Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pragnąca_Dziecka

Biegunka podczas ciąży

Polecane posty

Gość Pragnąca_Dziecka

Witam Was Kobietki. Chciałam Wam przedstawić moją sytuację i poradzić się. Otóż czytałam na różnych forach, że niektóre kobiety podczas ciąży miewają biegunki zamiast wymiotów. Ale kiedy to już się zaczyna? Współżyłam z Mężem 10 grudnia, były to dni płodne (mam bardzo nieregularne miesiączki, więc muszę tego pilnować). Miesiączkę miałam 2 grudnia. Mój cykl trwał 22 dni. Dokładnie tydzień po stosunku (17 grudnia) wystąpiła u mnie biegunka, bóle brzucha, podbrzusza, żołądka, niekiedy przykurcze. Miałam podwyższoną temperaturę ok. 37,5. Podkreślam, że nie mogło to być zatrucie, bo wszyscy jedliśmy to samo. Kolejnego dnia to samo, lecz bez podwyższonej temperatury. Dziś 19 grudnia stolec był normalny, temperatura znowu podwyższona ok. 37,3, bóle brzucha i inne wcześniejsze objawy się utrzymują. Czym to może być spowodowane? Na test jest jeszcze za wcześnie, a lekarza mam niestety dopiero na poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna ciaza, raczej, a po 2 , jakies głupoty tu piszesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo ból gardła będzie objawem ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaniedlugo bedziesz widziala ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego sformowania jak ZANIEDŁUGO można powiedzieć za chwilę, za moment, już wkrótce lub samo niedługo !!!!!!!! analfabeci to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×