Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka198555

tanio z chin

Polecane posty

Gość milaaga
Ja jestem mega zadowolona, nawet jeśli trzeba długo czekać, czekałam trochę, ale to przecież normalne zważywszy na to skąd idą przesyłki. Ceny są przystępne, jeszcze ani razu nie miałam problemu z dostawą. Dla mnie liczy się, że zamówiony towar jest w porządku i tu nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodramatyczna
Uważam, że warto kupować na tej stronie, bo nawet przy opłacie przesyłki i prowizji można dużo oszczędzić i przy okazji fajnie się ubrać. Osobiście mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra1
Ja zamawiałam u nich buty i muszę powiedzieć, że zostałam pozytywnie zaskoczona, bo wszystko przebiegło bez problemów, a ja zostałam z ładnymi bucikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larouxx
Ja z kolei kupiłam sobie sukienkę i służy mi już dłuższy czas, myślałam, że szybko się zniszczy, ale zostałam mile zaskoczona i z pewnością będę tam jeszcze robić zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus77
Taniozchin nie polecam tej firmy na alie... jest bezpieczniej bo masz gwarancje zwrotu pieniędzy , na tanio z chin zamówiłam tylko raz i nigdy więcej juz tam nie zamówię to nie jest firma której można zaufać oszukują a pomyłki w wysyłkach sa nagminne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupować taniocha z Chin i podróbki to trzeba mieć niezle nasrane w bance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplolubnaa
Niby czemu nasrane w bance? Jeśli komuś to nie przeszkadza to niech kupuje. Oryginalne rzeczy są drogie, a tam można kupić, może i podróbki, ale dobre jakościowo i dużo taniej, a czasem to istotna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka88
@agus77 - albo miałaś pecha, albo jesteś z jakiejś konkurencyjnej strony ;) Nie mniej, jeśli spotkało Cię coś takiego, to przykra sprawa. :( Ja osobiście jestem zadowolona i nie miałam takich problemów z nimi. Kontakt dobry, zawsze dostawałam co zamówiłam. Mam same dobre wrażenia z tą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus77
@Anielka88. Ja nie jestem z konkurencyjnej strony podałam aliexpress bo tylko tam jest bezpiecznie i mam gwarancje zwrotu pieniędzy nawet w przypadku towaru złej jakości .Odnoszę wrażenie ze to ty tam pracujesz i na wszystkich forach reklamujesz tą firmę "krzak". Czy najwyższy złożyć skargę na ta firmę do UOKiK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniozchin to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykacia
Najłatwiej powiedzieć, że "TANIO Z CHIN to oszuści" albo "czas złożyć skargę do UOKIK". W takim razie - dlaczego tego jeszcze nie zrobiłaś? Bardzo mnie to zastanawia. Biadolisz, nic poza tym. Kupowałaś coś tam? Oszukali Cię faktycznie? No to składaj tą skargę, zamiast bić pianę... Ja się naprawdę zastanawiam nad takimi komentarzami, w Internecie można oszkalować bezimiennie każdego, dosłownie każdego. Wszystko pod przykrywką tak idealnej w tym przypadku anonimowości. Mój wujek też kiedyś miał taki przypadek. On akurat nawet z Internetu nie korzysta, ale kiedy znalazłam na jego temat negatywne opinie w sieci (tzn. na temat jego firmy) i powiedziałam mu o tym, był przeogromnie zdziwiony, bo historie zostały wyssane z palca, dotyczyły nawet usług, których nie świadczy i nigdy nie świadczył, więc nie mogły być prawdą. Dlatego przestrzegam wszystkich przed zbytnim zawierzaniem we wszelakie komentarze i opinie znajdujące się na forach internetowych. Zarówno to negatywne, jak i przesadnie pozytywne. Myślę, że trzeba się samemu przekonać. Ja akurat od taniozchin zamawiałam dwa razy i za każdym razem były to udane zakupy. No i nic więcej nie mogę powiedzieć. Może ktoś nie dostał towaru, bo akurat go wyprzedano? Ale wydaje mi się, że wystarczy zwrócić się do firmy i poprosić o zwrot gotówki, to wszystko. Naprawdę wierzycie w to, że firma oszukująca ludzi, utrzymałaby się dwa lata na rynku? Bo tyle na pewno istnieje, gdyż wtedy właśnie robiłam tam pierwsze swoje zakupy. Już dawno byliby ścigani za przestępstwa gospodarcze, tym bardziej, że sprzedają naprawdę mnóstwo towaru. Teraz można wszystko udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztetitka
Ktoś tu jeszcze mówił o pomyłkach w wysyłkach - owszem, takie zdarzają się wszędzie i każdemu sklepowi. Jak kupowałam na tanio z chin, też mnie to spotkało, ale tylko raz, więc chyba nie ma co narzekać. Poza tym, jak się napisze do firmy, to oni dają opcję - albo zwrotu albo wymiany, no i pokrywają ponowny koszt przesyłki, także nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tej firmy. Dla nich każdy polak to pijak i złodziej . Mają nas za bydło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makowski czy uważasz ze w Polsce ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem ?. Pozytywne komentarze wystawiacie sobie sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mescik22
nie polecam nikomu zlodzieje niby wyslali przesylke ale trafila gdzie indziej i teraz rece umywaja a walcze juz z nimi czwarty miesiac nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone przesyłki z Chin są na allinside.pl. Typowy sklep ze wszystkim, jednak oni nie oszukują. Przesyłki zawsze dochodzą i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowaowa
Ja proponuję allinside.pl, sprzęt z chin więc tani (ale dobrze wykonany i trwały) ale firma polska, więc nie ma strachu, że z chińczykami będziemy się bujać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, również słyszałam same pozytywy od koleżanek o allinside.pl. Chyba zdecyduje się wkrótce na jakiś większy zakup tam, bo ceny na prawdę pryciągają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupować w tych chińskich sklepach niż dawać zarobić sieciówkom sprowadzającym praktycznie te same rzeczy robione w tych samych fabrykach. również korzystaliśmy z mężem z allinside.pl i nie było problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100% z przedmówcami, to allinside wygląda bardzo dobrze :D Sama kupuję często jakieś drobiazgi i widzę tu bardzo miłą alternatywę :D W 100% zgadzam się ze stwierdzeniem, ze lepiej dać zarobić producentom niż tym pośrednikom podbijającym cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, odradzam wszystkim zakupy na tej stronie !!! postanowiłem zacząć z nimi współpracę na zasadzie dropshipinngu. zamówiłem na sklepzchin.pl ( to samo co taniozchin ale cena już z wysyłką ) 8 par butów które kupili u mnie klienci. piszą że wysyłają w 8 dni od zaksięgowania pieniędzy. za 2 dni minie 30 dni, status ciągle w trakcie kompletowania, nie ma mowy żeby ktoś odpisał na maila i udzielił informacji, klientom będę musiał zwrócić pieniądze. nie ma również mowy żeby się do nich dodzwonić !!! tragedia, wykończyli mnie psychicznie !!! stanowczo odradzam, oszuści !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja kupiłam kiedyś w tym sklepie buty na zimę i jestem bardzo zadowolona. Mają praktycznie wszystkie rozmiary a ja mam dość dużą stopę. Z tego co wiem niedawno zmienili nazwę i wysylają rzeczy nie tylko z Chin ale i z Hong Kongu i USA. Przeglądałam ich asortyment w nowym sklepie i wpadły mi w oko te buty do biegania http://www.szch.pl/pl/p/Buty-Nike-Roshe-Run-Hyperfuse-QS/655 Chyba je sobie zamówię, bo te które mam nie wyglądają za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aandżelika
A ten sklep znacie http://www.szch.pl/ ? Też mają fajny asortyment, telefony i obuwie. Moja znajoma właśnie ostatnio kupowała u nich telefon, chyba iPhone, mówiła, że to podobno chiński zamiennik, ale wygląda identycznie jak oryginał, no i wyświetlacz bardzo płynnie działa. Paczka przyszła z USA, więc nie wiem, co tam Chiny mają z tym wspólnego :P. Ja się nie za bardzo znam, ale grunt, że ktoś już sprawdził i przetestował, więc ja niebawem też będę zamawiać stamtąd telefon dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aandżelika
Oj sorka, nie widziałam wiki, że o tym samym sklepie mówisz, bo link taki długi mi się wydawał, a Ty podałaś po prostu odnośnik do konkretnego produktu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za cymbał z alinside spamuje dziś forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimgam
A ja tam wolę zamawiać takie buty w http://www.szch.pl/ , ponieważ jest Polska obsługa i można płacić w zł, to bardzo ułatwia sprawę i jak są jakieś problemy z dostawą etc. nie musicie martwić się barierą językową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze boję się trochę ściągać rzeczy z Chin. Z tego, co słyszałam, często paczki nie dochodzą, a jesli dochodzą, to zdarzają się buble, które często się psują. Ja za namową koleżanek skorzystałam z szch.pl i jestem miło zaskoczona. Bardzo szybka dostawa - 5 dni i miła polska obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek2626
Buty najlepiej właśnie na http://www.szch.pl/ kupić, bo nie trzeba płacić za przelew zagraniczny jak na aliekspress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×