Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość niuniaanulka
Ja bylam na usg bioderek niestety u mojej Joanny lekka dysplazja zalecono poduszke frejki musi nosic 24 h niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
Witam dziewczyny ,jestem mamą z marca 2014.Mam sporo ciuszków po synku.Firmowe ,zadbane.Chce się tego pozbyć za niewielkie pieniądze.Zapraszam. malgorzatawojciechowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
Dziewczyny, korzystacie z pasów poporodowych? Poleccie coś konkretnego. Dziś otrzymałam Tummy Trimmer i go odsyłam, bo nie widzę w ogóle różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
gościu do twojej wiadomości to mnie nikt nie utrzymuje.to że jestem w domu z dzieckiem to dla ciebie zaraz jestem darmozjadem???przyjmij do wiadomości, że cały czas pracuję w domu - robię to po nocach co mam do zrobienia ale tobie nic do tego czy się zajadę na śmierć.na wszelki wypadek wyprzedzam kolejny durny komentarz i zaznaczę, że nie jest to najstarszy zawód świata;)jak mnie wkurza takie coś!nie będziesz mi tu pisał/a bzdur jak nie znasz mnie i nie wiesz jakim jestem człowiekiem!!!wiem co to bieda bo z takiej rodziny pochodzę i nie wstydzę się tego!!! Wiem jak to jest kiedy trudno jest zasnąć bo jest się tak bardzo głodnym, wiem jak płacze matka gdy jej dziecko w październiku idzie do szkoły w chodakach (pamiętam jak dziś bo wtedy pierwszy śnieg już spadł), pamiętam ten wstyd bo jak pewnie wiecie dzieci są w takich sprawach okrutne. Pamiętam , że wiele rzeczy chciałam mieć a nie mogłam i czysty egoizm podpowiedział mi aby wysłać mamę do OPS-u i dokładnie pamiętam jak odpowiedziała mi, że mają zdrowe ręce i jakoś damy radę. Wszystko co mam osiągnęłam sama - ciężką pracą i determinacją!!! Aby kolejnej jesieni nie przechodzić w chodakach już latem zbierałam każdy grosz - zbierałam jagody, grzyby. Studiowałam dziennie też nie za pieniądze od mamusi...gdy moje koleżanki bawiły się w najlepsze ja ciężko pracowałam aby opłacić pokój i mieć za co żyć...każdy weekend i wolny dzień od zajęć pracowałam, każde wakacje praca w ośrodkach wypoczynkowych ....mimo to skończyłam studia, założyłam rodzinę i daję swoim dzieciom wszystko to czego sama nie miałam. Jednego jestem pewna - bieda może dotknąć każdego i z różnych powodów...ale gdybym miała tak podchodzić do życia to nie miałabym nigdy dzieci.Wiem, że jesli los zaskoczy mnie taką sytuacją to mam na kogo liczyć - mam rodzeństwo...wiem , że nie zostanę sama;)Patrząc przyszłościowo tego chciałam właśnie dla swojej córki - żeby kiedyś tam nie została całkiem sama.Bo dla mnie rodzina jest najważniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny kocur ja po 1 ciazy kupiłam sobie takie spodenki ucskowe do kolan.sięgały one az pod piersi ale były strasznie niewygodne ciezko sie to ubierało.nie byłam zadowolona.teraz mam taki pas coś jak gorset ale tez kiszka jak dla mnie.z dołu wpija mi się w ranę a u góry tworzy mi się taka buła brzydka jakbym miala 4 cycki;)))tez jestem ciekawa czy któras z was poleci coś innego.ale mysle ze trzeba sie po prostu ostro zabrac za cwiczenia.mi poki co brakuje czasu w ciagu dnia a wieczorem padam...wieczorem w sumie w nocy:)kłade się najwcześniej ok 23 a najpozniej o 1. takze cwiczenia u mnie na zasadzie szybkich spacerów z wozeczkiem. u mnie waga się aktualnie zwiększyła niestety - ale to zasługa braku regularnych posiłków, czasem zjadam coś dopiero wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalina rumianek często uczula i powoduje bóle brzuszka,uważaj. Najlepiej podawaj zwykłą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty biedronka szkołę zaczynałaś w październiku lol Studentko od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Podawałam wodę przegotowaną, ale przy mm potrzebuję coś na trawienie, bo mała bardzo się męczy bo kupki gęste są:( sam bobotic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Gościu debilny,... A co ty myślisz ze studia zaczyna się od 1 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
tak, ćwiczenia by się przydały, a w moim przypadku również rezygnacja ze słodyczy, ale jak to zrobić?? Normalnie nie chce mi się ćwiczyć i nie potrafię sobie odmówić czegoś pysznego, ale nie chce mieć też takiego brzucha jak teraz! I piszę to zajadając się lodami :/ Jaki macie obwód w talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam od razu maciora. Wagę mam spoko-53kg, ale brzuch nie chce dojść do siebie, za dużo skory. Ale dziś kupiłam sobie majty wyszczuplające w pepco za cale 5zl i świetnie się sprawdzily-zabraly mi 10 cm z talii i teraz ten brzuch wygląda jak należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można kupować bieliznę i to modelujacą w pepco za 5 zł krzywdę sobie robisz. Zainwestuj kup majtki wyszczuplające z odpowiedniej tkaniny oddychające dopasowane do figury, pewnie Stadniki też kupujesz w pepco za 5 zł. Boże a potem lament ze cycki wiszą brzuch wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Ja też kupiłam majtki wyszczuplajace za 12 zł i są spoko, bo pas mi sie nie sprawdził. Tylko jedno mi sie w tych majtkach nie podoba- na pupie sie wpijają i wyglądam jak w gaciach po babci :P ale brzuch super wygląda. Kupiłam dzis nowe kropelki delicol, są drogie ale podobno super na kolki, zobaczymy czy u nas sie sprawdzą i wam napisze za kilka dni bo bobotic nic nie dawał, a podawalam ponad tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedzi naszych gości są żenujące. Czytam i zastanawiam sie co to za idioci. Nawet nie wiedzą że studia zaczynają sie od 1 października. I najlepiej wiedzą co dla nas dobre w kadej sprawie. Ale hejterstwo w necie teraz modne i te zakompleksione osoby tym żyją niestety bo chyba swojego życia nie mają skoro mają czas na komentowanie naszego forum. Goście zalozcie swoje rodziny to nie będziecie mieli czasu na głupie komentarze. Ach ulzylo mi :) Buziaki mamcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
pylasia,mi pediatra powiedziała, ze minimum 10 dni brac dane kropelki zeby był efekt, żeby nie zmieniac co kilka dni, a jesli kropelki nie dzialaja po 2/3 tygodniach to moze oznaka, ze cos z jedzenia szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Ja już karmię tylko mm i postanowiłam ostro wziąć się za siebie tzn same lekkostrawne i zdrowe rzeczy mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na pierwsze efekty...:) Bo póki co od porodu nie straciłam ani kg i muszę zrzucić 20 kg:( A może jest któraś na diecie, byłoby mi raźniej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o październiku ale nie napisałam ze to był pierwszy dzien szkoly gościu;)))) to były czasy szkoły podstawowej;)i to nie był mój pierwszy dzien szkoly...ale jakie to ma znaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Ja kupilam majtki wyszczyplajace za 8,90 zł :-) i szcxzerze mowiac mam w dup** z jakiego sa meterialu.... I przypuszczam ze akurat sklad tkaniny ma sie tyle do wiszacej skory, co fryzjer do łysego... Xxxxxx nie wiem czy mi to pomoże bo pochlaniam SŁODKIE tonami... Czy jest możliwe ze brakuje mi cukru lub może węglowodanów? Ze mała tyle ze mnie spija? Bo jem mega duzo slodkiego. W tym tempie to chyba nigdy nic nie zrzuce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Ps. Ja na przyklad "Stadniki" kupuje na targu cale życie. I jakoś cycki mi jeszcze nie wiszą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Można jeść słodycze jak się karmi? Ja mam minus 4 kilo od wagi sprzed ciąży, dietę mam lekkostrawną ze względu na karmienie i cały czas chudne, już wolniej ale kilogram tygodniowo spada a ze przed ciążą nie byłam kruszynką to bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
A ja jeszcze w ciąży sobie kupiłam 2 pary super wyszczuplających majtek żeby po porodzie wyglądać extra i teraz leżą nieużywane. To chyba jedna z niewielu zalet wcześniejszego porodu - człowiek tydzień po porodzie wygląda jakby nigdy w ciąży nie był. No ale wolałabym jednak donosić małego do konca i musieć używać tych super majciochów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Ja mam majty wyszczuplajCe z lidla po pierwszej ciazy. Ale jeszcze ich teraz nie nosilam. Dzis maly skonczyl 6 tygodni a mi zostalo 6.5kg na plusie. OdstawilM tydzien temu slodycze i waga ruszyla w dol. Xx Slodycze mozna jesc, dziecku nic nie bedzie, tylko nie ma co liczyc na efekty odchudzanis wtedy. Z tym, ze cos dziecku szkodzi, co zjecie, to nie jest tak, ze np. Slodycze szkodza, tylko jakos konkretny skladnik tych slodyczy alergizuje monkretne dziecko. Np czekolada: zdrowemu dziecku nie bedzie nic, a alergikowi zaszkodzi ziarno kakaowca lub bialka serwatkowe w niej zawarte. Slynne cytrusy np. Tez jednego nie uczula, a innego tak. Zauwazylam np. Ze mlodego wysypalo po mandarynkach, a przy starszym jadlam bez problemu. Z zalozenia mozna jesc wszystko i dopiero jak cos wysypie po konkretnym produkcie, to trzeba co usunac****atrzec czy reakcja alergiczna minela. Jesli chodzi o napoje gazowane, to na pewno bole brzucha nie sa od gazu, mleko robi soe z krwi, a Wy raczej gazucw niej nie macie. Moze natomiast do krwi i dalej do mleka przeniknac jakis koncerwant, slodzik itp. I on spowoduje bol brzucha. Ale wode mineralna z gazem mozna pic bezpiecxnie. Xx Za 2 tyg mam wizyte i jesli lekarz powie, ze ok to zaczynam bieganie i lekkie cwiczenia na parkowej silowni na powietrzu. Bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do taniej bielizny z pepco: moja siostra tam pracowała i bielizna, którą sprzedają to firmówki z takich sieciówek jak h&m, Marks&Spencer, Atmosphere...dostają ze starszych kolekcji, odcinają metki i sprzedają za kilka złotych. Od tego czasu bieliznę taką codzienną kupuję tam. Jeśli majtki wyszczuplające się sprawdzają to tylko się cieszyć, że nie trzeba wydać kilkudziesięciu złotych :) A tkanina? Czy gość porównywał skład, że jest takim ekspertem? Przecież to wszystko wychodzi z jednej fabryki, a cena zależy od nazwy firmy na metce :) xxx samotna - ja też pochłaniam słodycze! Nie mogę sobie odmówić. Myślę, że gdyby nie to to majty wyszczuplające nie byłyby potrzebne :) I nie mam diety ze względu na karmienie piersią. Jem wszystko normalnie, małej nic nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Moja Lili skończyła 10 tygodni jeszcze trche i zaczną się zupki i inne wiec nie widzę większego sensu nadal jeść dietetyczne potrawy. Jem juz normalnie nawet placków ziemniaczanych z cebula pojadlam i żyjemy, bez płaczu, kołek itp. Mi zostało jakieś 7 kg do zrzucenia... I ledwo IDE w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Witam Kochane ja znowu po poradę :-) Lubię ogólnie Was czytać, bo fajnych i praktycznych rzeczy mogę sie dowiedzieć ;-) Mimo, ze jestem mama już 8-letniej dziewczynki to sporo rzeczy z głowy uciekło ;-) Drugą córkę urodziłam na początku października. Chciałam zapytać jakie kupki robią Wasze dzieci - pytanie skierowane do mam karmiących wylącznie piersią. U nas są kupki luźne z takimi drobinkami. No i dość częste. Poza tym Mała ma trądzik niemowlęcy. I pojawiaja się takie malutkie krosteczki na buźce, ale to chyba potówki. Drążę temat bo piję sporo mleka zwykłego i zastanawiam sie czy to mogą być objawy nietolerancji laktozy? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie mamy. :) Mojemu dziecku leci 7 tydzień życia. Na początku karmiłam piersią i dokarmiałam mlekiem modyfikowanym. Niestety później małej zaczęły się kolki. Odstawiłam całkowicie pierś i zmieniłam mleko na inne (polecone przez pediatre na kolki). Kolki się skończyły, są zaparcia. Zastanawia mnie i pytam Was drogie mamy jak często i jakie kupki robią Wasze pociechy?. Moja mała na początku robiła jasne i dosyć rzadkie natomiast teraz robi bardzo ciemne takie jakby zielono - czarne i spoiste. W przyszły piątek mamy kolejną wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie byly zielono żółte kupki po mm jipp zmieniłam na bebilon profutura i sa żółte..jedna dziennie lub co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Moja jest karmiona wyłącznie naturalnym pokarmem i kupkę ma jak musztarda lub serek wiejski :) z takimi grudkami koloru żółtego :) co do trądziku to tez miała, ale zaczęłam przeżywać jej kilka razy dziennie. buzię gotowaną wodą i raz wodą z mydełkiem dla niemowląt, kremuje 2 razy dziennie kremem z rossmana bebydrem różowym, w necie go wyszperalam (ma dobre opinie i skład) i faktycznie, fajny delikatny i bardzo tani :-) Chyba niedobrze, że powiedzialyscie o tych słodyczach, będzie kusić :-) a jeszcze z 10 kg chcę zrzucić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli muszę niezwłocznie skontaktować się z pediatrą i powiedzieć o tej kupce... A powiedzcie mi czy Wasze maluchy też tak mało śpią w dzień? Co robicie gdy Wasz maluch nie śpi? Macie dużo czasu na ogarnięcie domu nie mówiąc o innych czynnościach wykonywanych dla samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
Mfor- u mojej córki identyczne kupki, takie z drobinkami. Też jest tylko na piersi. No i też często, po każdym karmieniu :) Xxx Moja córka śpi dosłownie cały dzień :) Budzi się co 2-3 h na karmienie, chwile ja ponoszę i zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×