Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiliście coś głupiego po pijaku

Polecane posty

Gość gość
Tak, gdy miałam 20 lat zdradziłam mojego chłopaka "na łące" z kolega i do tej pory nic nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelizałam się z paroma facetami na ktorych nie zwrocilabym uwagi na trzeźwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on222
a ja po pijaku to kiedyś zerżnąłem ciotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak siadałem na kibel to zapomniałem zdjąć majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu od zdrady: nadal jesteś z tym chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jak sikałam to zapomniałam podnieśc klapy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys był juz ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ale usuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podlewałam kwiaty na balkonie o 14 godzinie na parterze całkiem nago w centrum miasta u koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej porze roku? kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo nigdy sie nie upilam , ale co gorsza zrobilam cos po trzeźwemu czego teraz żałuje i nie mam wytlumaczenia ze bylam pijana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego? Powiedz plizzz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam kolezance, ze gil jej z nosa wystaje. Do tej pory się do mnie nie odzywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona magda
nasikalam do wersalki:) zasnelam w dosc nietypowym miejscu:) przespalam sie z malolatem o 16 lat mlodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam loda mojemu ex w kiblu na dyskotece a pozniej sie calowalam z moim terazniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak bylam w holandii na truskawkach to tam miejlismy party na kampingu, tam co weekend wszysty chlali, no i raz pijana poszedlam spac***przyszedl do mnie 20 letni szczeniak i powiedzial ze mnie przytuli, a ja mu na to kompletnie pijana ze rob co chcesz, on sie polozyl i mnie przytulil od tylu a ja udawalam ze spie, on cie coraz bardziej przytulal czulam jego twardego, udalam ze niby w snie tylek wypinam i on sciagnol mi majtki i zaczol .......... szybko skaczyl i wyszedl a ja niby nic o swiecie nie wiedzialam, fantastyczne przezycie w takim strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku – nie po pijaku dałam się wydymać, a właściwie podstawiłam się do wydymania swojemu fajnemu znajomemu, też mocno wstawionemu. Na trzeźwo był na to za porządny. Od długiego czasu miałam na niego straszną ochotę ale jednocześnie nie chciałam, żeby uważał, że jestem puszczalska. Na firmowym wyjeździe udałam w odpowiednim momencie że dużo piję (naprawdę drinki były zdecydowanie słabsze) i poprosiłam o pomoc w odprowadzeniu do pokoju. Udawałam bardzo pijaną, ale tak naprawdę wypiłam bardzo mało żeby móc pozorować przypadkowe a naprawdę prowokacyjne zachowania. To naprawdę porządny facet, ale jak przy wchodzeniu do pokoju zrobiłam gest bezradności i jednocześnie zaczepiłam ręką o sukienkę odsłaniając pupę w stringach to w końcu pomógł mi położyć się do łóżka. A jak wiadomo spać w ciuchach z dnia jest i niewygodnie i niezdrowo. Jeszcze tylko drobny problem – jak, tak niby po pijaku zaaranżować wspólne wskoczenie pod prysznic (strasznie nie lubię seksu na spocono i nieświeżo) ale udało się pod pozorem konieczności wysikania – jak już obydwoje byliśmy na golasa i po pierwszym złączeniu – czyli już stało się, nie ma odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały romantyk
W lecie jeżdżę autem po pijaku nad wodę i podglądam małolaty . Onanizuje się patrząc na najładniejszą :) Czemu po pijaku- bo na trzeźwo bym się wstydził . I nigdy mnie nie złapali - ani za jazdę po % , ani za onanizm w miejscu publicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymałem psa sąsiadki gdy poszła na zakupy.Później robiłem mu loda z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2klasieszkolyPodstawowej
byla u nas praktykantka mloda sliczna blondynka siedziala za mna nagle puscilem baka cichacza :D bak tak smierdzial ze musiala wyjsc z klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×