Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gosiunia1234
hej dziewczyny ja zaczynam 6-7 tydz w tamtym tyg bylam na badaniach usg i byly ok jednak w czw zaczelam tracic objawy ciazowe powtorzylam bhcg w pt i wynik mialam taki sam jak w pn poszlam szybko do innego lekarza a on ze ciaza obumarla ze na jego wyliczenia powinnam 7tydz a usg ze 5 pokazywala tak sie wystraszylam ze caly weekend przeplakalam.....dzis doczekalam sie wizyty na ktorej bilo serduszko:))))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Gosiunia Strasznie ci współczuje ze trafiłaś na takiego patafiana a nie lekarza i tym bardziej sie cieszę ze serduszko bije i wszystko jest ok! Chroń nas o takich pacanow niedouczonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
czytalam twoje opisy co do slubu to ja mialam taka sytuacje maz gdy bylam w ciaazy chcial koscielny a ja nie chcialam ze wzgledu na ciaze wzielismy w 6miesiacu cywilny mielismy za rok wziac koscielny ale niestety zaluje bo juz pozniej ciezko....minelo od porrodu 2 lata i dalej nie mysle nawet juz o slubie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Tez sie obawiam czy faktycznie za rok weźmiemy ten kościelny ale powiem wam szczerze ze ten slub cywilny chce dla siebie i dziecka a kościelny jeżeli tak bardzo mu bedzie zależało na tym jego normalnym ślubie to bedzie zabiegał o to żebyśmy go mieli, a boje sie ze faktycznie jak już bedzie dziecko to może ostatnia rzecz na ktora bedziemy mieli ochotę to planowanie ślubu dlatego teraz chce chociaż ten cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Gosiunia duzy już mialas brzuszek w 6 miesiacu? I jak otoczenie zareagowało na ta informacje, bo większość ludzi mysli ze jak slub w trakcie ciazy to ze względu na dziecko a nie z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
hmmmm wiesz tu nie chodzi o to ze zabiegac o slub koscielny ma twoj narzeczony bo po koscielnym bedziecie malzenstwem a wydatki na dzicko i zycie sa duze i pozniej troszke przelicza sie a to wydatek kilkudziesieciu tysiec.a co do brzuszka w 5miesiacu nie mialam a w 6 juz troszke a w polowie 6 juz nawet nawet w 5miesiacu nie zawsze widac brzuch chyba ze kots jest chudy lub ma miec drugie dzicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
a otoczenie wiesz nie wnikali my zrobilismy to dla siebie dla naszej sytuacji wolalam zeby wiesz jeszcze w szpitalach pytaja czy mezatka chociaz juz coraz mniej "niby"zwracaja na to uwage ale..... rodzina nic nie mowila wiedzila ze sie kochamy i ze spodziewamy sie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K yyyy, a powiedz mi co osoby w szpitalu mają do Twojego stanu cywilnego i czemu jakkolwiek powinno obchodzić Cię ich zdanie? szczerze mówiąc mega mnie zaskoczyłaś tą kwestią, może dlatego, że ja absolutnie nie przejmuję się zdaniem otoczenia. bo co, taka położna czy pielęgniarka mnie żywi czy dziecko wychowa? jest w szpitalu po to, żeby mi w danej chwili pomóc a nie wyrażać swoje opinie na temat mojego stanu cywilnego i sposobu zajścia w ciążę. ale pocieszę Cię, moja koleżanka rodziła na początku czerwca a ślub brała w marcu. na ślubie brzuch był idealnie płaski, dwa dni po wysadziło jej piękną piłeczkę. czyli dziecko ładnie czekało aby mamusia mogła się efektownie zaprezentować na ślubie ;) gosiunia współczuję, że trafiłaś na takiego niedouczonego idiotę. dobrze, że wszystko miało pozytywny finał i z maleństwem wszystko w porządku. naprawdę, ja bym się do takiego imbecyla przeszła albo wysłała kogoś bliskiego w celu przekazania kilku ciepłych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma sprawdziłam i w momencie bóli i przyjęcia do szpitala biliurbinę miałam 0,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Catherine Ja zawsze miałam tradycyjne podejście do małżeństwa i dziecka i nigdy nie chciałam być w ciazy przed ślubem od zawsze miałam podejście takie, ze najpierw muszę stworzyć rodzine pełna i formalna, a pozniej dziecko. Dlatego zależy mi na tym ślubie i na tym żeby miało takie samo nazwisko jak ja a nie tylko takie jak tata, zreszta to troche mały kompleks pochodzenia z rodziny niepełnej, w której był rozwód i brak ojca przy dzieciach, my nazywaliśmy sie inaczej niż mama i zawsze każdy w szkole patrzył na nas jak na rodzine patologiczna mimo ze nią nie byliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
tez jestem takiego zdania tradycjonalistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catherine dzięki za wyniki. to już sama nie wiem jak to jest. wystraszył mnie że bilirubina jest wyższa przy woreczku. ale u mnie usg nic nie wykazuje. może te podwyższenie bilirubiny było przez zapalenie żołądka. grunt że ostatni wynik był ok. ja o 14.45 mam wizytę. nie mogę się doczekać ale oczywiście stres też jest czy wszystko ok kkkk jeśli będzie wam zależeć na kościelnym to na pewno go weźmiecie. z tym brzuchem to jest różnie. moja kuzynka do 5 miesiąca była płaska. ja w 12tyg już miałam wyraźnie zaznaczony brzuch. obie byłyśmy szczupłe. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiunia twoja historia jest przerażająca na szczęście dobrze się skończyło. znajoma też tak miała. pierwsza ci ąża zakończona w 7t druga ciąża lekarz w 9t powiedział że powtórka. była już w szpitalu gdzie tuż przed zabiegiem zrobili usg a tam serduszko bije. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K tradycyjne podejście rozumiem, sama miałam podobne do momentu odwołania ślubu. przestraszyło mnie jedynie to z personelem szpitalnym. poza tym utwierdzasz mnie w przekonaniu, że ludzie są podli i wtykają nos tam, gdzie nie powinni. bo niby co kogo obchodziło jak macie na nazwisko wy a jak mama? obrzydliwe plociuchy, które zajmują się innymi zamiast swoim podwórkiem. a, wiesz, że jeśli napiszecie do kierownika USC podanie i podacie ważny powód (a ciąża się do takich zalicza) to kierownik może dowolnie skrócić termin oczekiwania na ślub cywilny? Alma ta historia jest po prostu makabryczna, dobrze, że zrobili USG... a co do woreczka to ja też nie wiem jak to jest. zapalenie na pewno wychodzi w morfologii a boli ponoć jak kamienie uderzają o ściany woreczka (bo normalnie sobie spokojnie pływają bez szkody dla właściciela). woreczek żeby wydzielić żółć kurczy się i wyrzuca porcję żółci dlatego nie pozwalają jeść np. tłustego żeby te skurcze i wydzielanie żółci nie było aż tak intensywne. okropny temat, definitywnie do operacji wycięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma Dokładnie tak jak napisałaś z tym ślubem kościelnym:-) Catherine A nie wiedziałam, ze moge skrócić termin oczekiwania, bardzo przydatna informacja w moim przypadku:-) gdzie czekam czy brzuch wyskoczy czy nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
dZiewczyny a jaka mialyscie wielkosc crl na usg w 6tyg??a dla mnie to bylo straszne bo w grudniu poronilam w 5tyg i znowu myslalam ze powtorka;/a staralismy sie tyle miesiecy :(ale wkoncu sie udalo mam nadzije ze nic sie nie bedzie dzialo bo tyle sie naczytalam historii ze w kazdym okresie ciazy moze zaniknac tetno az zamiast cieszyc sie to ciesze sie i martwie naraz:(ehhh a w pierwszej ciazy tak bardzo bolaly mnie piersi ze nie moglam zasnac bez stanika a teraz tylko bolaly mnie pierszy tydzien po zaplodnieu a teraz nic:)myslalam ze to zly znak dlatego robilam badanie bhcg w ktorym sie pomylili i stad te zamieszanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, byłam na USG w poniedziałek to był mój 8 tydzień według ostatniej miesiączki, ale na USG wykazało ,że to 6 tydz. 1 dzień.. Możecie mi wytłumaczyć czemu taka różnica, czytałam na innych wątkach że kobiety mają ten sam tydzień na USG, jak i według ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
asiał-nie martw sie mi wczoraj polozna powiedziala ze roznica moze byc 2 tyg na usg tak samo przy porodzie masz 2tyg w przodi 2 tyg w tyl:)niemartw sie lekarze czasem maja zly dzien i potrafia nastraszyc...a tez wiesz moze tak ustawil usg bo to duzo zalezy od nich mi tez w tamten pn mialam 5tyg i 2dni a w ten wt 6 tyg 1 dzien a powinno byc 6tyg i 3 dni powiedziala ze na to nie patrzy sie a mam 6tyg i 6dn wedlug miesiaczki i tez wiesz w srodku sie martwie....ale takie juz jestesmy kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
asiał ty chyba zle policzylam bo patrzylam poprzednie strony termin masz na 23/24 czyli masz 7tydz:P maxymalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy deszcz
Hej dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny ja już po wizycie wszystko ok. z usg wychodzi 8t 5d. za 4 tyg badanie genetyczne. mam też iść za 2tyg z wynikami krwi w sprawie tych wymiotów. ale mi się teraz będzie dłużyć. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiał rzeczywiście chyba źle liczysz. ale też nie martw się bo tak się zdarza. do końca ciąży termin z usg może jeszcze kilka razy się zmienić. u mnie akurat i w pierwszej ciąży i teraz terminy są identyczne ale koleżanki mają różne. wszystko zależy od zagnieżdżenia zarodka i owulacji. jeśli chodzi o imiona to mi się podoba aleksander ale mąż by nie chciał i oliwia. ale teraz pełno oliwii. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Cześć:-) A ja wczoraj nie wiem co mi było ale poszliśmy do restauracji i tak mnie tam zemdlilo i strasznie rozbolal mnie brzuch, wróciliśmy do domu i pierwsze co to musiałam sie położyć z tym bolącym brzuchem i oczywiście usnęłam. Ostatnio długo i dużo śpię:-/ nie wiem czemu ten brzuch mnie tak bolał czy cos mi zaszkodziło czy może to cos złego oznacza:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma cieszę sie ze wszystko okey. Jak Twoje samopoczucie w pracy, dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,. Mam pytanie do wszystkich mam z września 2014. Otóż byłam we wtorek u lekarza i okazało się że nie widział tętna:(( zasugerował że już tylko czekać na .... ;-((( Dzisiaj jest 7 tydzień i 2 dzień od ostatniej @ .. czyli rozpoczął się 8 tydzień (6 tydzień życia dziecka). Czy tętno ma szanse się jszcze pojawić:((? Bo niby pisze ze 6-7 tydzien ciąży ale nie wiem czy liczone od daty ostatniej @ czy od faktycznego życia dzidziusia :(((( pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K-K-K-K -JA tez mam takie bole jakies brzucha a najbardziej wieczorem jakies powietrze mi sie gromadzi w brzuchu nie fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
I kurcze już drugi raz zapomniałam połknąć kwasu foliowego :-/ zła jestem na siebie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie w aptece ( kosztuje to grosze) takie pudełeczko z podziałami na leki (rano, popołudnie, wieczór), ja tam wkładam leki na 3 dni i do pracy jak znalazł (rano nie jem w domu sniadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
czesc dziewczyny jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala1407 potwierdzeniem lub zaprzeczeniem diagnozy lekarza może być tylko wynik hcg (a raczej jego 2 wyniki w odstępach 48godz.) Ja w pierwszej ciąży przez lekarza zostałam wysłana juz na zabieg czyszczenia, bo właśnie nie widział bicia serca, w szpitalu na szczęście zrobiono mi badania na potwierdzenie diagnozy "lekarza" i... moja córeczka ma dzisiaj 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×