Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka198555

tanio z chin

Polecane posty

Zgadzam się z @WartotamKupować; Nie nacięłam się na żadnych oszustów, przesyłka dotarła, paczka zgodna ze zdjęciem, towar nie rozlatuje się po 2 dniach, jak sądzą tutaj co niektórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Właśnie obejrzałam w wiadomościach, że ta stronka jest oszukana jak wiele innych. Ludzie zgarniają wasze pieniąże a zamówionych produktów niewysyłaj. Sama miałam zamówić air maxy ale po obejrzeniu tego stwierdziłam że niekupie. Takie buty jak air max lub vans niemożliwe aby były tak tanie. NIEZAMAWIAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKo
Ja tam zamówiłam i problemu nie było. Nie narzekajcie, bo jeśli chcecie mniej płacić, to wiadomo, że będzie to jakimś kosztem. Poza tym myślicie, że gdzie są produkowane firmowe rzeczy? Ci ludzie też muszą jakoś zarabiać, nikt Wam nic szyć za darmo nie będzie, a wiecie gdzie są Chiny? No właśnie... logiczne, że będzie dłużej szło niż z miasta obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja112
Dla mnie taniozchin to też jak zbawienie. Dość mam oglądania rzeczy z cenami z kosmosu, które i tak i tak były robione w Chinach. Do tego wykorzystując ludzi. Wolę zapłacić mniej i mieć pewność, że płacę temu, kto faktycznie włożył w to swoje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doreneczka88
Ja jakiś czas temu zamówiłam sobie paczkę z taniozchin. Zastanawiałam się jak będzie ponieważ opinie są różne jednak wszystko jest ok. Fakt,ze przesyłka trochę idzie ale można to zrozumieć ponieważ leci do nas z Chin. Conversy super - widać,ze oryginalne, koszula również jest ok. Mają tam wiele rzeczy i bardzo tanio tak więc moim zdaniem warto jest skorzystać. A jak chcecie na już to idźcie do sklepu i kupujcie w cenie 4x wyższej :P Ja wolę poczekać i mieć to samo o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluska
no conversy mają bardzo fjane i tanie :) na pewno warto poczekac u nich na taki towar, bo wychodzi po podliczeniu wszystkiego znacznie taniej niż w PL :) poza tym omijamy lwią czesc marzy dla posredników, pracowników itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska15
Ja też zamawiam i też zgadzam się z tym, że na przesyłkę z tak daleka trzeba trochę poczekac - i to jest dla mnie normalne i logiczne. Poza tym jakość bardzo dobra w porównaniu z tym ile za to sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola438
Ja również już nie raz zamawiałam z taniozchin różne rzeczy i jak do tej pory się nie zawiodłam. Nie wiem czy są to oryginały czy nie, ja różnicy żadnej nie widzę i to jest dla mnie najważniejsze. Ludzie zazwyczaj narzekają, że paczka bardzo długo idzie. Owszem, na przesyłkę trzeba trochę poczekać, w końcu wysyłana jest ona bezpośrednio z Chin. Ja na paczkę zazwyczaj nie czekałam dłużej niż 3 tyg. Niższa cena wymaga jednak trochę cierpliwości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankatarina
Szczerze mówiąc, dość długo zastanawiałam się, czy zamówić u nich buty. Ceny kusiły, nie powiem, na zdjęciach buty tez wyglądały, jak 100% oryginalne, ale wiadomo, różnie bywa, miałam obawy, tym bardziej, że opinie były różne. W końcu się zdecydowałam (dostałam małą premię w pracy, także mogłam sobie pozwolić, nawet w razie czego). Zamówiłam zaraz dwie pary, dla siebie i chłopaka. Trochę się denerwowałam, że paczka nie docierała, faktycznie (jak piszą dziewczyny wyżej, trwało to dość długo) ale w końcu dotarła. Z samych butów jestem bardzo zadowolona, wyglądają świetnie (zupełnie inaczej, niż tańsze wersje air maxów, które można kupić w PL) bardzo wygodne, wyglądają solidnie. Po co przepłacać, kiedy porównywalną jakość, można mieć za nieporównywalnie mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki397
Też długo zastanawiałam się na d tym czy w ogóle warto coś zamawiać z taniozchin. Natknęłam się na wiele negatywnych opinii i na początku szczerze mówiąc trochę mnie to zniechęciło. W końcu się jednak przekonałam i nie żałuję. Coraz częściej zamawiam na taniozchin i jeszcze nie zdarzyło mi się abym czekała na paczkę dłużej niż 14-20dni. Produkty jakościowo są dobre, bynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina_jolie
Zamawiałam na taniozchin Conversy i jestem naprawdę zadowolona. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na przesyłkę, to dotarła do mnie po dwóch tygodniach. Ja nie wiem, czy Conversy są oryginalne czy nie, taka jest prawda, że dzisiaj, to czasem sami producenci nie są w stanie odróżnić swojego produktu od tego podrobionego. Conversy, które zamówiłam są naprawdę dobrej jakości i to sie dla mnie liczy. Po prostu nie wyglądają jak tanie buty z jakiegoś pierwszego lepszego marketu. Wyglądają na oryginalne, ale czy faktycznie są - tego nie wiem i szczerze mówiąc - wiedzieć nie muszę. Ważne, że mi się podobają i są porządnie wykonane. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Nie wiem skąd biorą się takie negatywne opinie odnośnie taniozchin od osób które nigdy tam nie zamawiały. Jakościowo odzież o dni nie różni się w zasadzie od tej którą można kupić w Polsce poprzez chociażby allegro (gro osób sprzedaje właśnie rzeczy od nich). Po za tym jak ktos ma obawy, że nie dojdzie to niech zamówi coś taniego za 30 zł i się przekona. Faktycznie czas dostawy jest troszkę dłuższy natomiast można oszczędzić. Mi na butach udało się oszczędzić blisko 150 zł na jednej parze. Więc za to mogłem sobie kupić drugą. Ale jak ktoś woli kupić w polce za 300 zł i myśleć, że kupił lepiej bo w Polsce to powodzenia - ale kupujecie praktycznie to samo. Wszyscy produkują w chwili obecnej w chinach - wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martery
Ja raczej nie zapłaciłabym za oryginalne 400zł, a nawet na pewno, po prostu szkoda mi dać tyle za buty.. Kupiłam niedawno parę na - sklepzchin . pl/pl_PL/producer/Nike/39 - piękne, wygodne, wyglądają solidnie, a z przesyłką zapłaciłam 160zł. I to jest bardzo przyzwoita cena. Opcja kupowania w tym sklepie jest na pewno zbawienie, dla takich osób jak ja, które nie potrafił sobie wyliczyć chociażby końcowej ceny na taniozchin :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka55
Ja też zamawiałam i też nie miałam problemów z niczym. Wiadomo, że przesyłka pójdzie długo, skoro idzie aż z Chin. Dlatego nie wiem czym się dziwicie. Poza tym to prawda, jeszcze nie dawno adidas i nike tez tam produkował buty, także jakość nie jest o wiele różna, skoro niedawno się tym zajmowali. Ja tam polecam taniozchin, jak dla mnie świetny pośrednik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1313
Ja też bardzo często zamawiam i jestem zadowolona z zakupów. Nawet mogę powiedzieć, że zaskoczyłam się nawet jakością. A buty są tanie, bo są bezpośrednio z Chin, a nie od Polskich kombinatorów podbijających ceny. Ja tam wolę zapłacić tym, którzy faktycznie je wykonali niż płacić na kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Majeczka
Ja w ogóle nie wiem o co tyle hałasu! Skoro ktoś chce to niech sobie kupuje "tanio z chin", a kogo stać w oryginalnych sklepach. Wiem jedno, że między jednymi i drugimi nie ma większej różnicy, a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać. Mam oryginalne convery ze sklepu i z ciekawości zamówiłam sobie te z Chin aby porównać- wynik wyszedł porównywalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ludmiła
Masz racje Majeczka :-) Ja uważam podobnie i sama zamówiłam u nich kilka rzeczy i nie narzekam. Jak się komuś nie podoba to niech idzie do sklepu i sobie kupi "oryginalne" buty (może wtedy się lepiej poczuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkrk77
tak zamawiałam już chyba z 10 razy na taniozchin ;) nigdy nie miałam żadnych problemów z dojściem paczki ;) a teraz jest nowy super sklepik internetowy sklepzchin.pl ;) tutaj cena jest juz podana z wysyłka no i jest łatwiejszy w obsłudze heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herimena
No ja nie jestem takim weteranem, bo pierwszą paczkę dopiero otrzymałam. Z conversami <3 Żałuję, że zdecydowałam się tak późno je zamówić, bo w tym sezonie już nie za wiele w nich pochodzę, a są przeboskie :)) Śliczne, praktycznie jak oryginalne, a wiem, co mówię, bo długo chciałam je kupić. Paczka szła do mnie prawie miesiąc, ale mimo wszystko było warto. Wczesną wiosną kupię pewnie u nich jeszcze jakieś buty, bo serio warto. Co z tego, że niby podróbka, skoro właściwie to jest ten sam, taki sam produkt, co oryginalny, z tym, że bez ceny, którą nalicza sobie (za bóg wie co!) firma. Ode mnie mają +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melassa66
gosc a czym się różni twoja strona od taniozchin ? Według mnie to jest to samo, z tym że tanio z chin ma znacznie większy zasięgi asortyment :) Oni nie są zwykłym sklepikiem, tylko takim odpowiednikiem taobao tylko polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telista8
Ja również w taniozchin zamawiałam różowe airmaxy - Fakt,że trochę czekałam na tę przesyłkę ale wiedziałam, że będzie to jakieś 2 tygodnie i po tym okresie właśnie przyszły. Jak moje wrażenia? Bardzo pozytywne. Buty super. Trochę bałam się,ze nie trafię z rozmiarem bo wiecie jak to jest jak się zamawia z sieci jednak okazało się, że pasują. Co najważniejsze to to ,że kosztowały kilka razy taniej niż te w sklepie ( bo w oryginalnej cenie biorąc pod uwagę moje biedne, studenckie stypendium to w życiu bym sobie takich nie kupiła...). Tak więc ja żadnych uwag tutaj nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja mam zamiar zamówić w tym sklepie conversy i kozaczki na zimę;) czas oczekiwania na przesyłkę mnie nie zraża bo zdaję sobie sprawę, że sklep nie mieści się w Polsce a w Chinach. Poza tym za te pieniądze mogłabym czekać nawet dwa razy dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola685
Był czas kiedy bardzo często zamawiałam na taniozchin pl . Później jednak przerzuciłam się na sklepzchin pl i również jestem bardzo zadowolona z zakupów. Jest to bardzo fajne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy nie radzą sobie z zakupami na taniozchin. Na przesyłkę w tym wypadku trzeba trochę poczekać, ze sklepu natomiast dochodzi ona do nas znacznie szybciej. Kolejną, sporą zaletą która nakłoniła mnie do tej zmiany jest znacznie łatwiejsza forma płatności. Wysyłka jest gratis więc na dobrą sprawę za dany produkt płacimy tylko jedną kwotę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam od nich 8-go lipca b.r., parę bluzek i torebkę. Na towar wydałam ponad 300 zł za wysyłkę zapłaciłam około 100 zł. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej paczki. Napisałam do nich kilkanaście maili z prośbą o wyjaśnienie sprawy później o zwrot wydanych pieniędzy i nic. Ostrzegam wszystkich przed zakupami z tej strony. (połączeni są z taobao) BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1298
Nie wierzę w złe opinie, muszą one być od konkurencji, lub sklepów, które tracą klientów, bo sprzedają drożej... zamawiałam tam nie raz i żadnych problemów nie miałam. Teraz korzystam z ich nowego sklepu www.sklepzchin.pl, o wiele prościej się tam zamawia. Wolę za Air Maxy na przykład zapłacić mniej, RAZ kupiłam w ''oryginalnym sklepie'' buty w kosmicznej cenie, bardzo szybko podeszwa zaczęła odchodzić a oni zrobili wszystko, żeby nie przyjąć reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia881
Ja tam zamawiałam już parę razy i nigdy nie miałam takich problemów. Nie wiem może ja mam szczęście, albo wy pecha ;p w każdym razie osobiście nic złego powiedziec nie mogę. Wiadomo, że paczka przyszła później - skoro idzie z Chin, warto było poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoria
Po pierwsze, kupując w tym sklepie, trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że to nie są oryginały, żeby później nie było pretensji. Ale niczym od tych oryginałów nie odbiegają, szczególnie jeśli wybierze się nieco droższy model. Ja ze swoich AirMaxów jestem bardzo zadowolona, tak samo, jak z całej transakcji z taniozchin. Prawie trzy tygodnie czekałam na przesyłkę, ale spodziewałam się z tego. A pracownik sklepu pomógł mi wcześniej obliczyć cenę końcową, którą będę musiała zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mankontent
Ja zgodzę się z Adoria. Zresztą na stronie jest wszystko opisane, rozmiary czas oczekiwania itp. więc nie wiem skąd te ogólne niezadowolenie. Ja z wszystkich kupionych tam rzeczy, na ani jedną nie mogę narzekać. Zresztą zawsze możecie sobie kupić oryginał- nikt nikomu nie broni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×