi się taka praca, ani pozycjonowanie. Pisanie javy to zbyt dużo nauki, mało ciekawe zajęcie jak dla mnie. Napisałem, że nie chcę widzieć pracodawcy ani PRACOWNIKÓW, a nie klientów. Kontakt z klientem jak najbardziej. Po prostu nie mam ochoty by ktoś mówił mi co mam robić i jak mam robić. Lubię pracę samodzielną, uczyć się na własnych błędach itp. Bardzo lubię gadżety/nowinki techniczne, technologie, nowoczesne systemy stosowane w samochodach, sprzęcie RTV, rzeczy nietypowe, rzadkie, usługi na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbert90
a może jakoś wykorzystać wolny plac? Mam ok 2000m2 wolnej ziemi (nie mogę jej wynająć, ani sprzedać, ale mogę ją dowolnie użytkować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie test predyspozycji zawodowych na www.tomastest.eu. Określ swoje cele, przeszukaj oferty pracy w tym kierunku i startuj w rekrutacjach. Wystarczy trochę cierpliwości i samozaparcia, na pewno się uda. I myślę, że rozpoczynanie pracy w wieku 23 lat to dobry pomysł. Tym bardziej, że nabierzesz doświadczenia i przynajmniej będziesz mógł określić, co chcesz (lub czego nie chcesz) robić w przyszłości dzięki tym doświadczeniom. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×