Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

a co do formy piszą czy jest napisane to obie formy sa poprawne od dłuższego czasu...;)))))ktoś tu sie zatrzymał na edukacji w liceum ok 2003 roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośica to bym złapała za pysk.....ale najgorsze jest ze to musi byc jedna z nas;/ chyba ze ktoś jesty tak p**********y ze czyta nasze wywody tygodniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
biedronka, niestety prawie na kazdym watku jest jakis idiota - pisalam z dziewczynami stad w poprzedniej ciazy i tez mielismy psychofana, na pewno jednego, a kto wie czy ich wiecej nie bylo :-) ignorowac trzeba i tyle. xx Aga, przy diecie eliminacyjnej oczywiscie, ze trzeba odstawic wszystkie produkty zawierające białka mleka i to nie tylko krowiego, ale i kozie też. Około jedna piąta dzieci ze skazą na białka mleka ma też alergie na mięso krowie, więc trzeba odstawić i cielęcinę i wołowinę też. Moi synowie tak mają, więc niestety i smaczną wołowinę odstawiłam. Nie podalam tego probiotyku, od 2 dni mimo to syn jest bardzo spokojny. Czyli może jednak jelitka dojrzewają. xx I mój też jest chrabąszczem - macha odnozami i się trzęsie na lewo i prawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limfa- ty karmisz enfamilem prawda? Mieszasz mleko w temperaturze pokojowej i w takiej podajesz dziecku???? Tak wyczytalam z opakowania..dla mnie to dziwne bo mój mały pil do tej pory bebilon który miał 37-38 stopni..chłodniejszego nie lubi nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Tak, karmię enfamilem. Ja robię rano i wieczorem wodę do termosu - taką lekko ciepłą. Nie wiem jaka to temperatura, bo sprawdzam dotykowo ;) Mały je i zimniejsze i cieplejsze - nie robi mu to żadnej różnicy, a enfamil jak zauważyłam rozpuszcza się nawet w zimniejszej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wasze maluszki tez mają silny odr****moro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
co do gościa - też myślę, że to ciągle jedna i ta sama osoba, bo podobny styl pisania i też niestety wydaje mi się, że to jedna z Nas. Kogo (oprócz nas) by interesował ten temat do tego stopnia, że wraca co chwilę i doskonale się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Oj, dawno nie zaglądałam. Mały zaraził się ode mnie katarem, trochę było zabawy z odciąganiem "fluchów". W domu tłumy gości, bo dużo rodziny na groby się zjeżdżało, no i długi weekend. Co do gościa, to musi być debil, zdradziło go to piszą/ jest napisane. Gościu, niepoprawna forma, to użycie słowa pisze, zamiast jest napisane. Piszą to prawidłowa forma, bo w domyśle stoją producenci mleka w tym przypadku. Także nie mędrkuj. Ale racja, że to dziwne, że tak się ochoczo akurat tutaj udziela, szczególnie, że tematy dla nas są ciekawe, ale dla postronnych, to chyba niezbyt. Kontrola stawów biodrowych u nas wyszła dobrze, mały tak się wdzięczył do lekarki, że aż byłam zazdrosna:) Co do kup, to mó jest prawie cały czas na cycu i są żółte z grudkami. Jak wypije mm, to pojawiają się takie zielonkawe, to normalne. Słuchajcie, a comtam do tego becikowego się składa, bo kiedyś to chyba pit, a teraz to podobno kupa dokumentów potrzebna A jeśli chodzi o te poporodowe pasy to nie używałam. Ja mam brzuch w sumie płaski, tylko skóra jakby rozmiar za duża:( Ale jestem dobrej myśli, jak dostanę pozwolenie od lekarza na ćwiczenia, to może się zciągnie. Jest taki fajny program ćwiczeń Gillian michaels, czy jakoś tak. Dobra, narazie, bo właśnie kupa Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina777
Ja składałam i muszę przyznać, że to naprawdę kupa dokumentów. mój mąż jest zameldowany gdzie indziej i jest na KRUS. Potrzebne mi było zaświadczenie o dochodach za 2013 rok pit 11 (bo dochód był utracony więc wystarczyło), ale normalnie chcą zaświadczenie od pracodawcy o wysokości odprowadzonych składek na ubezpieczenia społeczne, akt ur. dziecka, świadectwo pracy, od męża z KRUS, z US, z gminy, że tam się nie ubiegał o zasiłek i wszystko podwójnie, bo dostajesz dwa wnioski z czego jeden jest do zasiłku rodzinnego i jednorazowej zapomogo z tyt. ur. dziecka, a drugi do becikowego. W tym są jeszcze załączniki do wypełnienia dla ojca i dla matki. Swoją drogą to chore... Marne dwa tysiące zł a papierów i biegania od groma, w KRUSie dają trzy tysiące ponad i wypełnia się tylko wniosek i daje akt urodzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Z becikowym to jest strasznie dużo biegania! Ja pól dnia w urzędach spędziłam :/ zus, us, mops a wszędzie trzeba być z mężem lub upoważnieniem od niego bo inaczej nie wydają zaświadczeń. No i obowiązkowo zaświadczenie od lekarza potwierdzające wizyty w każdym trymestrze. Ale jak juz sie złoży papiery to szybko wypłacają :) My byliśmy tak na granicy z dochodami i sie bałam ze nie dostaniemy, no ale sie udało :) xxx Co do gościa to nawet nie chce mi się komentować jego wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mialyscie na wizycie u Gina cytologie robiona bo po porodzie slyszalam ze lubi się nadzerka zrobić .Czy lekarz po zwykłym badaniu widzi czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
mi nie zrobił cytologii własnie...miałam badanie zwykłe plus usg dopochwowe.kurcze zmino sie zrobio a ja nie mam czasu kupić kurtki...polecacie jakiegos sprzedawce na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzicko ma silny odr****moro ale tez się napina i pręży ze trudno je ubrac.drżą jej też nóżki. czy wasze tez tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie drżenie to przez niedojrzały układ nerwowy ,do trzeciego miesiąca powinno to drżenie ustepowac ,bo gdyby się nasilalo to trzeba iść do neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy któraś mama podawała viburcol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wasze maluszki tez teraz tak głośno płaczą gdy Np.chce im się spać albo jeść.. Wcześniej tego nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was ma za sobą albo w swoim otoczeniu osobe która poddała się operacji plastycznej brzucha?jakie znacie kliniki??w moim rejonie jest jedna w odległoci 30 km ale ceny zaskakująco wysokie.....po sprawdzeniu kilku miejsc w neci wychodzi roznica ok 5000 zł wiec sporo.podajcie namiary jak cos znacie.....u mnie juz nie pomogą pasy ani dieta...odłozyłam juz troszke kasy mam nadzieje ze w przyszłym roku uda mi sie spełnic to marzenie...w koncu nigdy nie byłam posiadaczka płaskiego brzucha mimo ze nawet gdy nie posiadałam jeszcze dzieci byłam uzalezniona od biegania i silowni...ciałko było super poza brzuchem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka a nie planujesz juz dzieci mieć? Tez chciałabym poprawić brzuszek i cycki ,ale nie wiem jak by to było potem przy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka tez sie drze jaj jest spiaca ,chyba bardziej nawet niz jak jest glodna. Przyzwyczaila sie ze zasypia przy cycu. Mimo ze dostanie wczesniej butelke i nie jest glodna to wrzesczy dopoki nie zostanie przystwiona do piersi, po czym chwile pociumka islodko zasypia cwaniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie jeszcze kg do zrzucenia po ciązy? u mnie 8,5kg i nie chce ruszc w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 7 kg zostało - i cały ten nadmiar jest na brzuchu reszta jest ok.po 1 ciazy jak schudłam to na brzuchu został taki flak brzydki to teraz cudów sie nie spodziewam.w tej chwilii co zjem cos to mi wywala piłka z przodu no i mega przepuklina na pępku a raczej worek który po niej został.tragedia rozstepów nie ma ale reszta do kitu. z dziecmi to nie wiem...chciałabym jeszcze jedno ale chyba juz sie nie zanosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to moja młoda ma ospę;/ciekawe czy młody też będzie miał...póki co u młodej wypryski pojawiły sie dzis rano a wczoraj goraczkowała.mogli by miec ale razem bo jakos nie widzę tego że bede z nimi siedziała 2 tyg w domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
5.5 z ponad 22. Jestem 7t2d po porodzie. Mysle, ze w 3 miesiace bedzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Miałam sporo do nadrobienia:-) Przed nami najgorszy czas.... Mam dość tej jesieni, beznadziejna pogoda i te długie wieczory... A co z tym się wiąże ja mam zapalenie tchawicy a syn chore gardło oby dwoje mamy antybiotyki. Nic ciekawego, wykończyć się można, w dodatku malutka cos zaczyna kichac i katarem się robi :-\ Xxxxx Mi jeszcze troszkę kg zostalo, dawno sie nie wazylam ale myślę ze ok 6-7 kg. Gdybym nie zarła słodyczy to było by po sprawie, nic nie zrobię tak mnie na słodko bierze. Byłam u ginekologa dostalam tabletki anty, chciałam wkładkę ale po CC dopiero po ok 6 mc-ch można dopiero. Maz był na tydzień w domu za nami "pierwszy raz" po CC. Dyskomfort byl megaaa, rana, bol w podbrzuszu, bol TAM nie wiem dlaczego bo przecież nie rodzilam SN... A no i moje kg które bardziej staralam się ukryć niż pokazać. Ale później było ok, dużo dali wsparcie Meza... Xxxx Dziewczyny a na kiedy planujecie chrzest? Ja dopiero na kwietnia bo wtedy tez mamy ślub kościelny (teraz tylko cywilny) spotkalam się z opiniami przedewszystlim naszych kochanych Babć ze to wstyd i kto to widział a oczywiście co ludzie powiedzą... Dla mnie super Lili będzie juz większa i taka ze na pewno lepiej to zniesie. Wiem z doświadczenia bo Alana chrzcilam jak miał sześć tygodni.... Wiecej czasu spedzilam za parawanem przy cycu... Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje chrzest na wiosne dopiero;))))Nie mam teraz głowy do tego ani czasu...i najwazniejszy argument to taki ze strasznie to wq****a teściową;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
u nas chrzest tez na wiosne albo i latem, nie mam tez teraz glowy do tego, poza tym jesien i deprecha robia zla robote, my dzisiaj mamy juz 11 tydzien, duzo marudzenia i skok rozwojowy 11/12 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×