Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koszulki z nadrukiem

Polecane posty

Gość gość

Mam pomysł na koszulkę z własnym logiem, ale nie wiem gdzie wykonać - jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.anger.pl warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Mnie pozytywnie zaskoczyła jakość koszulek od Red Lizard. Dostałem na prezent i teraz sam chcę sobie dokupić jeszcze kilka sztuk ;)) Mają wyjątkowe projekty, tego się nie znajdzie w innych sklepach. Żywe kolory, bardzo wygodny krój (fajne ściągacze na rękawachi przy szyi). Ich odzież najlepiej kupować prosto z ich strony www.redlizard.pl . w innych miejscach można się naktnąć na podróbki. Tu są oryginalne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś wykonać tshirt z własnym nadrukiem to serdecznie polecam usługi http://www.maroka.pl/. Specjalizują się w tym, mają odpowiedni sprzęt, a co najważniejsze gramatura ich materiałów jest wysoka dzięki czemu koszulki są trwałe i nie rozjeżdżają się po pierwszym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylkomalowane.pl Recznie maluja tematy na koszulkach. Maja dobre materialy i niezle ceny. Trwalosc na pewno lepsza niz nadruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangsterlubaszenko
Ja zamawiałem przez Allegro - zapłaciłem stosunkowo niewiele a okazała się naprawdę dobrej jakości. Tylko uważnie czytaj komentarze - niektóre firmy robią tanio ale mizernej jakości... Polecam Ci poczytać ten artykuł: http://hammel.pl/atrakcyjne-koszulki-z-eleganckim-nadrukiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Większe ilości na ogół zamawiam w A3extra w Poznaniu, bo tam jest tanio i dodatkowo przy dużym zleceniu można liczyć na jakiś upust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Zgadzam się Z Hanką, w A3extra w Poznaniu szczególnie te pojedyncze drukuję bo mają fajne ceny. Normalnie drukarnie chcą zamówień po co najmnije 100 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×