Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saphira27

Dieta 1200 kalorii i ruch

Polecane posty

Witam. Mam 27 lat i postanowiłam zrzucić parę kilo i dokumentować swoje poczynania na tymże forum. Pracuję fizycznie, wracam o różnych porach i czasami nie mam kiedy zjeść, więc... Jadłam po 22 jak wracałam z pracy ( chodzę spać o 2- 3 nad ranem). Nie narzekam na swój wygląd, bo 92 cm w bodrach i 69 w pasie to jeszcze nie tragedia nie chcę warzyć 45 kg, ale do 49- 50 spokojnie mogę zjechać. Zamierzam jeść 4 posiłki dziennie w granicach 1200 kalorii i pół godziny dziennie przeznaczyć na rowerek i od czasu do czasu porobić brzuszki i inne takie. Ktoś chętny odchudzać się ze mną?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam też zamieszczać swoje menu i ważyć się tak co 5 dni. Dzisiejsze menu wygląda następująco: śniadanie- 3 kotleciki sojowe, 200 g kapusty kiszonej i wafel ryżowy 2 śniadanie- deser Satinio Bacoma i pomarańcza obiad: szpinak i 2 jajka sadzone kolacja do pracy- bułka sojowa z plastrem żółtego sera, pomidorem i cebulą, mandarynka. Do tego pijam dziennie 2-3 kawy z mlekiem 2%, bez cukru naturalnie :D Piję tylko wodę, bo soki i colę uważam za zło wcielone ( cukier, cukier, cukier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saphira:) Plan jest niezły, tylko jak pracujesz fizycznie, to zwiększ ilość kcal do 1300-1500 bo potem w chwili kryzysu twoja dieta zniknie bardzo szybko, a ty rzucisz się na jedzenie;) Będę zaglądac do Ciebie na topik:) Ja siedzac terez do świąt w domu na zwolieniu przeszłam na diete 1200-1500 kcal i ćwiczenia na czczo. Zwykłe mż i zdrowa dieta:) zresztą jest taki temat:) Pozdrawiam Cie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEZ SIE DOLACZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po pracy. Ma-sa-kra, ale dałam radę :D Jutro powtórka z rozrywki. Dzisiaj to padnę jak mucha niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TYCH KALORI DOKLADNIE NIE POLICZE, NIE DA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiesz, zupy i inne rzeczy ciężko policzyć, od tego są tabele kaloryczne. Przynajmniej w przybliżeniu wiesz co i jak ;). Ja po godzince pedałowania na rowerku na duuuużych obrotach. Moje menu na dzisiaj: śniadanie- szpinak 100g, 2 wafle ryżowe z filetem z indyka ( kupny w plastrach) 2 śniadanie- ryż na mleku Belerisso i kostka ciemnej czekolady obiad: zupa ogórkowa, 100g rybki opiekanej w occie ( kupna w słoiku) kolacja- jogurt pitny aromatyczna wanilia 0%, banan Do tego jak zawsze dwie kawki z mlekiem, bez cukru. Co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja staram się teraz kupować takie produkty, że pisze ile porcja ma kalorii :D. 24- 25 grudnia zrobię 2 dniowe odstępstwo od diety, co nie znaczy, że rzucę się na jedzenie ;D Jutro na 6 rano do pracy, a dzisiaj godzina rowerka za mną. Pozdrawiam ;) Co u was kobitki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaJJ
Ja też potrzebuję pozbyć się nadwagi. Mam do zrzucenia dokładnie 13 kilogramy. Dietę zaczęłam trzy tygodnie temu. Jem częściej,ale w mniejszych porcjach. Do tego zapisałam się na zajęcia dla odchudzających się. To mi pomaga, ale jakoś te efekty nie bardzo mnie zadowalają. Na razie mam 2 kilo mniej. chyba będę potrzebować wsparcia. Kupie sobie chyba te tabletki odchudzające - www.skracaj.com/23a3.html i może wtedy wszystko pójdzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy powinien dietę dopasować do siebie. Dla jednego to będzie 2000, a dla innego 1600. Chociaż 1200 to już chyba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle kalorii to zdecydowanie za mało, nigdy nie będzie to efekt trwały! lepiej zacznij od jakiegoś cateringu dietetycznego, jedz regularnie i tylko co Ci przygotują, a na pewno schudniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×