Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 tygodniowy katar u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Witam, moija córka ma 11 miesięcy, od prawie 2 tyg ma katar, nic poza tym, w nocy jej sie dobrze oddycha, ale w dzien jej z noska leci. Jka myslicie, powinnam iść z nią do lekarza? czy poczekać jeszcze?bop generalnie nic poza tym jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzyj aspiratora do noska zby wyciagac wydziline i psikaj jej roztworem wody morskiej np marimer. ja wstrzymalbym sie z wizyta moze wietrz mieszkanie czesciej zeby suchego powietrza nie bylo? moze jakis nawilzacz do pokoju dziecka daj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U niemowlaka stosowaliśmy już ten sprzęt Novama Familino Pro. Poleciła nam go lekarz pierwszego kontaktu. Mój syn ma tendencję do łapania tanów zapalnych górnych dróg oddechowych, ale jakoś z inhalatorem lżej się zrobiło i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.06.2019 o 13:26, Gość Gość napisał:

U niemowlaka stosowaliśmy już ten sprzęt Novama Familino Pro. Poleciła nam go lekarz pierwszego kontaktu. Mój syn ma tendencję do łapania tanów zapalnych górnych dróg oddechowych, ale jakoś z inhalatorem lżej się zrobiło i to znacznie.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie

Moja córka miała katar jak miała 4 miesiące. Nebulizator to była konieczność i odciaganie katarkiem (mała tego nienawidziła, ale lekarka kazała bo to dla jej dobra). Miała katar 3 tygodnie (lekarka powiedziała, że może się tyle utrzymywać i dokładnie tyle trwal) ale w tym czasie bardzo często byłam u lekarza, aby ja osluchiwac, bo u takich małych dzieci szybko schodzi na oskrzela i trzeba tego pilnować (finalnie nie zeszło, ale już zaczynało i przepisano mi mała dawkę budixon neb do inhalacji). Tutaj to już jest większe dziecko, więc wg mnie jak nie słyszysz, że charczy i nie kaszle mokro, to spokojnie jeszcze tydzień bym się nie martwiła i nie szła do lekarza. Ale po 3 tygodniach już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×