Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak będzie ojcem

Polecane posty

Gość gość
Gdy moja mama była ze mną w ciąży przyszła do niej jakaś kobieta i twierdziła, że jest w ciąży z ojcem. Mimo, że tata zarzekał się, że nigdy z nią nie spał ona uparcie swoje. Wątpliwości rozwiały testy DNA, które potwierdziły, że mój tata nie jest ojcem tego dziecka.wiem, że ta kobieta urodziła jeszcze jedno dziecko, 2 małych dzieci zostawiała samych. Chłopiec umarł, a dziewczyna była w rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy moja mama była ze mną w ciąży przyszła do niej jakaś kobieta i twierdziła, że jest w ciąży z ojcem. Mimo, że tata zarzekał się, że nigdy z nią nie spał ona uparcie swoje. Wątpliwości rozwiały testy DNA, które potwierdziły, że mój tata nie jest ojcem tego dziecka.wiem, że ta kobieta urodziła jeszcze jedno dziecko, 2 małych dzieci zostawiała samych. Chłopiec umarł, a dziewczyna była w rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana spieprzaj gdzie pieprz rośnie ,nie warto życia sobie spierdzielać z facetem co będzie miał dziecko ,ty masz jeszcze czas krótko jesteście ,szybko zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masa jest dziewczyn co wkrecaja facetom ciaze, przyjrzyj sie tej sprawie dokladnie i temu czy to aby na pewno jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci. twoja pensja, twój budżet domowy przy dzisiejszych zarobkach powiedzmy kasjerka i robotnik fizyczny to 3000zł na rodzinę, minus alimenty 350zł. zostanie ci g***o. a jak będziesz miała opłat tysiąc, to swojemu nie dasz, bo tamtemu musisz. niech on lepiej wraca do tamtej, moze ze sobą nei beda, ale lepiej żebyś nie babrała sobie życia. 2miesiace to tylko uczucie, zadna milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenciarz to jakby facet który ma kredyt 25letni co meisiac po 400zł. to jakbys wziela faceta z długiem 100tysięcy. nie ma innych, wolnych? jestes mloda, znajdziesz sobie innego, brzmi to moze dzis strasznie, ale chyba lepiej już isc swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ja bym się bała związać z facetem, który ma dziecko. Już nie chodzi o to, że musiałby płacić alimenty czy widywalby się ze swoją byłą. Ja bym się bała, że skoro jedną potrafił zostawić i zwiac, to ze mną mógłby postąpić tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×