Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Cienie pod oczami

Polecane posty

Gość Magnum90
gościu - przestań już z tymi nerkami, badałam się w lato, bo musiałam zrobić badania kontrolne, jedyny problem miałam z niedoborami minerałów i witamin, nerki są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnum90,a jak ty badałas te nerki???badanie jeszcze o niczym nie swiadczy,predzej swiadcza ciemne since pod oczami,ze cos sie dzieje z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebbeka81
Jeśli to faktycznie nie problem z ilością żelaza w organizmie (warto zbadać też ferrytynę) to polecane płatki hydrożelowe z drobinkami złota Prestige Hyaluronic Repair są faktycznie bardzo skuteczne na cienie pod oczami, nakłada się je na ok. 30 minut, mają przyjemną relaksującą konsystencję i do tego działają natychmiastowo, a oprócz redukcji cieni to nawilżają fajnie skórkę i jest ona taka rozświetlona - tutaj można sobie o nich więcej poczytać sklep.switpharma.pl/pl/p/Prestige-Hyaluronic-Repair-Zlote-platki-pod-oczy/152 Nie są drogie i są warte swojej ceny (można też poczytać sobie opinie na wizażu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wciskaj zadnych płątków bo na since pod oczami nie jest to zadan metoda,trzeba siegnac do zródla i oczyscic nerki,nie ma innej trwałej drogi pozbycia sie tej dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bredz o tych nerkach, mam since od zawsze, od malego dziecka amam juz 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Dokładnie, ja też nie mam problemów z nerkami, a sińce mam tak naprawdę już od 4-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
rebbeka81 - proszę powiedz mi, gdzie je można dostać i ile kosztują? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Bo dokłądnie masz widocznie problemy z nerkami od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba "taka Twoja uroda". Ja też niestety tak mam i pomimo,że raczej się nie maluję musiałam zaprzyjaźnić się z korektorem. Jak byłam w ciąży to mój ginekolog prowadzący dawał mi często skierowania na badanie krwi i moczu, bo nie podobały mu się te cienie, ale, że wyniki miałam zawsze bardzo dobre więc stwierdził, że to już taka moja uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na cienie pod oczami używam korektora z pierre rene. Bardzo dobrze mi się sprawdza i kryje sińce pod oczami. radzi sobie także z zakryciem małych niedoskonałości cery, pajączków, czy zaczerwienień. trzyma się też dosyć dobrze, więc jak chcesz, to możesz sprobować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fajnie się sprawdza krem pod oczy z Resibo. Niweluje cienie i napuchnięcia a dodatkowo nadaje blasku i świeżości cerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienie pod oczami potrafią się pojawić tak naprawdę dość niespodziewanie i nie ma sensu panikować. Prędzej przy później każdą z nas dopadną jakieś problemy i najważniejsze jest to żeby się nie załamać tylko zacząć odpowiednio działać. Ja myślę że na cienie pod oczami to Remescar https://remescar.pl/ idealnie się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie pomagaly ani żadne diety, ani wyspanie ani nie pomagały też kremy, więc po prostu zdecydowalam się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Postanowilam skorzystać z http://www.tuttibeauty.pl/uslugi/twarz. POWER HIALURONIC OCZY + RZĘSY. Świetny i bezinwazyjny, a efekty naprawdę są zniewalające. Czuję się o niebo lepiej, jeszcze kilka zabiegów i będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Cienie pod oczami to moja zmora, bardzo źle to wyglądało..w końcu zdecydowałam się na terapię laserem picosure i jest już znaczna poprawa kolorytu skóry, a jeszcze kilka zabiegów przede mną. Robiłam w klinice Krajewski w Warszawie jakby ktoś chciał, bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie uzywalam wielu korektorow ale mialam okazje wyprobowac kilka dobrych marek w sklepach i wedlug mnie, oraz sprzedawczyni, ktora latala ze mna po calym sklepie i szukala czegos maskujacego, najlepszy jest Artdeco Camouflage. Zakryje wszystko, nawet pieprzyki. Drugim dobrym korektorem jest korektor Catrice, bardzo dobrze kryje oraz jednoczesnie nie wchodzi w zmarszczki pod oczami i z tego powodu bardzo go cenię.

Polecam poszukac ich w sieci bo w sklepach online o wiele łatwiej je dostać no i ceny przystępniejsze ( nawet jeśli wziąc pod uwagę promocje w sklepach rossmann). 

Bardzo dobre promki mają tutaj https://darmarsklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja z cieniami pod oczami byłam u lekarza medycyny estetycznej. Teraz jest tyle metod, środków, że Pani Doktor po obejrzeniu stanu skóry dobrała mi odpowiednie zabiegi. Zawsze można przejść się na konsultację polecam dr Lenartowicz z www.lenartowiczclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia

spróbujcie płatki hydrożelowe z efektimy, są tanie i fajnie dzialają. cienie są o wiele mniejsze, a skóra rozświetlona i nawilżona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam krem z Bielendy po oczy właśnie, z owsem, pszenica, alantoiną, pantenolem, działa kojąco na podpuchnięte, podkrazone oczy, delikatnie nawilża.Super jest, polecam ten krem , to seria  Vegan Muesli. Zadowolona jestem bardzo z jego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×