Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość kalina777
Tak się gościu składa że ja karmię bo widzisz u mnie bieda aż piszczy ale na szczęście dostanę mało tego że z mopsu to jeszcze i z krusu a Tobie niech żal dupę ściska popaprańcu jeden. Przepraszam forumowiczki za słownictwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
O, znowu odwiedziny gościa przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakiego koloru sa kupki waszych pociech? Bo u mojego byly żółte a dzis jakas zolto- zielona byla..karmie mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu a jakim karmisz??? Po Nan mogą być zielone bo ma dużo żelaza. Kuopki w ogóle mogą być różne, nasze dzieci mają przed sobą skoki rozwojowe, katary itp. ja karmię piersią i kupki są od żółtych po zielone, wcześniej były jak jajecznica teraz są barzdiej wodniste ale pediatra mówi że mam się nie martwić. Wczoraj miałą szczepienie przez miesiąc przybrała dokładnie 1kg takze ok, pomimo że dość dużo ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a które mleko modyfikowane jest teraz najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mojego pediatry najlepsze i najdelikatniejsze jest mleko Enfamil Premium, do kupienia m.in. w Rossmanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja teraz jeszcze nie sciagalam, ale przy poprzednim malcu, to sciagalam przed karmieniem jak maly dluzej spal - wtedy latwo mi szlo, a maly jakcsie obudzil, to i tak sobie mleko wyssal. Przy skazie poliki sa suche, szorstkie i az swieca - sa wyraznir inne niz przy potowkach czy tradziku. Tradzik i potowki podobne, z tym ze przy tradziku taka ropka w srodku - jak typowy syfek nastoletni. Moj mlody tez ma takie sebum biale od urodzenia - na nosie i przy kaciksch ust. U siebie tez bym powyciskala :-) a tak mecze oczy tymi bialymi kropami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podaje hippa , mam nadzieję ze sytuacja z zielona kupka się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Enfamil ma dużo DHA, a to jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
A ja jestem miesiąc po porodzie i nie chudnę:( Karmię piersią i się przekonałam, że to wcale nie ma nic do rzeczy. Przy porodzie straciłam 10 kg po powrocie 2 kg w pierwszych dniach i dalej nic. Zostało mi niestety jeszcze 18 kg . Jestem załamana, bo przy karmieniu mm można chociaż przejść na dietę a przy karmieniu piersią dieta dla karmiących nic nie daje:(:(:( chciałabym wrócić do wagi 50 kg, ale to już nie realne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Kalina Ja jestem 8 tyg po porodzie zostało mi jakieś 8 kg z 24 kg. To dopiero początek nic się nie martw... W pierwszej ciazy przytylam 28 kg do swojej wagi wrocilam po 8 miesiącach:-) karmiąc piersią. Daj sobie czasu. Xxxxx Jutro malutka czeka wizyta u okulisty... Oczko ropieje. Szczepienie przelozylam, katarek ledwo minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina spokojnie.ja przy 1 ciazy na plusie 30 kg miałam.14 straciłam w szpitalu.reszta to determinacja i czas.teraz tez oidzie minciezko mimo ze przytyłam malo.duzo ruchu spaceruj poki pogoda jest. ja sobie robiła wycieczki pod gorke i pot lał sie po tyłku.teraz nie mam tyle sil.jest praca dom i 2 dzieci.wczesniej miałam tylko dom i dziecko.brzuch wyglada dobrze ale do ideału brakuje.zaczynam zbierac na operacje.nigdy nie byłam płaska wiec moze juz czzas?odmawiam sobie wielu rzeczy glownie przez brak czasu ale chciałabym znowu poczuc sie kobieco w zamian za to.jak u was z sexem?u mnie długo nic.najpier bał sie ze bedzie cos nie tak bo w 1 ciazy dostałam krwotoku po .teraz boi sie bo po cc .a ja mysle czy kogos nie ma na boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Biedronka u mnie czas połogu jeszcze nie minął, ale mąż już i tak ma do tego inne podejście niż przed porodem, bo mi o tym powiedział. Pogadaj z mężem otwarcie na pewno zrozumie. Ja mam jeszcze szwy nie zagojone a po połogu czeka mnie leczenie i na seks też trzeba będzie trochę poczekać. Też nie czuję się już atrakcyjnie, bo dość że brzuszek został to jeszcze wszędzie większa i waga stoi w miejscu i mam doła z tego powodu:( Ale jestem spokojna o męża, mam do niego zaufanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Biedronka my się nie kochamy juz ponad trzy miesiące... Po pierwszej ciąży pierwszy raz chyba po ok 8 tyg a rodzilam SN. Miałam mega kompleksy, ale rozmawialam z mężem na ten temat... Na dzień dzisiejszy, jestem po CC boje się sexu okropnie, do tego kilogramy jeszcze SA, brzuch nie jest najgorszy - myślę ze to kwestia czasu by zszedł całkiem, bardziej przeraża mnie sama blizna - jest wstretna. Po kolejnej ciąży posypały mi się zęby, na leczenie trzeba czekać bo przy KP jest nie wskazane... Niestety. Odrosty na pol głowy, ale przy kp tez nie bardzo farbowac, mi na przykład nie. chwyta w ogóle kolor, chyba burza hormonów. Na szyi i twarzy plamy. A czasu na cokolwiek brak przy dwójce dozartkow. Maz jest raz w miesiącu w domu i watpie ze z przyjemnościa na mnie patrzy... I wcale się mu nie dziwie. Ufam mu ale wiem ze mu tego brakuje, w końcu to chłop :-P CIEZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwszy raz mieliśmy po 5 tyg. Jako ze pól ciąży bylo embargo na sex to się nie mogliśmy doczekać. Bolalo, bylo bardzo sucho mimo żelu nawilzajacego. Ogolnie beznadzieja. Potem gin zapisał mi globulki i maść dopochwowa i po tych specyfikach jest ok. Niestety odpadają niektóre pozycje bo nadal boli ale w innych jest ok. Ćwiczę mięśnie kegla a to dużo daje. W sumie to nie widzę dużej różnicy w sexie (przy zakładaniu tamponu tez nie ;) ) Dajcie sobie czas dziewczyny, nic na sile. Zainwestujcie w żel nawilżający, może jakies globulki regenerujące? Przygascie swiatlo to na pewno będzie wam łatwiej sie przełamać. Mi akurat sie ciało niewiele zmienilo po ciąży (ale stwierdzam to dopiero teraz, 4 miesiące po porodzie). Zaraz po ciazy tez sie czułam bardzo malo atrakcyjna. Dopiero szczera rozmowa z mężem mi pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Po porodzie SN tez było sucho i to bardzo i długo. Myślę ze po CC nie będzie tego problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
Drogie mamy, ja chciałabym się bardzo z Wami podzielić moim porodem. Urodziłam bliźniaki i do tego - naturalnie. Opisałam swój poród na portalu dla mam i bardzo chciałabym, jeśli oczywiście chcecie, abyście przeczytały. Jest to dla mnie ważne, bo moje córeczki są dla mnie najważniejsze na świecie :) Serdecznie zapraszam: http://dumnamama.pl/dziekuje-bogu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
dziewczyny jak na nowo rozbujac laktacje? moja niunia skonczyla 2 m na piersi jest prawie od poczatku(tz przez pierwsze dni jej zycia byla na mm bo po cc nie mialam pokarmu). a teraz pokarm mi zanika, piersi sa puste, dziecko sie denerwuje, nie chce ssac. a jeszcze jedno jak odciagam pokarm to tylko 50ml(z pelenej piersi) to chyba za malo jak na 2 m dziecko, miomo tego mala ladnie przybiera ok 250 g na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
czesc dziewczyny,dawno nie pisalam. Tradzik sam schodzi, moja miała, myłam tylko woda i juz nie ma. Mimo ze marudna czasami to jest przekochana i ladnie nocki przesypia, juz karmie tylko o polnocy a potem o 5 rano wiec jest szanse na mój sen.Jutro mamy szczepienia,nie wiem jak to ona przezyje i ja :( Cholernie boje sie tych szczepionek. A co do sexu, ja waze 57kg, 1,5kg mniej niz przed ciaza, wygladam dobrze a i tak nie mam checi na igraszki, jakis mam opór totalny, a to juz 8 tydzien po porodzie idzie więc pociesze was, nie tylko chodzi o ciało ale o to co mamy w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Ja tez jeszcze w pologu - jutro maly konczy 4 tydzien. Co do relacji z mezem, to jest ok moim zdaniem, ale i tak nad ranem najczesciej spimy osobno. On i maly w lozku razem, a ja sie wynosze do salonu, bo maly chrumka jak dzik przez sen i nie moge przez niego usnac po karmieniu o 4 nad ranem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
Dziewczyny,jeśli Wasze maluchy maja sucha skore to szczerze polecam naturalny olej migdałowy. Dwa dni kilka razy dziennie smarowalam suche miejsca szczególnie na zgieciach i wszystko się unormowalo! Teraz smaruje raz dziennie wieczorem i skora idealna! Mi zostało 2 tyg do końca połogu - maz codziennie mi to przypomina ;) Myślę, ze po cesarce nie bedzie problemu, bo pamiętam ze po pierwszym porodzie, który był naturalny i byłam nacinana to miałam ogromna traumę i bałam się bardzo. Ja farbuje włosy normalnie ,ale też zauważyłam ze kolor gorzej chwyta i szybciej się wypłukuje. Jutro umawiam się do fryzjera, bo juz nie mogę na siebie patrzeć. W ogóle mam ogromna ochotę zadbać o siebie. Codziennie wieczorem jadę z pilingami, maseczkami oto. To chyba przez to, ze ciało nieidealne i jakos się muszę dowartościować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 50ml to i tak sporo wg mnie, ja w szczycie laktacji po 40min odciagalam ledwie 20. Wazne czy dziecko prawidlowo przybiera, moj syn niestety nie i jest karmiony mm. Po kazdym karmieniu pobudzaj laktatorem przez 15 min, przerwy nie dluzsze niz 1,5 h, w nocy tez. Pij herbatki na laktacje, odpiczywaj, jedz i sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Mi też pokarm zanika 4 tydz. do tej pory karmiłam piersią, ale dzisiaj to była jakaś masakra, przystawiałam małą co 1,5 h a ta ssała przez minutę i później nerw i tak cały dzień, ale na noc musiałam dać mm. Boję się, że to koniec mojej laktacji:( ale nie zamierzam męczyć dziecka, jeśli jutro będzie to samo też dam mm a jeśli się przedłuży to ją całkiem przeżucę na mm, bo sama też już nie mam siły i nie mogę patrzeć jak mała się męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 3 tyg po cc i mysle juz o seksie z mezem. Czy sa jakies przeciwskazania? Blizna ladnie sie goi, jest cieniutka czerwona kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwskazaniem nie jest ciecie czy naciecie krocza tylko to, ze szyjka macicy jest wciaz otwarta, a miejsce na macicy, gdzie bylo przyklejone lozysko wciaz jest rana - seks w okresie pologu jest wielce ryzykowny ze wzgledu ma ryzyko zakazenia bakteryjnego, podobnie jak kapiel w wannie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie zapuscilyscie po 24-30 kg to sie nie dziwcie ze nie możecie szybko schudnąć, ja przytyłam 14 i mam jeszcze 2 na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gosciu wyzej, nie chwal sie tak, ja przytylam 16 kg a juz mam swoja wage z przed ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wagę sprzed ciąży, ale niestety nie mam ciała takiego jak wcześniej :) Bo to nie tylko o wagę chodzi, ale o jędrność skóry, piersi, brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Jeśli byłaby ktoś zainteresowany te sprzedaję ubranka po mojej córeczce. Od narodzin do mniej więcej roczku. Ubranek mam bardzo dużo, część wystawiłam na allegro. Gdyby któraś z Was chciała zobaczyć zdjęcia to chętnie wyślę na maila. Tylko znane marki, ubranka w idealnych i bdb stanach :) moj mail. ewamajj055@gmail.com Z gory dziękuję i pozdrawiam ciepło! Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×