Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Niedzielny

Klimatyzacja w domu

Polecane posty

Gość Marek

Tutaj klimamika.pl znajdziemy najszerszy wybór najlepszych producentów klimatyzatorów, polecam sam korzystąlem , mają dobry serwis i super kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk WYZ

Jak dla mnie idealna sprawa na upały http://72godziny.pl/klimakonwektory-kanalowe-w-domach-i-mieszkaniach/ bez klimatyzacji ja bym chyba nie dał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camel21

Oczywiście zależy do tego czego oczekujesz od klimatyzatora. Ja kupiłem taki że ma funkcje grzania i oczyszczania powietrza. Więc w lato chłodzi, a jesienią i zimą można się dogrzać. Funkcja oczyszczacza również się przydaje tym bardziej jak okres grzewczy się zaczyna to ten smog za oknem jest nie do wytrzymania. Klimatyzacje montowała mi firma xelektronik.pl. Prowadzą również przeglądy okresowe także full serwis :).Polecam ich z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel1

Klimamika jest okej. Fachowa firma bez dwóch zdań. Zajmują się klimatyzacją od A do Z, dobierają i serwisują urządzenia. Mam klimę od nich, działa bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz

Polecam klimamika.pl - zdecydowaliśmy się na taką inwestycję bo właśnie ktoś nam polecił firmę i po rozmowie doszlismy do wniosku, że jest to opłacalne i proste - nie żałujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klimatyzacje w domu - fakt, że założył ją właściciel, a ja jestem najemcą, ale tak przywykłem, że jak pójdę na swoje to tez sobie taką zamontuję. Raz wpadli panowie z Iguany, bo stamtąd właściciel ją brał, sprawdzić czy wszystko ok. Nic się nie psuje, przejmować się tym nie muszę, a chodzi non stop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do biura wybierałem klimatyzację ok roku temu, polecam firmę Klimamika, dobry kontakt i dobrej jakości sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klimą to uwaga na bakterie Legionella, które mogą się tam zalęgnąć. Także regularna konserwacja klimy to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie wygodna opcja. W gorace dni dzięki klimatyzacji o wiele łątwiej mozna przetrwać. Co do bakterii, nie mogę sie tutaj zgodzić. Po to jest serwis klimatyzacji i regularne jej czyszczenie, aby nic się tam nie zalęgło. Jeśl ktos dobrze dba o swoją klimatyzacje, nie musi obawiać się o takie własnie niespodzianki. 

jesli zastanawialibyście się nad montażem klimatyzacji, polecam kontakt z nimi:

http://klimatyzator.net.pl/

Oferuja montaż klimatyzacji w Lublinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Adama, 792 656 383, mój człowiek od klimatyzacji i spraw chłodniczych, poziom profesjonalny, przemysłowy, nie tylko budownictwo jednorodzinne. Docierają z ekipą do każdego regionu kraju, ale najczęściej Poznań, okolice. Warto zaufać. Sporo już przez niego projektów poleciało. Rozumie rynek i różne propozycje marek. Potrafi doradzić pod ograniczony budżet powiedzmy, bo czasami jednak trzeba coś pokombinować z wycenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×