Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka198555

tanio z chin

Polecane posty

Gość AniaDe
Trzeba mieć świadomość co się zamawia i skąd, a nie dziwić się później, że przesyłka idzie dwa tygodnie. To nie jest list priorytetowy z sąsiedniego miasta, tylko paczka z Chin. Co do jakości, oryginalności - jest tanio, nawet z przesyłką i jak za taką cenę to jakość jest adekwatna. Jak dla mnie to idealna propozycja dla osób które co sezon chcą mieć coś modnego i fajnego, a nie bankrutować przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, jeśli miałabym zamawiać na stronie typu tanio z chin to już wolałabym kupić używane, markowe ubrania na portalu ogłoszeniowym (np. takie http://sprzedajemy.pl/temat/prima+moda). Z doświadczenia wiem, że można tam znaleźć sporo ładnych rzeczy w dobrym stanie, niejednokrotnie lepszym niż takie nowe, chińskie ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firella
Aaa. Dzisiaj dostałam paczkę i muszę się pochwalić! Naprawdę fajne zakupy, mam w końcu swoje wymarzone AirMaxy, na które wcześniej nie miałam kasy:)) Wiosną kupię na pewno kolejne na taniozchin! Nie wiedziałam, czy sobie poradzę z płatnością, ale skontaktowałam się z Panią (chyba konsultantką) która mi pomogła i oto mam swoje buty, po trzech tygodniach czekania! :DDD Jestem przeszczęśliwa, są śliczne i wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakerek
Jestem pozytywnie zadowolony. Nie rozumiem tylko tych negatywnych komentarzy, u mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka szybka, kontakt zadowalający a jakość ciuchów miodzio. Za tą cenę spodziewałem się że będzie gorzej, jednak powiem wam że warto i serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minezka
Też jestem zaskoczona jakością, bo to, co można dostać w polskich chińskich sklepach, to zupełna tandeta, a moja torebka kupiona na taniozchin, wygląda jak oryginalna i jakością też raczej nie odbiega! Pozytywnie oceniam zakupy w tym sklepie, bo nawet jeśli czasem jest utrudniony kontakt (wiadomo, wszyscy pracujemy i nie zawsze można odebrać telefon), to w końcu można się skontaktować i poradzić. A towar jest wart ceny, którą za niego płacimy, nawet, jeśli doliczymy cenę przesyłki. Będę zamawiać ponownie i mam nadzieję, że ponownie się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaZadowolony
Pozytywnie, wszystko szybko i profesjonalnie. Nie gadajcie głupot, czyżby konkurencja? U mnie tranzakcja poszła jak po maśle. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnyKoleś
Właśnie dostałem wysyłkę, kontakt jest na medal a ciuchy bardzo dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TowarPierwszaKlasa
Dokładnie tak samo jak u mnie, buty już kupiłem, przychodziły około 2 tygodni. Dobry towar : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnyKrytykant
Gość - Czyżby konkurencja? Ja kupiłem jestem zadowolony. Profesjonalnie szybko i konkretnie a buty trzymają do dziś. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNieKtoInny
Towar dobrej klasy, nie rozumiem złych opinii. Wszystko przyszło na czas(około 2 tygodni) a towar jest co do ceny super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomuśZiomuś
Przestańcie pierniczyć, nie podoba się to kupcie sobie oryginalne. Ciekawe czy starczy wam wasz zasobny portfel na jedne buciki. Mają tanio i jakoś na jakość nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też jestem zadowolona. Kupiłam sobie Nike na allegro. Czekałam 2 tygodnie. Buciki fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka99
Też popieram Adorię, przecież to idzie z Chin, więc wiadomo, że będzie długo. Niecierpliwi jesteście. Mimo wszystko i tak się opłaca, bo za tą cenę u nas w Polsce nic nie kupicie. Jakość wg mnie itak bardzo dobra jak na to ile to kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madarina
No właśnie, ja wiem, że za taką cenę towar nie może być oryginalny, ale pokuszę się o stwierdzenie, że buty, które mam od nich, ogólnie trzy pary (kocham conversy <3) są bardzo dobrej jakości, chodzę w nich od wiosny, całe wakacje i poza normalnym zużyciem, są w stanie idealnym, nie odbiegają od oryginałów. Po świętach znów planuję zakupy na taniozchin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem osób, które zamawiają towar z chin, a później psioczą, że czekają 30-40 dni. Przecież to jedzie z Azji, nie dostaniecie towaru w ciągu dwóch dni. Poza tym zamawiając z chin i tak wyjdzie taniej, niż jakbyście mieli kupować w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, ja również często robię zakupy na tanio z chin i nigdy, powtarzam nigdy nie było problemu z kontaktem, dostawą, czy choćby reklamacją. polecam niedowiarkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuzwa ile tu fejkow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Mi wydaje się, że piszą po prostu zadowoleni klienci tego sklepu. Ja przymierzam się do zakupów w tym sklepie bo wpadły mi w oko kozaczki na zimę :) W Polsce kosztują 3 razy tyle co w tym sklepie. Moim zdaniem to fajnie, że istnieją takie sklepy jak tanio z chin bo ludzie mogą sobie pozwolić na ładne ubrania w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co placic posrednikowi co fejki ???? mozna bezpośrednio wysylka za darmo na aliexpress.com zamawiac tłuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyndra
Ok, a co z tymi, którzy nie znają angielskiego? (albo: chińskiego?);) Ja lubię mieć wszystko po polsku, chcę wpłacać pieniądze na polskie konto, pośrednik jest po to, żeby pomóc w takich sytuacjach - ja nie wyobrażam sobie zakupów z za granicy. Kupiłam kilka rzeczy z taniozchin, nawet jeśli płaci się pośrednikowi to i tak wychodzi BARDZO tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanagosc
A co z cłem i reszta o których można przeczytać na forum? Zamierzam zrobić zakup airmax i cena jest super ale boję ze że po doliczeniu całej reszty wyjdzie drożej niż w sklepie. To tylko jedna para a nie zakup.hurtowy ale strach jest. Spotkało kogoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D mi się udało też parę fajnych ciuchów znaleźć na tej stronie. Można naprawdę wybrać coś fajnego w rozsądnej cenie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, bo już dwa razy zamawiałam, to jakość nie jest gorsza niż w niektórych sklepach w galerii. Zauważyłyście pewnie dziewczyny, że w sklepach też jest większość ubrań z chin albo ogólnie mówiąc z Azji. A tu przynajmniej można zaoszczędzić. A co do przesyłki to trzeba trochę poczekać, ale to zrozumiałe. Jeśli wam nie spieszno to według mnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
roxanagosc jak zamawiasz jedna pare butow dla siebie to nie ma praktycznie szans, żeby Ci to zatrzymali. Ja przez Taniozchin juz zamowilam 3 pare pisalam na poczatku do nich i odpisali, że jak beda jakies problemy to pomoga - natomiast 3 pary juz przyszly i zadnych problemow nie było, żadnego cła nigdy nie płaciłam. Te paczki są wysyłane jako prezenty a co za tym idzie są zwolnione z cła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanagosc
A co z podróbkami? To też pojedyncze sztuki omija? Ja od roku zastanawiam się nad kupnem ale tego boje się bardzo :) ale skoro tak mówicie to chyba warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa88
Też zamawiałam, więc mogę potwierdzić, że faktycznie warto u nich kupować. Co prawda trzeba trochę poczekać, ale wiadomo, że tak będzie skoro paczka idzie aż z Chin. Nigdy nie miałam żadnych problemów i aż dziwią mnie negatywne opinie, bo moi znajomi też się tu zaopatrują i nie narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
Też nie wiem dlaczego niektórzy tak negatywnie do tego sklepu podchodzą. Wiadomo, chwilę czeka trzeba na przesyłkę, ale ceny i jakość jest taka jak opisano na stronie. A fajna jest też, to cena podana już jest z kosztami przesyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GospodyniDomowa
Dokładnie, to że czasem coś nie doszło to nie musi być wina firmy. Wystarczy poprosić ich o numer przesyłki listu poleconego i szukać na śledzeniu na stronie firmy kurierskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
To, ze produkty idą kilkanaście dni jest raczej oczywiste w końcu te produkty idą do Ciebie z chin nie z polski i czas takiej wysyłki musi jednak potrwać.A jeśli chodzi o jakość ich produktów to jak najbardziej mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Nie kupowałam tam nigdy ale chyba się skuszę. Sporo pozytywnych opinii ma ten sklep... Ja chciałabym tam zamówić conversy i air maxy. W PL nie kupię tych butów bo mnie nie stać a na tanozchin mają naprawdę dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magadema
Myślę, że jednej sztuki celnicy nie zatrzymają, raczej przyglądają się większym przesyłkom. Poza tym, ja na taniozchin też zamawiałam AirMaxy i wyglądają jak oryginalne (mam porównanie z firmówkami), także nie sądzę, żeby chociaż z tego powodu ktokolwiek miał zatrzymywać przesyłkę. Ja ogólnie za wszystko zapłaciłam niewiele ponad 150zł :D także warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×