Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość kalina777
Mi zadziałało i jestem:) Dzięki alma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Ja też zglaszam, że link mi nie działa, a specjalnie załozyłam konto na fb :( Co robić? mazda2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
Dajcie mi czas do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Na fb duzo latwiej i szybciej sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
A fioletowe koleczko co tam u Ciebie slychac? Jak Twoje malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
dziewczyny a nie boicie się że tworzac grupe na fb dołączy do niej osoba która wypowiada się tutaj (mam na mysli gościa)tak jak pisałam wczesniej wydaje mi sie ze to jedna z nas....kiedy na fb dołączy wieksza czesc z nas gośc moze negatywnie komentowac nasze zdjecia tutaj i dalej nie bedzie wiadomo kto to jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
narazie jest spokój, jednak faktycznie gdyby to była któraś z nas to może nie być wesoło. Chociaż dziewczyny, jak patrzę na Wasze zdjęcia i Waszych dzieci to wszystkie wydajecie się takimi fajnymi babkami, że nie sądzę by któraś była taką zołzą ;) Mi jakoś ciągle po głowie chodzi rudzielec. Ona się tu dużo udzielała, jak się okazało, że z dziecko urodzi się chore to miała kilka dziwnych wpisów i zniknęła. Być może nadal nas czyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez wydaje się ze to rudzielec . Wydaje mi się ze mojemu dziecku opada lekko powieka i matrwi mnie to . Czytalam ze to mięsień uszkodzony martwie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
W ogóle dużo dziewczyn które się tu udzielaly zniknęło bez słowa... Może gościem jest jedna z nich. Coś u niej poszło nie tak i tak to odreagowuje. Ja mam swój typ ale nie chce nikogo pomawiac bo moge się mylić... tamta dziewczyna pisząc jeszcze pod nickiem wyrazala dość jasno swoje poglądy o chorych dzieciach i o kasie a to są główne tematy gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Zniknęła z forum po pierwszym usg genetycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że to osoba która była na początku ale później już udzielała się jako nasz cudny gość. No szkoda, na forum jak byłam w pierwszej ciąży takiego czegoś nie było. Do mam które się nie udzielały wcześniej tylko czytały: przepraszam ale na Facebooka bynajmniej na razie nie dołączą. Na tym forum mamy zamiar dalej zaglądać i pisać więc zapraszamy do udzielania się. Boże moja ma dziś dzień ulewania. Kiedy to się skończy eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
My juz po spacerku. Ale zimno minus 4 brrr ... Wychodzicue codziennie na spacery bez względu na pogodę? Synkowi ciepło bo pozawijany tylko mama marznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja dziewczyny nie dołączę do fb, choć bardzo bym chciała zobaczyć wasze maluszki, bo jednak się obawiam, że nasz miły i sympatyczny gość może tam przeniknąć a potem zacząć podawać nasze dane osobowe na kafe. my wychodzimy codziennie, chyba że pada deszcz. dzisiaj było bardzo zimno, ale pół godzinki na powietrzu obowiązkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
nie wierze zeby to byla ktoras z tych zaangazowanych mam, ktore tu pisza, tez obstawiam kogos, komu nie wyszlo, kto juz cos tutaj pisał, ale takich oson na kafe jest wiele, w innych watkach tez jak widzialam, to bardzo latwy sposob na swoja frustracje. na spacery chodzimy, tylko faktycznie ja kiepsko je znosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się domyślam, która to dziewczyna. Faktycznie zniknęła po usg. Rudzielec pisała dużo dłużej. A co u niej się wydarzyło?? Wykryto ZD u maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Tez uwazam ze to ktos z nas! Ja poruszylam temat rudzielca i rozszczepu podniebienia na innym forum w ktorym sie udzielam bo staralam sie o dziecko i udalo mi sie po roku dzieki stymulacja clo i jest tam wiele kobiet ktore pragna dziecka i porusxylam temat ze tak brzydko pisala o swoim dziecku zamiast walczyc ojego zdrowie i szukac specjalistow by to wyleczyc po urodzeniu i mowie wam jak na mnie jakis gosc naskoczyl co nie mialysmy tam zadnego goscia a po tym wpisie sie zaczelo i nawet zyczyl mi chorego dziecka i wypowiadal sie za aborcja! Ja tez nie dacze na fejsa bo nawet nie dodaje zdjec swojego dziecka tam bo ludzie sa wredni i obgaduja a jak znajomi chca go obejrzec to zalraszam ich na kawke jak sa ciekawi jak rosnie:) i tez sie boje gosciaze zacznie obrazac nasze dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile macie stopni w domu. Bo u mnie jest 23-25wiem, ze to trochę dużo, ale jak jest mniej to moj maluch marznie, ma zimne nóżki, raczki i podczas przewijania gesia skórkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Gościem nie może być chyba żadna szczęśliwa mama, która udziela się na tym forum i urodziła zdrowego dzieciaczka. Przecież to musiałaby być schizofrenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
A tak nawiasem mówiąc to gość jest bardzo odważny że nie boi się odpowiedzialności karnej. Przecież jego zachowanie jest przestępstwem a ustalenie nr ip komputera to dla policji pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że to jakiś gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wasze pociechy też strasznie ślinią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulka
Moja sie slini moja mama mowi ze jakby miala zeby dostac tak to wyglada a ma dopiero skonczona dwa miesiace to kozliwe? Jesli chodzi o temp w domu to mam 21 22 stopnie t o wystarczy a do kapieli podnosze do 24.Polozna mowila ze dzieci maja czestk chlodne raczki i nozki i ze to normalne a nie objaw tego ze sa zmiarzniete. Jak sie przenioslysmy na fb to i gosciu zamilkl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze dzieci sie zaczynaja slinic to norma;)bo i pewnie łapki juz w buzi lądują;)nie musi to zwiastować ząbków;)Moj tez strasznie ulewa...masakra ciagle tylko pralka chodzi u mnie - moje ciuchy, jego i koce oraz pieluszki.tragedia.lekarka zaleciła mleko ar ale ono sytrasznie drogie a on je na potęgę.jak mu dam 120 to je co 60 min.zeby było troszke spokojuy to musi opierdzielic 210.znalazlam w necie zagestniki do mleka i chyba tego spróbuje.nie pomaga nic pionizowanie odbijanie kladzenie na podwyrzszeniu - potrafi mnie obrzygac nawet 2 godz po jedzeniu. na fejsie jestescie z tymi kontami ktore macie prywatnie czy macie zalozone takie tylko ze zdjeciami dzieci?mnie korci chetnie bym dołączyła;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam szczerze ze mam jedną dziewczyne w znajomych na fejsie z poprzedniego forum (z poprzedniej ciazy) tez na kafe. mialysmy wtedy tez durnego goscia.nawet nie wiem jak doszło do tego ze wtedy w sumie jeszcze na naszej klasie sie pozapraszałysmy ale dziewczyny stworzyly tez forum zamkniete na jakiejsc innej stronie. mialy dosc komentarzy. ja juz do niech nie dolaczylam wtedy....jakos brakowało mi czasu. dajcie namiar na tego fejsa;)moze dołącze tez do was...jestem ciekawa waszych dzieciaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ella_
Moj maly tez sie slini , czasami ma klopot z polknieciem tej sliny, a jak lezy na brzuchu to mu leci ciurkiem. Na dwor wychodzimy narazie codziennie, ale wczoraj na spacerze tak mi buzia zmarzla przez ta godzine ze nie wiem jak to dalej bedzie brrr najwyzej bedziemy tylko na podworku sie bujac, powietrzymy sie i do domu. Mam pytanie do mam starszakow czy na mikolaja robicie prezent pod poduszke dla swoich maluszkow? Filip juz pytal czy do Tymka przyjdzie mikolaj jak nie namalowal listu...powiedzialam mu ze mikolaj przychodzi do wszystkich dzieci wiec i Tymkowi musze cos zrobic:-) Ja na fb nie dolacze, nie mam konta i nie bede zakladac a goscia totalnie ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wychodzenia codziennie, tylko gdy nie ma wiatru, ale kilka godz.wietrze pokój małego. Biedronka- takie ulewanie to może być refluks.. Ja swojemu daje 120-150 ml , gdy mu dalam parę razy więcej to mu się ulewalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
czesc dziewczyny :-) ja mam zamknieta grupe na fb z dziewczyni z kafe z czasow coazy z pierwszym synkiem. Bardzo sie zakolegowalysmy, w wielu sprawach naprawde tajemnicami sie dzielimy i piszemy ze soba od ponad 2 lat codziennie (od poczatku ciazy). Wiec wybaczcie, ale nie bede dolaczac teraz do nowej grupy, bo z nimi czuje sie juz bardzo zwiazana. Jesli to forum nam umrze, to zycze Wak, zebyscie sie tak zaprzyjaznily jak my. Poza tym tez sie boje tego psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Dziewczyny, ale przecież na fb podajemy swoje dane... Nie sądzę aby ten człowiek się dostał do naszej grupy, a tak poza tym nie ma prawa wykorzystywać naszych zdjęć, ja jestem spokojna:) Na spacerze ostatnio nie byłam jakoś samej mi zimno:( za to codziennie wietrzenie pokoju mamy, ale muszę zacząć z nią wychodzić chociaż troszkę na taras:) Tez się ślini zwłaszcza jak ją kładę na brzuszku i główkę trzyma w górze:) Piąstki w buzi jak najbardziej wzmagają ślinotok, czasami aż ciurkiem leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobnie- slinotok od trzymania piąstki w buzi. Nie wiem czy to przypadkiem nie zapowiedź zębów :( mam nadzieję że nie bo całe noce nieprzespane przez Kolki a teraz jeszcze szykują sie zęby. Potrzebuje trochę snu :P a mój mały spać chodzi ok 1 w nocy codziennie i nie wiem jak to zmienić. Właśnie zasnął więc i ja sie kładę. Limfa mam pytanko bo pamiętam że mrozilas mleko. Jak rozmrazasz? Zostawiasz w temp pokojowej aż bedzie płynne czy w inny sposób? Raz rozmrozilam ale mleko mialo dziwny zapach, nie wiem czy to nie od pojemników (plastikowe z awentu do pokarmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×