Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak będzie ojcem

Polecane posty

Gość gość

Znamy się 2 miesiące, on.dwa dni temu dowiedział się, że jego była jest w ciąży. Rozstał się z nią, bo poznał mnie. Mówi, że odpowiedzialność za dziecko weźmie, ale nie wróci do niej, bo mnie kocha. A ja nie wiem co robić, jak zrozumieć tą całą sytUację. Co zrobilibyście na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już pracuję, ja kończę studia. Jest ode mnie straszy o 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby jak rozumieć? Będzie dawał kasę na dziecko i pełnił rolę ojca w jego życiu. Z doskoku bo z doskoku ale jak to mówią plany swoje a w życiu różnie bywa. Ile z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładuj się w to bo dziecko łaczy ludzi juz na zawsze. Była będzie zawsze obecna w jego życiu. No chyba, że ta była mu wkręca, że jest w ciąży żeby go tobie odebrać. Niech pokaże mu najpierw wyniki badań bo est ciążowy można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące jesteśmy razem. Jestem załamana. Pokazała mu USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz jeszcze wziąśc pod uwage że ileś tam będzie na dziecko płacił . Nie wiem , ale musisz to przemyśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym 7 tyg tu podszyw. Jest w 14 tyg. Dziwi mnie że dopiero teraz o tym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa miesiące to wbrew pozorom nie tak długo. Ja wiem, że chciałabyś przeczytać, że ta ciąża to nic ale ja nie będę ci ściemniać. Dziecko to duży obowiązek i była może próbować zabierać ci twojego faceta chociażby po to, że "potrzebuje jego pomocy bo coś tam dziecku trzeba...". Twój facet widzę, że poczuwa się do pomocy. Nie wymiguje się. Widocznie ma pewność, że to jego. Przykro mi i współczuje. Nie chciałabym byc na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kochał się z nią będąc z tobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha poza tym może też mówić, że potrzebuje wsparcia bo przecież jest w ciąży... Najprawdopodobniej twój chłopak ulegnie i pojedzie "dla świętego spokoju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w 14 tyg czyli chyba w 3 msc ( nie wiem jak to się liczy), a my jesteśmy razem nie całe 2 miesiące. Chce zrobić badania.DNA po urodzeniu, bo 100% pewności nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineralna8890
Ja bym się w to nie pakowała, jesteście razem zaledwie 2 miesiące, uciekaj dziewczyno póki jeszcze nie straciłaś z nim swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zobaczyć jak to będzie się rozwijać. Myślę, że była dziewczyna będzie go namawiać na powrót "bo rodzina musi byc pełna". Ale jak to będzie to nikt nie wie. No i jeszcze kwestia, że do 25 roku życia jak jego dziecko będzie chciało się tyle uczyć to ma obowiązek płacić na nie. Była złapała go na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiał z nią. Chciała go zaciągnąć do lekarza-nie zgodził się, chciała, żeby święta spędził z nią-nie zgodzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam z opowieści taką sytuację. Koleś na rozstanie (w zgodzie) przespal sie z dziewczyną(!) Ona wtedy zaszła w ciażę, o czym oczywiście nie wiedzieli. Potem on poznał inną, a tamta przyszła w 3 m-cu, że będą rodzicami. On pozostał ze swoją dziewczyną, obecnie są rodziną, ale ona nie wytrzymuje psychicznie tej sytuacji, jest zazdrosna o jego dziecko z tamtą, na tyle, że robi pieklo z życia i jemu i temu dziecku. A koleś chyba załuje że nie wybral powrotu do tamtej - matki jego 1 dziecka, bo dziewczyna pomimo, że była sama, to super wychowała dziecko, ogarnięta, pracuje. A ta którą wybrał - kura domowa, kwoka moznaby powiedzieć, wszystko źle, w ciąży królowa, trzeba było wokól niej skakać. Straszna zołza. nie pchałabym się w to kochanie. to jest dziecko, to nie zabawka, a zobowiazanie na całe życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham go, ale nie chce być tą drugą. Powiedział mi, że gdybym to ja była w ciąży byłby szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężka sprawa :( ale jeszcze aż tak dobrze się nie znacie, więc może faktycznie uciekaj póki jeszcze nic was nie połączyło większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to typ nie ogarnięta baba, bez pracy, mieszkania (mieszka z rodzicami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylam w idenycznej sytuacji kilka lat temu, tyle ze sie okazalo ze laska go chciala wrobic. teraz jest moim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony mozna by poczekać na testy z drugiej ciąża jednak troche trwa i pewnie za ten czas zdążysz się przywiązać do niego. A w jego słowa jaki to on byłby szczęśliwy gdybys ty była w ciązy nie wierz bo jesteś teraz "nowością" którą on się jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj, 2miesiące to mało.Będziesz musiała rywalizować z dzieckiem a może być tak, że jak się ono urodzi to on zechce być z nią i z dzieckiem i wspomnienia wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta to kobieta idealna według jego matki ponoć się z nią męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś głupia dziewczyno. Jasne, że uciekaj jak najdalej! Szkoda życia! Jeszcze się zastanawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlin23
Po pierwsze ona jest w 3miesiącu, był z nią, kochał się z nią,i tak natychmiast poleciał do ciebie....nie chciałabym takiego facet po drugie jesteście około 2miesiące ze sobą w sumie to się nie znacie i się ponoć kochacie jak dla mnie dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlin23 ma racje. tak jak wczesniej mowilam ty jestes dla niego czyms nowym a co bd jak ekscytacja minie? bd jak z tamta? szkoda mi jego bylej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlin23
Ja byłam z facetem 9miechów znaliśmy się wcześniej rok, on od początku wmawiał mi wielką miłość gadał o dziecku dobrze, że się nie nabrałam :) rozstaliśmy się a on za 2tyg miał inna tacy są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za związek 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki327
kochana wiej poki mozesz facet z bagazem to nic fajnego! zawsze ona bedzie sie wtracac w wasze zycie. poki jeszcze nie znacie siebie tak dobrze lepiej to zakonczyc ty mniej bedziesz cierpiala a on bardziej sie przylozy do bycia ojcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×