Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
przepraszam zle podalam maila. ewamaj055@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Fioletowe koleczko... Nie możliwe... To chyba nie Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Już raz gość się podszył... obawiam się, że tym razem jest podobnie... kółeczko od początku kochała swoje maleństwo i nie miała takich myśli. Ja się niestety zapuściłam jak to gość stwierdza i mam jeszcze 18 kg. Dam radę:) spróbowałam karmienia przez kapturki moje dziecko do tąd nie chciało a dzisiaj ssie rewelacyjnie. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Co do seksu to my sprobowalismy w 5 tyg od porodu i szczerze bolało i nawet jakieś krwiste plamienie było po, pomimo że miałam cc. Chyba sobie jeszcze trochę odpuszcze :( Jeśli chodzi o karmienie mm to u mnie od 2 tyg syn praktycznie tylko na tym mleku,bo zźle znosił kp. poza tym mleka mialam mało. Ale cały czas sciagalam żeby laktacji nie stracić i karmilam go piersią raz lub 2 na dobę. Teraz zaczyna lepiej przyswajac moje mleko więc może uda sie wyeliminować mm zupełnie. Chyba nawet sie najada jak zje z obu piersi :) laktator to jednak dobry wynalazek. Najpierw podawalam mleko nan ale kupki zielone a teraz po waszych poradach daje hipp i jest ok. W następnym tyg mamy szczepienia, mam nadzieję ze oboje dobrze to zniesiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesink2014
KalinA, jesli kapturki Wam pomagaja, to rewelacja. Powodzenia! Moj maly od wczoraj nie daje sie odlozyc prawie, nawet nie chce ssac tyle, co po prostu spac chce na rekach. W dzien spal sobie na mnie, a w nocy na mezu :-) malpka mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrazenie ze mojemu dziecku jedno oczko ucieka chwilami. Na poczatku robil zeza teraz juz nie ale jak patrzy w jakis punkt to jedno oko inaczej a drugie tez inaczej. Mam nadzieję ze to sie zmieni. Jak u waszych maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej malej tez czasem ucieka oczko, do 3m to normalne. na razie sie nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Mój syn też zezuje lub oczko ucieka. To przejdzie. Prawie każde dziecko tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synus tez zezuje, ma 6 tyg, lekarz powiedzial ze do 3 mies to normalne. Ale mam tez wizyte u okulisty bo syn lezal pod lampami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini ratka 12345
Dziewczyny, mija mi czas pologu, myslicie ze moge wspolzyc przed wizyta u gina? Wizyte mam dopiero za ponad 3 tyg, a nie powiem, ze juz mam wielka ochote :) tym bardziej ze w ciazy tez bylo rzadko. No i niedlugo po planowanej wizycie mąż wyjeżdża na miesiąc, więc tym bardziej mi zależy. Dodam że rodzilam sn i nie mialam nacinanego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
mini ratka jak się dobrze czujesz to myślę że możecie :-) synek mój ma zapalenie oskrzeli i to takie dość poważne, 10 dni antybiotyku. A już 2 lata nie chorował tak poważnie ( w pierwszym roku miał 2x zapalenie oskrzeli i 2x płuc a w drugim roku 4x zapalenie ucha :-( później już było ok. Ale wiadomo przedszkole-6 grup robi swoje. Sama widzę jak rodzice puszczają zasmarkane dzieci i to poważnie zasmarkane, ale z drugiej strony rozumiem, ze praca jest ważna. ze za każdym razem zwolnienie na katar to murowane wypowiedzenie :-?( Ciężko jest mieć dziecko w naszym państwie. w tym miesiącu wydałam już 200zł na choroby;/;/ ja już po wizycie u gin, wszystko ok, wzięłam tabletki Limetic, biorę od 2 dni. O seksie w sumie jakoś zbytnio nie myślę bo o 21 to już odpływam. Dobrze że teraz pogoda się poprawia, bo siedzenie w domu jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wychodzicie na spacery z maluchami jak jest 6-7 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
dziewczyny, a jak jest z tabletkami antykoncepcyjnymi? Są takie, które można brać karmiąc piersią? I jeśli tak, czy trzeba też czekać na pierwszy okres po porodzie żeby zacząć je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocur, ja przy karmieniu piersią dostałam od ginekologa Ovulan, można je zaczac brac w kazdej chwili, bo przeciez zaraz po porodzie okresu nie ma, one maja jakos malo hormonow, wiec nie wnikaja do mleka, ale przez pierwsze 7 dni stosowania ich trzeba sie dodatkowo zabezpieczac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A planujecie miec jeszcze dziecko? jak tak to po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limetic- tabletki anty dla karmiacej. Biorę i dobrze sie po nich czuje. Za miesiac zakładam spiralę. 5 lat spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
I takie tabletki są tak samo skuteczne jak 'normalne'? Też myślę o spirali, ale chyba jak pójdę na wizytę po połogu to poradzę się lekarza. Ja juz nie planuje więcej dzieci. Mam jeszcze syna 5letniego, a trojeczka to juz byłby tłum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Kocur - są skuteczne ale trzeba je brac o tej samej godzinie (a nie tej samej porze). Mi lekarz mówił ze bezpieczne jest max 15 minut różnicy. Bierze sie je bez przerwy i nie powinno sie miec okresu. Za to można mieć nieregularne plemienia - ja je mam prawie cały czas :/ a przez pierwszy miesiąc brania miałam ciągle bardzo obfity okres :/ Ja juz na szczęście kończę z tymi tabletkami bo skonczylam karmić i przechodzę na normalne tabsy. A po nowym roku mąż poddaje sie wazektomii i próbkę antykoncepcji rozwiąże sie raz na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem a nie próbkę tam miało być. xxx Co do spacerów to chodzimy zawsze chyba ze leje deszcz i jest bardzo silny wiatr. Wystarczy sie tylko ciepło ubrać :) Teraz jednak mamy przerwę bo maly złapał katar (prawdopodobnie w przychodni :/) i siedzimy w domu :( xxx Dzieci mogą dość długo zezować i nie ma sie czym martwic. Konsultowałam to z okulista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wychodzicie na spacery z maludami? Ja się troche obawiam bo ogólnie zimno jest, wietrze mu tylko pokój kilka godzin a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
My wychodzimy codziennie, niekoniecznie na spacer, bo czasami trzeba cos na miescie zalatwic po prostu. Doswiadczenie z pierwszym synkiem, ktory nawet w najgorsze mrozy chodzil na spacer utwierdza mnie w przekonaniu, ze trzeba chodzic niezaleznie od pogody (o ile pchajacy wozek wytrzyma deszcz, wiatr czy snieg) - starszy nie chorowal ani razu, "goraczke" (37st) mial raz przy zabkowaniu. Od 2 miesiecy w zlobku. I nic sie go nie czepia. Teraz zamierzamy robic tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jednak dzis bylam co prawda na balkonie ale na dworzu i zamierzam jednak codziennie wychodzic na pol godzinki czy godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
gościu jak teraz nie chcesz i boisz się wychodzić to całą zimę będziesz siedzieć w domu??? Uważam, ze pogoda jest super, słonecznie (we Wrocławiu 15st) ale nawet jak było 9 to też wychodziłam. Mała świetnie śpi w taką pogodę na dworze. Starszy syn jest z listopada pierwszy spacer 10 min był jak miał 10 dni, było -5st, po miesiacu spedzał na dworze nawet do 3h na spacerach. Akurat mi dosć chorował przez pierwsze 1,5 roku ale to raczej przez córkę szwagierki (wtedy mieszkali z nami) a ona przynosiła choroby z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Moj syn ma 6 tyg i nawet po 3 godz na podwórku spacerujemy. Któregoś dnia tak zmarzlam ze nos czerwony i ciary na plecach ale twardo z synkiem na spacerze, on oczywiście cieplutko ubrany. Macie jakies doświadczenia z napięciem mięśni, bo mój syn zadziera głowę głównie w jedna strone. Martwię sie. Moze pani doktor dzis cos nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kąpiecie codziennie o stałej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synkowi czasami drzy nozka albo broda czy to jest normalne czy powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki, Mój mały tylko je i rośnie. Na spacery chodzimy niby nie co dzień, bo reszta dzieci chora, ale zawsze chociaż parę minut się werandujemy. Co do kąpieli, to ja tak między 7 a 8 staram się wyrobić, potem cyc, butla na dobitkę i ładnie śpi parę godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Ja też tak ok 19.00 kąpię moją córkę potem cyc potem butla i do łóżeczka i sama zasypia. Na spacerki staramy się wychodzić codziennie, póki pogoda ładna to też tak do trzech h, bo ładnie śpi, a jak przekraczam próg mieszkania otwiera oczęta:) dzisiaj moja córka ma równo miesiąc i tydzień, przestawiam ją na mm, bo niestety na cycu kiepsko przybierała na wadze. Wiem, że to nic strasznego, ale mam ogromne wyrzuty sumienia, bo tak chciałam karmić piersią:( Mała ma wysypkę położna powiedziała, że to potówki wykąpałam ją 3 razy w krochmalu i dalej są zwłaszcza na buźce, zastanawiam się, czy nie skonsultować tego z dermatologiem... W nocy mała od tygodnia budzi się w nocy dwa razy, do tej pory budziła się raz, męczące bo najpierw przystawiam do cyca a potem jeszcze dojada z butelki więc dużo dłużej się schodzi. Za to w dzień śpi chociaż raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×